Şimdi Ara

piyasa nereye gidiyo beyler?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • zamanında 13gbye aldığımız cleaveri 250me satamaz olduk şimdi naapcaz?150me mi düşücek bunlar yavaş yavaş yoksa eylül ekim gibi piyasa tekrar kalkışa geçicek mi? bazıları için durum ii olabilir ama elimdeki itemler dual +8 cleaver +7 chitin set ve bunlarla mucizeler yaratamıosunuz bunları da elimden çıkarıp fiyatların tabana vurmasını mı bekliyim elimde tutup tavana vurmasını mı bekliyim? eğer yine artarsa satıp tekrar düşmesini bekliycem o sırada da yan char prisetimi kasıcam... ne yapmalıyım?

• gecen gordum ankara mamak yolundaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turistof Kolomb

gecen gordum ankara mamak yolundaydı
    @MySaharpKnife ne saçmalıyorsun ?

Bence fiyatlar 5-6 haftaya fırlayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocbs -- 28 Haziran 2007; 14:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocbs

Alıntıları Göster
    umarım öyle olur da bi dayanağımız var mı çünkü bu oyunda bi kere bile şansım yaver gitmedi itemlerimi satıp warrior düzmek istiyorum ama korkuyorum mal gibi ortada kalmaktan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocbs

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Zno

Sebep ?SallamasyoN Yapmayalım Lütfen.Dayanağın Ne

• quote:

Orijinalden alıntı: KeNaNN

quote:

Orjinalden alıntı: Zno

Sebep ?SallamasyoN Yapmayalım Lütfen.Dayanağın Ne

Alıntıları Göster
    ben de onu diorum işte dayanak lütfen ona göre warrior kasıcam itemleri satıp ama dalgalanma olursa çıkıp inerse ona göre davranıcam...

• quote:

Orijinalden alıntı: demonsuck666

ben de onu diorum işte dayanak lütfen ona göre warrior kasıcam itemleri satıp ama dalgalanma olursa çıkıp inerse ona göre davranıcam...

Alıntıları Göster
    hiç kimse bilemez piyasanın ne olacagını
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkantsatin

hiç kimse bilemez piyasanın ne olacagını

Alıntıları Göster
    PİYASA DAHA DA DÜŞECEK YILBAŞINDA FİYATLAR %300 DÜŞECEK HERKES SHARDLARI 100 E KOYUCAK +7 E BASICAK HERKES .... SABRI OLANLAR KIŞA BEKLİCEK VE 21 GB + İTEME SATICAK YAZIN DA KRAL İTEMLERİ DÖŞİCEK

• quote:

Orijinalden alıntı: KurtDonaldCobain

PİYASA DAHA DA DÜŞECEK YILBAŞINDA FİYATLAR %300 DÜŞECEK HERKES SHARDLARI 100 E KOYUCAK +7 E BASICAK HERKES .... SABRI OLANLAR KIŞA BEKLİCEK VE 21 GB + İTEME SATICAK YAZIN DA KRAL İTEMLERİ DÖŞİCEK

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: DarknesS__

bencede son iki yıldır piyasanın dalgalanması hep böyle. yılbaşına yaklaştıkça fiyatlar dibe vuracaktır. ocak ile nisan arası fırlayacak. sonra tekrar düşüş. işte nisan aylarında en yüksekten satıp yılbaşındada en düşükten almak gerekiyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: KurtDonaldCobain

Alıntıları Göster
    Bence artık kolay kolay yola girmez piyasalar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfaktas

quote:

Orjinalden alıntı: DarknesS__

bencede son iki yıldır piyasanın dalgalanması hep böyle. yılbaşına yaklaştıkça fiyatlar dibe vuracaktır. ocak ile nisan arası fırlayacak. sonra tekrar düşüş. işte nisan aylarında en yüksekten satıp yılbaşındada en düşükten almak gerekiyo.

Alıntıları Göster
    o zaman sabır oyun kapanmazsa seneye ii itemlerim olur şimdi takasla warriora item yapar beklerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Russian

Bence artık kolay kolay yola girmez piyasalar..

