Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
48
Favori
29.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frd34

Ben hesaba gift kart ile para ekledim. Pre order yaparken kredi kartı bilgilerini girmedim. Kayıtlı kart yok şuan. Hesapta 3.500 Ruble var.

Kredi kartı girmenize gerek yok hocam, hesaptaki 3500 Ruble ile alışveriş yapabilirsiniz ki Fifa16 yı preorder yaptığınızı söylediniz, 19-20 eylül gibi hesaptan 3400 Rubleyi çekecektir, eğer hesaptaki parayı harcarsanız preorder işleminiz tamamlanmaz ve oyunu indiremezsiniz
  • Ayarlat psn secenekleri var ordan Ana hesap yaparsan fifa 16 hesabini istedigin hesaptan oynuyabilirsin dedigin kupalarda kendi turk psn hesabina gelir rocket league bi ara psn plus uyelerine verilmisti bi ay boyunca bedava vermezler gibi tekrardan fifa ve rocket oyununu online oynaycaksan plus uyeligi gerekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Geçen gün endo psn konusunda bir arkadaş bana yardımcı olmuştu belki gift card olayından kurtulabiliriz.
    Bu anlattıklarım US Psn için geçerli bu taktiği Rusya için de uygulayabiliriz diye düşündüm. Önce US Paypal hesabı açtım. Sonra enpara kartımı bu paypala pre-paid yani ön ödemeli kart olarak tanıttım. Daha sonra bu paypal hesabını us psn'e ekledim. Bu şekilde gift card felan almadan paypal yardımıyla us psn hesabıma para atabileceğim.

US ve TR paypalları Rusya psn'e eklemeye çalıştım olmadı. Eğer Rus paypal hesabı açabilirsem bu yazdıklarımı bir deneyeceğim. Olduğu takdirde yaşadık demektir Rus paypal için biraz uğraştım çeviriyle felan ancak adres kısmında sıkıntı oldu beceremedim. Yarın şansımı deneyeceğim. Eğer okuyup bu dediklerimi deneyen olursa bilgilendirsin lütfen.

Arkadaşlar Rus paypal hesabı açmayı başardım ancak kartlarımı hiçbir şekilde kabul etmiyor paypal. Herhalde kartların adresiyle paypala verdiğim adres uyuşmadığından böyle bir sıkıntı oluyor. En azından şimdilik üstte anlattıklarım Rus psn için rafa kalktı. Ancak us psn'i aktif kullananlar için güzel bir yöntem

• Arkadaşlar bir şey sorucam şimdi ben plati sitesine girdim digiwild adlı kullanıcıdan alıcaktım ancak öyle bir kullanıcı bulamadım ne yapmam gerekiyor.Teşekkürler.
  • plati.ru komisyon aldıgı için çok pahalıya geliyor, örneğin;

Battlefront 3599 Ruble, fakat plati rudan 600 rublelik satış olmadıgı için düz 4x1000 alıncak, Haliyle standart yerine 3899rublelik deluxe daha mantıklı ama bu şekilde plati ru 1000 rubleye 1124 ruble alıyorlar buda 4000de 4496 ruble yapıyor Tl karşılıgı 196 lira. 170 liralık oyuna totelde 196 lira ödenecek komisyondan dolayı pahalıya geliyor. fifa 16'da 3500 rubleye plati.ru ya 3915 ruble buda tl karşılıgı 171 TL yapıyor bu kadar zahmet yerine 3-4 lira fazla verilip amazondan us gift kart ile sıkıntısız alınır.

özetle: Plati.ru ile Önermiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

plati.ru komisyon aldıgı için çok pahalıya geliyor, örneğin;

Battlefront 3599 Ruble, fakat plati rudan 600 rublelik satış olmadıgı için düz 4x1000 alıncak, Haliyle standart yerine 3899rublelik deluxe daha mantıklı ama bu şekilde plati ru 1000 rubleye 1124 ruble alıyorlar buda 4000de 4496 ruble yapıyor Tl karşılıgı 196 lira. 170 liralık oyuna totelde 196 lira ödenecek komisyondan dolayı pahalıya geliyor. fifa 16'da 3500 rubleye plati.ru ya 3915 ruble buda tl karşılıgı 171 TL yapıyor bu kadar zahmet yerine 3-4 lira fazla verilip amazondan us gift kart ile sıkıntısız alınır.

özetle: Plati.ru ile Önermiyorum.

US PSN den aldığında Türkçe metin içeriyor mu dostum ?

Onun haricinden dediklerinde haklısın, ama TR Store un tek alternatifi RUS Store.

• Tr storeye alternatif çok,

-endo
    -hk
    -us

storeler var, endo ve hk 3. bölge, us 1. bölgedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Arkadaşlar bir şey sorucam şimdi ben plati sitesine girdim digiwild adlı kullanıcıdan alıcaktım ancak öyle bir kullanıcı bulamadım ne yapmam gerekiyor.Teşekkürler.

