Şimdi Ara

pivot animasyonları buraya (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
19
Favori
202.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onu yükseltirsen hızlanır düşürürsen yavaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

onu yükseltirsen hızlanır düşürürsen yavaşlar

gif olarak kaydedınce piv olarak deil

gif olarak kaydedınce en az hızda oynuyo
  • quote:

cru3l animasyonların fena olmuyor son animasyondaki kılıç fırlatmayı öyle değilde adam kolunu arkaya çekerek fırlatsa daha bi hoş durur yürütmek kolay iş biraz çalışırsan elinden iyi işler çıkar birde frame ayarını biraz yüksek tut çok yavaş hareket etmesinler birde animasyonlarındaki en büyük eksik animasyonda bir kişiye odaklanman mesela adam diğerini öldürmeye gelirken öbürü hareketsiz duruyor ne demek istediğimi anladın umarım ama daha yeni başladadığını düşünürsek iyi gidiyosunn

En Beğendiğim Pivotlar Badblood, Dead Or Alive, Siber Batu Pivotları Çok Beğendim Elinize Sağlık

Yorumların İçin Saol Bir Tane Daha Yaptım Ama Koymaya Utanıyorum Çok Kötü Oldu

Edit: Yorum Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 31 Temmuz 2008; 9:44:29 >

• Bu da yenisi ve kendime göre yaptıklarımın en iyisi

Bu defa yorumlarınızı bekliyorum
  • rammstein sende de potansiyel var ama yaptığın animasyondan nedense hiçbirşey anlmadım uçakla adam geliyo uçakları kesio bi yerde mikrofon çıkıyo filler atlar falan biraz daha konulu anlaşılabilir birşey yapsan elinden çok iyi şeyler çıkabileceğine inanıyorum acemi birine göre iyisin ama devam et
  • quote:

Orjinalden alıntı: _R4MM5TE1N_

Bu da yenisi ve kendime göre yaptıklarımın en iyisi
    />

Bu defa yorumlarınızı bekliyorum

Bana Biraz Hızlı Olmuş Gibi Geldi ama Güzel Olmuş Eline Sağlık

Edit: Alıntı Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 31 Temmuz 2008; 11:12:41 >

• Yorumlarınız için teşekkür ederim.Dediklerinizi dikkate alacağım. Dediğiniz gibi ama bazen de devamını getiremiyorum. Öyle saçmalaşıyor. Ama bundan sonra ilk önce ne yapacağıma karar verip sonra yapacağım.Zaten Fil ve at olayı önceden planlanmamıştı. Sıkıldım onu yaptım
    NOT: Mikrofonu da yeni bulduğum için yaptım
  • Arkadaşlar upload bitti.Linki vereyim oradan alırsınız.Kan efekti ve büyük çoğunluk ST Arşiv 1 de.ST Arşiv 2 olanda zaten çoğumuzda bulunan şeyler var.

http://rapidshare.com/files/133779393/iki_figur_arsivi_fyagiz.rar.html

Edit:Bu arada arkadaşlar diğer figürler için;

http://www.droidz.org/stkmain.php

Edit2:Vee işte Elektrik Adam(Yürütme üstüne gittim ve biraz daha başarılı olduğuma inanıyorum yürütme konusunda diğer animasyonlarıma göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 31 Temmuz 2008; 12:57:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cru3ll

quote:

cru3l animasyonların fena olmuyor son animasyondaki kılıç fırlatmayı öyle değilde adam kolunu arkaya çekerek fırlatsa daha bi hoş durur yürütmek kolay iş biraz çalışırsan elinden iyi işler çıkar birde frame ayarını biraz yüksek tut çok yavaş hareket etmesinler birde animasyonlarındaki en büyük eksik animasyonda bir kişiye odaklanman mesela adam diğerini öldürmeye gelirken öbürü hareketsiz duruyor ne demek istediğimi anladın umarım ama daha yeni başladadığını düşünürsek iyi gidiyosunn

En Beğendiğim Pivotlar Badblood, Dead Or Alive, Siber Batu Pivotları Çok Beğendim Elinize Sağlık

Yorumların İçin Saol Bir Tane Daha Yaptım Ama Koymaya Utanıyorum Çok Kötü Oldu

Edit: Yorum Ekleme

teşekkürler
    seninkilerde güzel ama şu yavaş olması bozuyo
    animasyon framelerinde daha fazla boşluk bırak o şekilde yaparsan tam oalrak hızlı gözükemsede daha hızlı gözükür diye düşünüyorum

şu anda züpper adam 4 ü yapiorum seriyi 5 de bitiricem
    aklımda fikir kalmadı

• quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

Arkadaşlar upload bitti.Linki vereyim oradan alırsınız.Kan efekti ve büyük çoğunluk ST Arşiv 1 de.ST Arşiv 2 olanda zaten çoğumuzda bulunan şeyler var.

http://rapidshare.com/files/133779393/iki_figur_arsivi_fyagiz.rar.html

Edit:Bu arada arkadaşlar diğer figürler için;

http://www.droidz.org/stkmain.php

Saol Eline Sağlık Çok İşime Yarıyacak

Ve İlk Yürümeli Pivot'um

/>

Bu da Bir Değişiği Ama Yürüme Uygulaması Yok

/>

Edit: Yalnış Kod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 31 Temmuz 2008; 13:39:08 >

• Müthiş Adam 2(Program hata vermese izde çıkmazdı bukadar hızlıda olmazdı ama ne yapalım kader.)
  • quote:

Müthiş Adam 2(Program hata vermese izde çıkmazdı bukadar hızlıda olmazdı ama ne yapalım kader.)
    />

Güzel Olmuş
  • Teşekkür ederim.3. Bölümü üzerinde çalışıyorum şuan.Yürüme animasyonları hep aynı yaptım.Geliştirmem gereken birçok yanım var.
  • quote:

Teşekkür ederim.3. Bölümü üzerinde çalışıyorum şuan.Yürüme animasyonları hep aynı yaptım.Geliştirmem gereken birçok yanım var.

Benimde
  • quote:

Müthiş Adam 2(Program hata vermese izde çıkmazdı bukadar hızlıda olmazdı ama ne yapalım kader.)
    />

arkadaşım animasyon gayet güzel olmuş ancak yürüme konusunda biraz daha çalış ve adamın ölü adamdan çektiği kılıç neydi öle be onun boyutunu biraz ayarla çok gsl birşey çıkacağından eminim

• Bu Da Yenisi

Badblood Senin Serinin Devamınıda Bekliyoruz
  • Güzel olmuş.Bu arada badblood senin serinin devamını dööört gözle bekliyorum(z).O kılıç boyutu genelde oraya göre küçük ama çıkınca büyük oluyor.Oralarada çalışmam lağzım.Yürüme konusuna da çalışıp daha güzel animasyonlar sunarım inşallah beğeninize.
  • iyi peki yoğun istek üzerine serinin devamını yapıyorum
  • ...

• evet serinin devamı yolda geliyor son rütuşlar
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.