Teğmen
28 Kasım 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
362256 Gün Cezalı
357706 gün 19 s. 1 dk. kaldı
Gönderileri
DC OLAN VARMI ARKADASLAR...
OYUNA GIRMIYOR ASKIDA KALDIM
Sifre Degistirecegim Fakat Siteye Login Olamıyorum , Bendemi Anormallik Var Yoksa Genel mi Sorun
Bugün tam 30 gün oldu...Bundan 45 gün öncesine kadar hayaller kurarken ansızın cekip gittin , beni dertlerimle basbasa birakip cektin gittin...Bilmiyorum hiç düşündünmü beni sensiz ne yaparım ne ederim diye...Her duydugum melodide , her gittim yerde mutlaka seni bana hatırlatan anılarımız var...Dile kolay 2.5 yıllık ilişkimizi bırakıp gittin...Direnmekten savaşmaktan korkup cekip gittin...

Ayrılıgın 30ncu gününde hâla kendimi yanlız hissediyorum...Üzerimde ki bu baskıyı kötümserligi bir türlü atamıyorum...Aklıma her gelişinde salya sümük çeker oldum...Bomb*k bir hayatım var onsuz...Durumum cok kötü...2.5 yılın ardından sonra annemin vefatında bile bu kadar çaresiz kalmamıstım...Hersey sapa sardı...Bir cikar yolum yok ne yazık ki

Simdi senin ellerine baska eller değecek , baska diller sevdigini vurgulayacak , bense her günüm seni düşünmekle , sen gittikten sonra arkanda bıraktıgın sorunlarla ve seni severek yasamıma devam edıcegım...
Salaklıgıma Denk gelip Cakma e-okula girdim...Orda bi link'e tıkladm...Linkte virüs dolayisiyla trojen oldugundan süpheleniyorum...Acaba formatsız sekilde halletmem mümkünmü bu hadiseyi ?
Bu hatayi alan varmi suan ? Gecmesi için ne yapmam lazım
Son yıllarda izledigim ve beni aglatmayı basarabilen oldukca güzel bir film...Gerek müzikleri olsun gerek anlatılan hikaye olsun 4/4 lüktü...Cok hosuma gitti , Hele birde sözlümden ayrıldıgım donemde gittim sormayın halimi9 günlük bayram tatilinde , gidilmesi gerekn filmlerin basını cekiyor...osmanlı cumhuriyeti ve muroya 10 la carpar 22yle toplar...
Ardream Icin Asasımı Bozup Mage Dizicem Nick Önerirmisiniz Acaba...
Bugun Veli Toplantımız Vardi...Hocalarimiz Saolsun Annemi Toplantıda Gazlayıp Yollamıslar...Olanları 1e 1000 Katip Anlatmislar...Velhasıl Annemden Azar İşittigim İçin Kafam Dagilsin Diye İdda Oynamaya Cikmistim Dayimda Milli Piyango Biletlerini Vermişti Kontrol Ettirmem İçin...İddamı Oynadım Her Zaman Alısveris Yaptıgımız Ve Milli Piyango Biletleri Oynadıgımız Büfeye Gelmiştim Dayımın Kuponlarına Baktırmak İçin...Her Neyse Geldim Büfeye Adam Arıza Yapmaya Basladi...Biletlere Bakmıyacagını Nerden Oynadıysan Oraya Baktırmamı Soyledi...Bende Annemden Yedigim Azarla Patlamaya Hazır Bomba Gibi Oldugumdan '' Oynarken İyidi , Bir Daha Alısveri Yapmıyacagımı Söyledim '' Adam Bana Hakaret İceren Cümleler Kurmaya Basladı , Olayın Büyümemesi İçin Büfeden '' ...Kodumu Büfesi Diyerek '' Ayrildim...Adam Bunu İşitmiş Olacakki Arkamdan Geldi Nie Küfür Ediyosun Gibilerinden Cümleler Kurdu...Zaten Annemden Azari İşittiğim İçin Üzerine Yürümeye Teşebbüs Ettim , O Bana Küfürler Sayiyor Bende Ona Sayiyorum...Yasliligina Verip Uzaklastım Olay Yerinden...Simdi Kafamda Bir Gece 03:00 Sularında Büfeyi Basip Agzını Düzlestirmek İstiyorum...Cok Sinirliyim Birdaha M.Piyangoya Tövbe...Böyle Dallamalar OlduktaN Sonra Hep Gerileriz...İçimi Döktüm Rahatladım Suan Sinirden Elim Ayagim Titriyor
156 - Bolton - Liverpool - 2 - 1.40
164 - M'Gladbach - Bayern Münih - 2 - 1.35
212 - Stutgart - A.Biefeld - 1 - 1.15

20 ye 43 verior

Bu kupona misli basmayi düsünüyorum 20 basıcam tutma olasiligi varmidir
46-59 ft'sinin giriş yeri nerede değiştimi ? Halen aynı yerdemi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 568
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 29.008 (Bu ay: 85)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.