EVet hocam geçiçi olarak bu ürün satılmamaktadır diyor, ben denemedim ama Webmex isimli kullanıcı da 17bin e yakın 1000 Ruble satışı yapmış sorun çıkmaz diye düşünüyorum
  • quote:

Tr storeye alternatif çok,

-endo
    -hk
    -us

storeler var, endo ve hk 3. bölge, us 1. bölgedir.

Dostum bu bahsettiğin Store lardan türkçe dil seçenekli oyunlar var mı ? yok neyin inadını yapıp ta endonezya hong kong ve amerika yı söylüyorsun evet ucuz oluyor ama türkçe olmuyor, TR Store'un alternatifi sayılmaz tam olarak.
  • Tamam arkadaşım sen kafana göre takıl hadi, Biz burda ucuza nasıl oyun alınır diye uğraşırken Türkçe oyun inadına gereğinden fazla para verdirecek eleman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Arkadaşlar bir şey sorucam şimdi ben plati sitesine girdim digiwild adlı kullanıcıdan alıcaktım ancak öyle bir kullanıcı bulamadım ne yapmam gerekiyor.Teşekkürler.

EVet hocam geçiçi olarak bu ürün satılmamaktadır diyor, ben denemedim ama Webmex isimli kullanıcı da 17bin e yakın 1000 Ruble satışı yapmış sorun çıkmaz diye düşünüyorum

Teşekkürler bilgi için.Birde bi şey daha sorucam şimdi webmex kullanıcısına baktım psn 100 Ruble ürünü var ancak PSN 1000 rubles PlayStation Network (RUS) CARD - PHOTO olarak görünüyor ancak sizinkinde SCAN+bonus şeklinde yazıyordu sonunda acaba bir farkı varmıdır varsa nedir acaba şimdiden teşekkürler.

• quote:

Tamam arkadaşım sen kafana göre takıl hadi, Biz burda ucuza nasıl oyun alınır diye uğraşırken Türkçe oyun inadına gereğinden fazla para verdirecek eleman.

Rus psn de oyunlar bu saydığın psnlerde daha ucuz. Pes 16 114 tl ve türkçe dil desteği var. Gift kart ile 130 tl ye geldi hemen hemen. Hangi psn den bu kadar ucuza alabilirsin pes 16 yı?

• quote:

Tamam arkadaşım sen kafana göre takıl hadi, Biz burda ucuza nasıl oyun alınır diye uğraşırken Türkçe oyun inadına gereğinden fazla para verdirecek eleman.

US PSN den fifa 16 yı gift kartlar ile ne kadara aldınız ? 60 Doları komisyonsuz alsanız şuan ki kur ile 175 TL yapıyor zaten ben Fifa 16 166 TL ye aldım gift card alarak Plati.ru dan ve 100 ruble de hesapta kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 28 Ağustos 2015; 17:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalakman

Arkadaslar bugun actim ben de rus hesabi, nuvo kart gecmiyor enpara ile alisveris mumkun degil. Paypal odemesi dikkatimi cekti. Paypal ile odeme yapinca ruble uzerinden mi odemeyi aliyor dolar uzerinden mi bilgisi olan var mi acaba

Paypalla yapamadım.Hata veriyor.

• en para ile gift card alıp fifa 16 pre order ı yapan arkadaş var mı bi kaç sorum olacak
  • Arkadaşlar bu işlemi uyguladıktan sonra psn e eklediğimiz 3500 ruble ile fifa 16 ön sipariş verdiğimiz zman tutar hemen çekiliyormu yoksa indirme başladığı gün mü çekiliyorr??

• Arkadaşlar az önce Rus psn e ENPARA yı ekledim ancak içinde yeteri kadar bakiye olmadığından deneyemedim pazartesi ENPARA ya para atıp deneyeceğim sonucu burdan yazarım.
  • Hocam bu psn kafasına göre adam seçiyor galiba. Sabah o kadar uğraştım paypal vs. sadece rus bankalarının verdiği kartlar geçerlidir felan dedi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Hocam bu psn kafasına göre adam seçiyor galiba. Sabah o kadar uğraştım paypal vs. sadece rus bankalarının verdiği kartlar geçerlidir felan dedi bana.

Paypal denedim ekleyemedim hata verdi ancak en parayı ekledim kabul etti ancak belki oyun satın alırken hata vermez inşallah.

• Hocam şimdi aklıma geldi ben geçen gün maximum kartımı eklemiştim ama ödeme yapacağım sırada sıkıntı olmuştu. Tabi siz deneyin ne olur ne olmaz Tema felan almaya çalışın eğer o olursa bizler de fifaya hücum ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 29 Ağustos 2015; 0:11:07 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.