Şimdi Ara

Plantronics 788 mi Hyperx Cloud 2 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ever arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi ? Çoğunlukla Oyun için. Hyperx Cloud 2 nin mikrofonu iyi değil diyorlar , bir de 788 in malzemesi çok kaliteli değilmiş.

Tavisyeleriniz olabilir. Bütçe 300tl. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qoqoCAN -- 25 Kasım 2015; 19:23:33 >

• Ben Cloud 2 değil de Cloud kullanıcısıyım. Hem ses kalitesi hem malzeme kalitesi yönünden gayet yeterli seviyede başarılı bence. Sesi abartı açmadan iyi seviyede tuttuğunuzda güzel kaliteli ses alıyorsunuz. Plantronics'i denemediğim için bir şey diyemeyeceğim. Sana tavsiyem de Cloud 2'ye gerek yok. Daha önce Steelseries 5H v2 kullandım. Ses kartını kutusundan bile çıkarmadım. Eğer lan game lere katılıp sağa sola kulaklığını götüren bi adam değilsen hiç gerek yok bence. Cloud'u al geç emin ol memnun kalırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 26 Kasım 2015; 10:55:28 >
  • 2 defa mesaj attım bu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRaCe -- 26 Kasım 2015; 10:50:36 >
  • Çok teşekkürler tavsiyen için. Ya cloud 2 yada 788 alacaktım. Ses kartı şöyle , Laptopta da kullanırım. PC deki anakart crosshair iv formula , daha önce fatal1ty kullanmıştım bu anakartta , sonrasında tactic3d rage wireless almıştım ve anakartın ses kartının iyi olmadığını anladım. O yüzden ses kartlı olsun dedim. 308 TL ye buldum. Plantronics 788 de 300TL idi. ikiside 7.1 sanal surround destekliyor ( sanal olduğu için çok çok iyi değil ama idare eder ). Plantronics te iyi bi marka idi fakat malzeme kalitesi gerçekten kötüymüş. Sanırım Cloud 2 siparişi vereceğim.
  • Cloud II`yi 2 gun once geri gonderdim.

Ben CS:GO icin almistim.

Sebepleri:

Hafifte olsa arada gelen cizirti sesleri

Kablo her surtunmede sol tarafa ciddi ugultu yapiyor ve 1 saat kullanimdan sonra sol kulagim agrimaya basladi.

Bass yok denecek kadar az. Ben oyunlarda sagda solda bomba patladimi gurultuyu duymak isterim malefes sifir.

Ornek: CS:Go

C4 patlamasi, awp, deagle, AK, M4 sesleri o kadar ciliz geliyor ki oyundan sogudum bir gecede.

USB girisli kulakliklarda, topraklamadan dolayi arkadan gelen bir ses varmis. ( bende arastirirken denk geldim ) Evet arkada devamli gelen bir ses var. USB kulaklik tavsiye etmiyor bazi kullanicilar yurt disi forumlarinda.

Jack kablosu cok kisa. USB haricinde 7.1 virtual ses alamiyorsun o zamanda bir anlami yok.

Artilari:

Kulagimda oldugunu bile hissetmiyorum. Cloud isminin hakkini veriyor.

En ufak seslerin bile nerden geldigini anlayabiliyorum.

Malesef her seyin gereginden fazla pahali oldugu ulkemizde, aslinda 100 TL edecek bir urun 300 TL civarinda. Ben Sennheiser PC363D kulakligi arastiriyorum suan. Fiyati asiri pahali. Cloud II`den sonra eger kulaklik alirsam bunu alacam. Kraken pro veya logitech kulakliklarada bakiyorum. USB girisli virtual ses veren cihazlar almam gibime geliyor.

• Sheldon-Cooper S kullanıcısına yanıt
    Dostum zaten CS:GO 7.1 desteklemiyor. Virtual Surround dediğin olay BF4 falan geçerli, CS'de zaten o ayarlar genelde kapatılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.