Şimdi Ara

Piri Reis Universitesi Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Piri Reis Universitesi hakkında bilgilendirir misiniz ? Fakülteler, eğitim, burs vs. ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• %95 erkek,okulun başındakiler rezil ötesi şöyle örnek vereyim özel okulun festivalde sanatcı getircek parası yokmuş .Sanatçı oylaması yapıldı %95 erkek okuldan Pinhani çıkmış.Sonra anlaşıldıki okul para vermemiş şenliklere...

Hazırlık bölümünde benim yanımda okuyan adam MYO oldugu için benim yarı ücretim kadar para veriyor ama aynı sınıftayız ikimizde ücretliyiz.

Okula girerken okulun sitesinde yazan burs imkanlarının hiç biri verilmedi.Sadece vadeli burs verildi ki oda zaten geri ödemeli burs.

Tüm bunların dışında okul çok güzel ve zevkli .Bana kalırsa Türkiye'nin en güzel kampüsüne sahip ve eğitimi iyi sayılabilir.İTÜ'den rahattır.

Hazırlıkta iyi sayılabilecek bir ingilizce öğretiyorlar buna bağlı olarak ortalama derecedede zor hazırlık.

Kampüsde her türlü imkanı bulabilirsin kendine çalışmak ve eğlenmek için ama unutmamak gerek ki orası bir okul.Tuzlada yaşayanlar içinde çok zevkli çünkü 24 saat açık kampüs (Kütüphane havuz ve kapalı salon açık değil) .Anfi de ders çalışabilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.