Şimdi Ara

pivot animasyonları buraya (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.606
Cevap
19
Favori
202.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bendende bi movie gelecekte... Flash CS3 te butonlara başlat , replay yapamıyorum actionsciprt 3.0 çok zor. MX yükleyip denicem onda blur varmıydı ya...
  • hep kavga dövüş üzerine oluyor yav biraz yaratıcı olalım
  • eveeeeet işte beklenen an sonunda bitti üçbuçuk saate yakın uğraştım beğenmeyeni oyarım kan efektlerini alınca biraz kanlı oldu hadi alın bakalım serinin devamı... (491 frame )

edüüüt:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __BadblooD__ -- 1 Ağustos 2008; 23:54:56 >

• yorumun icin teşekkurler cru3ll seninkilerde gayet iyi oluyor ve badblood asmıssın yine ya dehset olmus bu kan efektleri icinde furkan yagıza teşekkur ediyorum yeni bi animasyon yapmaya başlıcam uyanınca simdi biraz uyuycam daha gozumu kırpmadım herkeze iyi animasyon calısmaları ve iyi uykular :D (saat 06:09 yukarda yazıodur zaten :D )
  • uyku tutmadı uyku sersmi bunu yaptım simdi yatıyorum kalcınca soz süper bi devil may cry ozentisi animasyonuyla gelcem :D simdilik devil may cry özentisi:uyku sersemi ile idare edin :D
  • Badblood Süper Olmuş. Siber Batu Senin Kılıçta Tam May Cry Kılıcı Senin kide süper Olmuş Elinize Sağlık
  • saol zaten onu aradım baya snra bi yerden indirmisim dmc patch diye onun icinde buldum sizde gozukuo mu animasyon bende gozukmuo da gif olarak kaydettim diyede sildim zaten simdi bidaha yapcam birazdan yollarım :D
  • güzel olmuş batu son animasyonun hiç fena değil tebrikler bu arada yorumlarınız için sağolun
  • Ben Bir Türlü Takla Açma Yuvarlanma Zıplamaları Yapamıyom Bir Türlü Biraz Anlatsanız Çok İyi Olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: siber_batu

saol zaten onu aradım baya snra bi yerden indirmisim dmc patch diye onun icinde buldum sizde gozukuo mu animasyon bende gozukmuo da gif olarak kaydettim diyede sildim zaten simdi bidaha yapcam birazdan yollarım :D

O Patch'i Buldun Site Adını Söylermisin Birde Ebony & Ivony Varmı O Patch'de
  • http://www.droidz.org/stkmain.php
    bak burda dmc silah paketi varbuda yeni dandik oldu biraz ama devil trigger modda dante :D
    hem biraz sacma hemde takılıo nedense
  • Eşyaların boyutunu ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz,çok acil söyleyebilir misiniz?

EDİT:Tamamdır buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtArdAmAr -- 1 Ağustos 2008; 18:32:01 >
  • quote:

Orjinalinden Alıntı: AtArdAmAr

Eşyaların boyutunu ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz,çok acil söyleyebilir misiniz?

pivot animasyonları buraya

Atardamar Bu Senin

Siber Batu Yine Döktürmüşsün Bana Takılıyor Gibi Gelmedi Çok Güzel Olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: siber_batu

http://www.droidz.org/stkmain.php
    bak burda dmc silah paketi varbuda yeni dandik oldu biraz ama devil trigger modda dante :D
    />
    hem biraz sacma hemde takılıo nedense

takılmıyo merak etme

elınden enerji topunu falan cok guzel fırlatmıssın.

• Dh Pivot Topluluğu Falan Kurabiliyomuyuz ?
  • kurulabılıyodur herhalde
  • Flashta Yaptığım ve devam edeceğim serinin ilk bölümü The Red Scarf Bölüm 1 geliyor :D Dövüşler çok kısa oldu nede olsa Interlude ( hala türkçede ne anlama geldiğini anlayamadığım cümle -.-" ) bölümü :D Başlangıçta bikaç şey gösterdim o kadar. Sonraki bölümler daha çok dövüşlü olacak.
  • The Red Scarf , Bölüm 1;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draglino -- 1 Ağustos 2008; 20:19:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlperXp

The Red Scarf , Bölüm 1;

mükemmel olmuş ancak buraya sadece pivot programıyla yaptığımız animasyonları koyuyoruz bu arada son sahne benim animasyonlara benzemiş haricinde baya güzel olmuş o tekme hariç tabi

• ya napayım :) nereye koyim :D:D başka başlıkta açmak istemedim. 2. bölüm coming soon. bu arada pivot gibi basit bir programla o kadar güzel şeyler yapıyosun. Eskiden bi pivot animasyonlarında insan hareketlerine benzemeyen şeyler yapılıyodu :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.