Şimdi Ara

PKK lılar knight,silkroad,ve gta gibi oyunları kullanıyormus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet daha simdi 5 yasındaki kardesimin knight knight diye bağırmasıyla babamla tw odasına gectik kanal d haber de bununla ilhili bir haber vardı.Pkk lılar kampları vurulduğu icin bu tarz oyunlardan haberlesiyorlarmıs.Lütfen yalan demeyin daha dakika olmadı tv de cıktı.

• evet gördüm Klyte adlı char kanal d ye çıktı
  • evet şimdi izledim knight online'yide gösterdiler
    Pkk'lar burda haberleşiyolarmış
  • :D:D len bnm ezik priesti aradım yokttu ünlü olcaktık baska bahara kaldı.
  • haberi izleyemedim meraklandım bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: AhmetKutluhan

evet daha simdi 5 yasındaki kardesimin knight knight diye bağırmasıyla babamla tw odasına gectik kanal d haber de bununla ilhili bir haber vardı.Pkk lılar kampları vurulduğu icin bu tarz oyunlardan haberlesiyorlarmıs.Lütfen yalan demeyin daha dakika olmadı tv de cıktı.

vay beh :Sneler yapıyorlar zaten k2 de israile çalışıyor biliyorumda haberlesme felan aşmışlar işi eger gerçekten böyleyse bi çözüm bulunmalı.türk askerleride knighta başlamalı:P
  • quote:

Orjinalden alıntı: EMRE KAPTAN

quote:

evet daha simdi 5 yasındaki kardesimin knight knight diye bağırmasıyla babamla tw odasına gectik kanal d haber de bununla ilhili bir haber vardı.Pkk lılar kampları vurulduğu icin bu tarz oyunlardan haberlesiyorlarmıs.Lütfen yalan demeyin daha dakika olmadı tv de cıktı.

vay beh :Sneler yapıyorlar zaten k2 de israile çalışıyor biliyorumda haberlesme felan aşmışlar işi eger gerçekten böyleyse bi çözüm bulunmalı.türk askerleride knighta başlamalı:P

cz karışırdı valla

• ben çıkmışmıyım lol
  • Evet bende gördüm Kyle diye bir charı gösterdiler.
  • quote:

quote:

Askerler gerekli istihbarat a sahiptir merak etme sen

• bende çıkmışımdır belki ehehe
    Kyle kimin charıysa adam ne sevinmiştir hea televizyona cıktım diye
  • Artık Bırakmanız İçin İyi Bir Sebeb Cıktı Bırakınnnnn
  • gercekmi diyorsunuz oksa kafamı dolduruyorsunuz
  • Bende diyom bizim mahalledeki kekolar daki knight askı niye meğer bundanmıs 60 70 yasındaki kocakarılarda bile bir gınayt(onlar böle sölüor)muhabbeti artık dağdaki kocalarıyla özlemmi gideriorlar ne :D :D
  • varya aslında aralarına katılcan sonra gece uyurken onların hepsini muma dizicen küçüklüğümden beri hayalimdir
  • .

PKK lılar knight,silkroad,ve gta gibi oyunları kullanıyormus
  • quote:

Orjinalden alıntı: theph1ch

quote:

quote:

cz karışırdı valla

PKK'LI CHARLARI TEK TIK KESERİM ONLARI ŞEREFİMLE DÖVVERİM!!!TABİİ CZ'DE OLSALAR

• alsınlar koyu k.çlarına soksunlar
    p.........................................................................ler
  • İzlemedim haberleri link varsa youtube ' de biri atabilirmi merak ettim .
  • quote:

Orjinalden alıntı: 6e

bende çıkmışımdır belki ehehe
    Kyle kimin charıysa adam ne sevinmiştir hea televizyona cıktım diye

charın değeri 2 ye katlanduı (ünlü ya o açıdan :P)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.