Şimdi Ara

pivot animasyonları buraya (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.607
Cevap
19
Favori
202.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben piv olarak degilde gif olarak kaydettim yaptigim animasyonu...Yapımın ortasında allahın belası program hata verdi ve kapandı.Ben bu gif dosyasını nasıl piv yapabilirim veya o gifin üzeriinden devam edebilirim biri söylerse cok sevinirim cünkü kıafayıj yemek üzereyim.Eğer biliyorsanız lütfen üşenmeden cevap yazın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

Pivot 3 Beta tabikide.Pivot animasyon kısmı değil mi zaten burası?
    BadBlood birde birşey soracağım.Sen deki o kahverengi adam ve kılıcını paylaşır mısın?Hoşuma gitti.

hangisini anlamadım animasyonu mu upload ediyim .piv olarak yoksa adam la kılıç figürlerini mi istiosun

Figürleri istiyorum sana zahmet olmaz ise.
    Edit:Bu arada berbat bir anismasyonum daha.Kahraman Asyalı 3
    />

Bu arada arkadaşlar şu yürütme işini yapamıyorum.Fantastik şeyleri çok kolay yapıyorum.Uçma büyü falan ama yürütemiyorum ne hikmetse.Rica etsem bir arkadaşım basit bir yürütme animasyonu yapıp .piv halini upload edip paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Temmuz 2008; 16:27:09 >

• Aslında bir sonu gelecekti ama sadece buraya kadar kaydedebildim,saglık olsun....

İlk çalışmam,umarı begenirsiniz.
  • Gayet hoş olmuş.Sağlık olsun giden kısımı için.
    Edit:Îmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Temmuz 2008; 16:38:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: AtArdAmAr

/>

Aslında bir sonu gelecekti ama sadece buraya kadar kaydedebildim,saglık olsun....

cok guzel olmus benımkıde hızlı halınde kaydetmıyo

yoksa bıseyler cıkcak ortaya ama

• Can sıkıntısı üzerine Kahraman Asyalı Özel Bölüm

• quote:

Orjinalden alıntı: Laxori

quote:

/>

Aslında bir sonu gelecekti ama sadece buraya kadar kaydedebildim,saglık olsun....

pivot animasyonları buraya

Gösterdigim yeri azaltırsan yavaslar arttırsan hızlandırır.Birr öyle dene bakalım :)

• quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

quote:

Orjinalden alıntı: Dead Or Alive

Ve İşte
    Züpper Adam Bölüm:3
    />

Serinin en züpper animasyonu oldu bence

bu da çok başarılı olmuş bikaç kusuru var ama yine de süper olmuş bide o adamı donduran ok da çok yaratıcı olmuş tebrik ederim

Teşekkürler

• quote:

Gayet hoş olmuş.Sağlık olsun giden kısımı için.
    Edit:Îmla

Teşekkürler :)
  • furkan benim figürler bu dosyanın içinde h t t p: / / r a p i d s h a r e. c o m / f i l e s / 10 7 6 8 6 2 5 2 / s t i c k . r a r . h t m l
    boşlukları kaldır figürlerin isimleri ise adamlar klasöründeki ''süper saç'' silahlar bölümündeki ''fantasy sword''
  • furkan bu arada sen kolay bir yürüme animasyonu istemişin onu pivot programının program files daki klasöürünün içinde bulabilirsin orada var bitane yürüyen adam ordan bakabilirsin
  • Teşekkür ederim ancak benimki editlenmiş fivot.Yani sadece programı ve bir kaç tane de figür var.Animasyon yok.Ben yürüme animasyonunu şunun için istedim:
    Çünkü nasıl hangi şekilde neleri hareket ettirerek yürütüyoruz?Ben adamın bacaklarını hareket ettiriyorum ancak gövde kalıyor gövde kısmını yapamıyorum.
  • hareket ettirir ken dizlerini kullan ayaklarını sadece yere sabitlemek ve temas ettirmek için kullan ayakların yerlerini 3 adımda değiştir ilki sol ayak önde sağ ayak arkada sonra sol ayak ortada sağ ayak hafif önde sonra da sol arkada sağ önde böyle böyle süreci tamamla ama animasyon 2 boyutlu olduğu için sağ sol uğraşma hiç sen nasıl yürüyosan o da öyle yürüsün işte

• İlk Yapımım Yorumlarınızı Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 30 Temmuz 2008; 20:05:31 >
  • Gayet güzel olmuş.Başarıların devamını dilerim.Bende 360 frame lik koca bir animasyon yaptım.Alta ekleyeceğim.Yürütmeye çalıştım ancak olmadı diye düşünüyorum.Ama geliştireceğim inşallah.

Müthiş Adam(Devam Etmeyebilir.Ancak devam da ettirebilirim.Kafamda konu bulamassam.)

Sonunda Uploadladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Temmuz 2008; 21:29:53 >
  • quote:

Gayet güzel olmuş.Başarıların devamını dilerim.Bende 360 frame lik koca bir animasyon yaptım.Alta ekleyeceğim.Yürütmeye çalıştım ancak olmadı diye düşünüyorum.Ama geliştireceğim inşallah.

Müthiş Adam(Devam Etmeyebilir.Ancak devam da ettirebilirim.Kafamda konu bulamassam.)

Imageshack'da sorun var.Sorun çözüldüğünde editleyip buraya koyacağım.

Yorumların İçin Saol Ama Bende Adam Akıllı Bir Kan Sıçraması Yok Yardımcı Olabilirmisin

/>

Buda Yenisi (kötü Oldu Ama Bir Koyayım Dedim Adamı Yüretemiyorum Bir Türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proob -- 30 Temmuz 2008; 20:58:37 >

• cru3l animasyonların fena olmuyor son animasyondaki kılıç fırlatmayı öyle değilde adam kolunu arkaya çekerek fırlatsa daha bi hoş durur yürütmek kolay iş biraz çalışırsan elinden iyi işler çıkar birde frame ayarını biraz yüksek tut çok yavaş hareket etmesinler birde animasyonlarındaki en büyük eksik animasyonda bir kişiye odaklanman mesela adam diğerini öldürmeye gelirken öbürü hareketsiz duruyor ne demek istediğimi anladın umarım ama daha yeni başladadığını düşünürsek iyi gidiyosunn
  • 360 Framalik Müthiş Adam animasyonunu uploadlayıp ekledim.Kan sıçraması için elimdeki tüm arşivi upload edip buraya koyacağım.2 tane arşiv var elimde.Düzenli bir şekilde ve üzerlerinde ne olduğu yazıyor.Efekse efekt,kan ise kan.Şuanda uploadda.

Edit:Uplaod hızı yerlerde birde download yapıyorum.Dolayısı ile en geç 48 saate burada olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 30 Temmuz 2008; 21:35:00 >
  • sağol kan sıçmarası önemli biraz bende faydalanmış olurum bekliyorus
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Laxori

quote:

/>

pivot animasyonları buraya

Gösterdigim yeri azaltırsan yavaslar arttırsan hızlandırır.Birr öyle dene bakalım :)

onu dıyorum ıste o en yuksekte ama kaydedınce en az hızda kaydedıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laxori -- 30 Temmuz 2008; 22:43:05 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.