Şimdi Ara

Plati.RU Rus PSN Card Alma&Alışveriş Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
482
Cevap
48
Favori
29.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jukka

Hiç para eklemeden direk kredi kartıyla almaya çalışıp başaran olursa bilgilendirsin lütfen arkadaşlar. Örneğin bende maximum var. Bu kartla direk alışveriş yapmak istiyorum.

@2K isimli arkadaş, yapıkredi kartı ile rus psn den sorun alışveriş yaptığını söylemişti, Rus PSN Ana Konusunda adres bilgileri gibi detayları vermişti bakabilirsiniz oradan
  • Mukemmel rehber olmus simdi sira geldi fifayi ortak alacak kardese geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstadlar, o 6 haneli kısma kadar anladım ancak ben İninal kart ile almayı düşünüyorum diyelim. Oradan sonra ne yapacağım bilginiz var mı?
  • Dün gece Garanti Sanal Kart ile PAYu üzerinden 166 TL ye işlemi tamamladım
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunu aldınız hocam ?

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Fifa16 hocam Pre-order yaptım. 19-21 Eylül arasında ödemeyi çekecek.
    21 Eylül de yüklemeye başlayabilirsiniz yazıyor Pre-order yapınca.
    Bu payu üzerinden ne kadar kesinti oldu peki toplamda ?

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Tam net olmamakla beraber işlem başına 5-6 TL kesinti yapıldı.
    Us Psn card alımında 180-190 TL vermek yerine ve Endonezyadaki hem Enpara Hemde tam yükleme tarihinin belli olmaması sebebiyle Rusya Psn bana cazip geldi. TR de olursa inşallah tadından yenmez.
    İlk sayfada yazdığı üzere oyunun tr ve rus kodları aynı.Çok büyük ihtimalle türkçe dil olacaktır.Cevap için teşekkür ettim...

• Rusya pal mi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncy

Rusya pal mi oluyor

Sorunun cevabından nereye varacaksınız hocam, çok genel bir soru sormuşsunuz Rusya evet PAL ama bu size herhangi bir çıkarım yapmanızı sağlamaz PS4 ile ilgili olarak ?.

@frd34 Aral a para kaptırmadan 100 TL'den daha ucuza aldığın oyununu güle güle oyna dostum
  • brknsmnc kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum :) Sayende dün girip bi bakayım dedim konuya gerçekten çok yararı oldu.
    Us Psn, Endonezya derken Ruslardan bitirdik işi

2 Senedir kardeşlik ve Psn üzerinden oyunları alıyorum. Kardeşlik ile 80 TL ye oyunu almak varken Aral Dan sırf CD li olduğu için 250 TL küsürlük vermek akıl işi değil.
    Endonezya - Usa derken Rus Psn nin bu aralar tavan yapması kaçınılmaz bence.
  • Arkadaslar bugun actim ben de rus hesabi, nuvo kart gecmiyor enpara ile alisveris mumkun degil. Paypal odemesi dikkatimi cekti. Paypal ile odeme yapinca ruble uzerinden mi odemeyi aliyor dolar uzerinden mi bilgisi olan var mi acaba

• Hocam o 6 haneli kısım bankayla alakalı olabilir, ininal kartta öyle birşey istememe ihtimali var sonuçta Paypal mantığıyla çalışıyor ininial kartlarda, deneyen olursa burada yazarsa hepimiz bilgilenmiş oluruz
  • Bir rus psn açayım dedim psn russia olarak seçtikten sonra seçenekler ve klavye rusçaya dönüştü bir anda. Yokmu bir yolu beyler naparız ne ederiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

Rusya pal mi oluyor

Sorunun cevabından nereye varacaksınız hocam, çok genel bir soru sormuşsunuz Rusya evet PAL ama bu size herhangi bir çıkarım yapmanızı sağlamaz PS4 ile ilgili olarak ?.

@frd34 Aral a para kaptırmadan 100 TL'den daha ucuza aldığın oyununu güle güle oyna dostum

Ne demek istiyorsun kardes??? Ben dlc falan alirsam sikinti cikmasin diye sordum benim hesabim eu bolgesi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brknsmnc

quote:

Rusya pal mi oluyor

Ne demek istiyorsun kardes??? Ben dlc falan alirsam sikinti cikmasin diye sordum benim hesabim eu bolgesi

Şunu demek istiyorum kardeş, PAL NTSC fark etmiyor aldığın oyunun CUSA kodu önemli, oyunun CUSA kodu neyse DLC'yi de aynı CUSA kodlu aynı oyunu satan store dan almalısın kardeş.

• Yorumlarda kredi karti ile alim yaptigini soyleyen arkadaslar var ama.tek alternatif platin.ru sanirim.baska bir yontemle alan arkadas varmi???

• Arkada?lar Paypal ile deneyen oldumu acaba alabiliyormuyuz paypal ile??
  • Ellerine sağlık hocam. Kabaca okudum, ps 4 icinde aynı durum geçerli dimi? Bide bende psn plus yok psn plus olmadanda alabılıyoruz dımı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.