Şimdi Ara

PKK lılar knight,silkroad,ve gta gibi oyunları kullanıyormus (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vallaha öyle talimatları falan veriyorlarmıs malum k.hpeler ırakta s....ler kampları dümdüz oldu eylem talimatlarını kararları falan bu tarz oyunlardan veriyorlarmıs.Duyarlı olmak lazım belki senin belki baska bir kardesimin yada herhangi bir kardesimizin bu qallesler tarafından sehit edilmesine sebep olur gerci ben 16 yasındayım ama savas olayı falan olsa gözümü kırpmadan cepheye giderim.
  • pathosta kylie die bi priest tanıodum o mudur acep
  • quote:

Orjinalden alıntı: osandinho

pathosta kylie die bi priest tanıodum o mudur acep

yok priest değildi asas elindede yanlış görmediysem md vardı
  • pff haberi kaçırdım izleme şansımız yok değiLmi:S
  • gece haberlerinde cıkar büyük ihtimal
  • Bırakın Su Oyunu Artık HUzur Kaplıycak Vücüdunuzu Ciddiym
  • quote:

Orjinalden alıntı: AsilBerk

quote:

Orjinalden alıntı: EMRE KAPTAN

quote:

Orjinalden alıntı: AhmetKutluhan

evet daha simdi 5 yasındaki kardesimin knight knight diye bağırmasıyla babamla tw odasına gectik kanal d haber de bununla ilhili bir haber vardı.Pkk lılar kampları vurulduğu icin bu tarz oyunlardan haberlesiyorlarmıs.Lütfen yalan demeyin daha dakika olmadı tv de cıktı.

vay beh :Sneler yapıyorlar zaten k2 de israile çalışıyor biliyorumda haberlesme felan aşmışlar işi eger gerçekten böyleyse bi çözüm bulunmalı.türk askerleride knighta başlamalı:P

Askerler gerekli istihbarat a sahiptir merak etme sen

Ciddi olarak söylemedik!benim söyledigim mantıksız birşey zaten dedigim ciddiye alıyormusun?düşünmeden öylesinemi cvp veriyorsun anlamadım..

• Onlarda pre vardır şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PawnageFactoR -- 24 Aralık 2007; 20:11:37 >
  • gece 12 demi çıkıo gece haberlerii..
  • gece kaç orasını bilemicem onlarda pre falan yoktur yaq gm leri tehdit ediyorlardın k2 binasını bombalarız diye edit charları wardır
  • BEYLER GECE HABERLERİNİ İZLEYİNDE YOUTUBE LİNK KOYUN BİZDE İZLİeM mrK ETTim Bak ŞİMdİ
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: AsilBerk

quote:

quote:

evet daha simdi 5 yasındaki kardesimin knight knight diye bağırmasıyla babamla tw odasına gectik kanal d haber de bununla ilhili bir haber vardı.Pkk lılar kampları vurulduğu icin bu tarz oyunlardan haberlesiyorlarmıs.Lütfen yalan demeyin daha dakika olmadı tv de cıktı.

vay beh :Sneler yapıyorlar zaten k2 de israile çalışıyor biliyorumda haberlesme felan aşmışlar işi eger gerçekten böyleyse bi çözüm bulunmalı.türk askerleride knighta başlamalı:P

Askerler gerekli istihbarat a sahiptir merak etme sen

Ciddi olarak söylemedik!benim söyledigim mantıksız birşey zaten dedigim ciddiye alıyormusun?düşünmeden öylesinemi cvp veriyorsun anlamadım..

Mantıksız olduğunu kabul ediosun yani o zmn böyle şeyler yazma

• Tamamda GTA da online yokki war ama sohbet edemiyon
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mongo

quote:

Orjinalden alıntı: theph1ch

quote:

quote:

cz karışırdı valla

PKK'LI CHARLARI TEK TIK KESERİM ONLARI ŞEREFİMLE DÖVVERİM!!!TABİİ CZ'DE OLSALAR

onlar gercek hayatta pusu yaptıkları gibi czdede mage party kurup pusu yaparlâr ^^

• CZ Vadisi Pusu diye de filmini çekeriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el_morad -- 24 Aralık 2007; 20:39:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: el_morad

CZ Vadisi Pusu diye de filmini çekeriz artık

muhahaha bu satılmıslara bzen oyunda denk geliyordum ben 12 13 yasındaki cocuk türlere ana bacı sövüyor fln simdi makara yapıoz ama düsünün bunlardan biri comander oluyormus paso propoganda yapıor su neydi isimleri yha hee kürt ülkesi sözde yha :) fln filan 1 saat boyunca sinirimizi bozsa bunlardan beklenir gm lere er.tik msj falan yazıp hemen kendilerini 80 yaptırırlar soysuzlar.
  • bu topic tutar en azından bu aksam
  • Güncel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: IMADI

quote:

Orjinalden alıntı: Mongo

quote:

Orjinalden alıntı: theph1ch

quote:

quote:

cz karışırdı valla

PKK'LI CHARLARI TEK TIK KESERİM ONLARI ŞEREFİMLE DÖVVERİM!!!TABİİ CZ'DE OLSALAR

onlar gercek hayatta pusu yaptıkları gibi czdede mage party kurup pusu yaparlâr ^^

wall hack açıp dağdan inerler aşşağı

• quote:

Orjinalden alıntı: PawnageFactoR

Onlarda pre vardır şimdi

Önce aç karınlarını doyursunlaro.*ları
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.