Şimdi Ara

plakası çıkmış hiç binilmemiş sıfır km yazan araç alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • plakası var sıfır km diyor bu araç alınır mı fikri bilgisi olan ustalar var mı? sıkıntı olur mu? plakadan bir şey olur mu? almayı düşünüyorum da.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-plakali-sifir-symbol-1.5-dci-90bg-151675399/detay

• Aynı modeli bayiden pazarlık sonucu 0 km plakasız olarak ne kadara alabiliyorsunuz en düşük onu öğrenin. Daha sonra bu araca o fiyatın %10 düşüğünü önerin, razı olursa alın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • renault bayisi zaten satıcı. plaka neden çıkmış iade falan mı yoksa ödemesi yapılamamış mı bilemiyorum ki. garanti etkilenir mi o yüzden mi diyorsunuz %10 indirim diye? sıfır fiyatı 40.800 diyor renault 2013 liste fiyatında.
  • Araç hiç kullanılmamış olsada resmi olarak 2.sahibi olacaksınız.
    Plakasızla arasında çok fark yoksa plakasızı alın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRaK.999 -- 26 Ocak 2014; 0:34:49 >
  • ötv farkından kurtarmak için böyle bir şey yapmış olabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sure81

renault bayisi zaten satıcı. plaka neden çıkmış iade falan mı yoksa ödemesi yapılamamış mı bilemiyorum ki. garanti etkilenir mi o yüzden mi diyorsunuz %10 indirim diye? sıfır fiyatı 40.800 diyor renault 2013 liste fiyatında.

Arada 1000TL fark var. Bence değmez risk almaya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha fazla mı indirim istemek gerekir? zaten takas verip almayı teklif edeceğim.
  • Yıl sonlarında bayi doldurması gereken kotaya ulaşamazsa araçları kendi üzerine alıp bi kaç bin lira ucuza satıyorlar zararlı birşey değil yani daha önce bizde bu şekilde araç aldık bi zararını görmedik.

• Arkadaşımız yazmış bayiler her yıl belirli sayıda araç almayı taahhüt ediyor. Bu nedenle kota meselesi var.
    Burası doğru... İçiniz rahat edecekse işten anlayan bir usta bulun bir ekspertiz yaptırın. Kilometre sayacı da 15-20 birşeyse alınır...
    Pazarlığı iyi yapın. Bin lira için çok da önemli değil aslında.

• Hasan Paşa kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz o zaman. sıfırından ne kadar indirimli almıştınız? 2013 araba pek yok piyasada o yüzden karar vermem lazım.
  • test aracı olup sıfırlanmış olabilir dikkat edin
  • 1000tl için değmez
  • Araç önden darbeli gibi gözüküyor sol ön çamurluk parça birleşim hizalarına dikkat edin. Plakalı olupta sıfır km olmasının sebebi kaktırılmak istenen ilk sahibi tarafından reddedilmesi olabilir
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    üretimden olabilir bence. logandan bozma yeni kasa symbol olunca. renault symbol almak da ayrı bir tartışma konusu onu da düşünüyorum.
  • quote:

üretimden olabilir bence. logandan bozma yeni kasa symbol olunca. renault symbol almak da ayrı bir tartışma konusu onu da düşünüyorum.

bazen gemiye indirme bindirme sırasında bazende tırdan düşürdükleri olabiliyormuş bu araç böyle bir partiye denk gelmiş olabilir.

Kasa olarak sandero ların sedanı gibi ama ben şahsen beğeniyorum yeni symbollerin çizgilerini. Daha büyük jant lastik kombinasyonuyla çok daha oturaklı görünecek ve daha hoş olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 26 Ocak 2014; 1:41:34 >
  • sure81 kullanıcısına yanıt
    2008 yılında tam hatırlamıyorum ama piyasanın 5-6 000 tl altına almıştık

• şu da aynı bayiden benim baktığım aslında bu daha fazla fiyati bilemedim ki sümbül bizi üzer mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-aracimiz-0-km-de-joyy-90-bg-1-5-dcii-150676462/detay/

• İkinci el değilse, neden aynı tür arabalar olduğu halde iki farklı fiyat var? Bu insanı düşündürür...
  • quote:

plakası var sıfır km diyor bu araç alınır mı fikri bilgisi olan ustalar var mı? sıkıntı olur mu? plakadan bir şey olur mu? almayı düşünüyorum da.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-plakali-sifir-symbol-1.5-dci-90bg-151675399/detay

Arkadaşların dediği gibi kota doldurmak için yapılmış bir işlem
    Yalnız aracı almayı düşündüğün buyruk oto ile iyi pazarlık yap
    Liste fiyatı 29250 olan,28 binden aşağı olmaz dedikleri Dacia Dokker i uzun pazarlıkla onlardan 26500 e aldık

• quote:

Orijinalden alıntı: rutan

İkinci el değilse, neden aynı tür arabalar olduğu halde iki farklı fiyat var? Bu insanı düşündürür...

Plakası çıkmış bir aracı çok avantajlı değilse kimse şirkete-işyerine almaz
    Çünkü ÖTV ve KDV yi amortisman olarak düşemez
    Bu yüzden bu tip araçları sadece bireysel tüketiciler alır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.