Alıntıları Göster
    walla ko koxp durdurmayı basarmıs gıbı dup de cıkmazsa ıtemler daha duser.Adamlar gb tanesını ronarkta 20ytl den satıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı™

walla ko koxp durdurmayı basarmıs gıbı dup de cıkmazsa ıtemler daha duser.Adamlar gb tanesını ronarkta 20ytl den satıyo

Alıntıları Göster
    aga dupe dönemini özledim diycem de küfretmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: demonsuck666

aga dupe dönemini özledim diycem de küfretmeyin

Alıntıları Göster
    uppp
  • beyler piyasanın ne olacağını kimse bilemez.bu iş gb'cilere dayanır adamlar çok sayıda bus dupe yapınca gb 1 ytl 500 ykr ye düşüyo.yapamadıklarında fazla kişi gidipte 3-5 m'den gb almıyor.almayıncada piyasada para kalmıyo bu hallere geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızhesap2

beyler piyasanın ne olacağını kimse bilemez.bu iş gb'cilere dayanır adamlar çok sayıda bus dupe yapınca gb 1 ytl 500 ykr ye düşüyo.yapamadıklarında fazla kişi gidipte 3-5 m'den gb almıyor.almayıncada piyasada para kalmıyo bu hallere geliyo
    inşallah daha da düşer
    beramusta itemlerimi sattım 120 gb nakit yaptım
    şu an beramusta +8 cleaver 250m
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prerogative

inşallah daha da düşer
    beramusta itemlerimi sattım 120 gb nakit yaptım
    şu an beramusta +8 cleaver 250m

Alıntıları Göster
    düpe yada büyük bi bug cıkmassa fiyatlar dahada düşer hatırlarsanız eskiden md rebirtler 90m den satılamıyodu ama bi yılbaşı eventi geldi md rebirt 10gb ye kadar cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

düpe yada büyük bi bug cıkmassa fiyatlar dahada düşer hatırlarsanız eskiden md rebirtler 90m den satılamıyodu ama bi yılbaşı eventi geldi md rebirt 10gb ye kadar cıktı

Alıntıları Göster
    tahmin ediyorum ki piyasalar dahada düşecek bu aralar bir bug yada bir düp olduğunu sanmıyorum zaten ko artık her kosp cıkısında bir pach herdüp cıkışında bır pach fırlatıo ko işi sıkılastırdı eskisi gibi gevsek değiller. bu yuzden dirki piyasaya para akışı cok az koxplan goblinlerde-gavoltlarda nerdeyse 24 saaat adamı acık bırakıp günde 10 gb kasanlar vardı buda piyasaya bayaği bir nakit para akişi girmesini sağlıyordu. yane ko ekibi
    yeni kosp cıkarsa arkasından paci patlatmassa koxperler exten cok para kasacakları için piyasa bayabir hareketlenir. hersey kospa bağli
    NOT:kosp cıkarsa ilk işim bir ezik acıp para kasmak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: radikal1

tahmin ediyorum ki piyasalar dahada düşecek bu aralar bir bug yada bir düp olduğunu sanmıyorum zaten ko artık her kosp cıkısında bir pach herdüp cıkışında bır pach fırlatıo ko işi sıkılastırdı eskisi gibi gevsek değiller. bu yuzden dirki piyasaya para akışı cok az koxplan goblinlerde-gavoltlarda nerdeyse 24 saaat adamı acık bırakıp günde 10 gb kasanlar vardı buda piyasaya bayaği bir nakit para akişi girmesini sağlıyordu. yane ko ekibi
    yeni kosp cıkarsa arkasından paci patlatmassa koxperler exten cok para kasacakları için piyasa bayabir hareketlenir. hersey kospa bağli
    NOT:kosp cıkarsa ilk işim bir ezik acıp para kasmak olacak

Alıntıları Göster
    Bence fiyatlar düşer çünkü dupe kalktı +8 mdleri yakında tezgahlarda görürüz

• quote:

Orijinalden alıntı: geexer

Bence fiyatlar düşer çünkü dupe kalktı +8 mdleri yakında tezgahlarda görürüz

Alıntıları Göster
    Koxp Dupe Çıkmadığı Sürece Piyasa Düşer(k2 bu aralar cıkartmıyo Hadi Hayırlısı )
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.