Şimdi Ara

Piranha Voyager Hakkında? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
1
Favori
37.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MaGeSuKo

Peki güncellemek hakkımızı kullandık ve atıyorum 2010 yılı için güncelleme hakkımız kalmadı bu durumda haritayı güncellemezse eski haliyle kullanabiliyoruz değil mi sadece yolda değişiklik yapıldıysa ortaya "o nokta için" sapma çıkacaktır.

Birde şunu sormak istiyorum bu cihazı cama yapıştırdığımızda görüşümüzü azaltmıyor mu? Çünkü tam cihazın denk geldiği yerde ilerde bir çukur yada bir hayvan olabilir ve siz onu gps cihazından dolayı göremeyebilirsiniz. Bunu cama değilde başka bir yere monte etme şansı var mı?

tabiki cihazı kullanabiliyoruz, sadece sizinde dediğiniz gibi haritamız eski kalıyor, yani yeni yapılan yolları, veya bir önceki yazılımdaki hataların düzeltmelerini vs. göremiyoruz.

ben cihazı ön camın sol alt köşesine taktım, orası zaten tam kör nokta. hiçbir şekilde görüş açısını engellemediği gibi, güneşli havalarda ekranın görünüşünün en az etkilendiği yer olduğu kanaatindeyim. tam sol dikiz aynasının yanına geliyor, tek aksaklık aynaya bakacağınız zaman cihazın ekranına bakabilirsiniz, ama öyle bir aksilikte yaşamadım. tabi illaki cama yapıştırarak kullanacaksınız diye birşey yok. camdan başka bir yere takarakta kullanabilirsiniz. kutu içeriğinden çıkan yuvarlak bir aparat vardı (arkası yapışkanlı, ön yüzü cam gibi parlak bir şey, tabak altlığına benzer) o aparatı arabanın neresine isterseniz yapıştırıp (kapı içi olabilir, ön konsolda uygun bir yer olabilir) vantuzu da parlak olan iç kısmına tutturuyorsunuz.

• Sağlam tutuyor mu bari? Mesela yer değiştirmek istediğimizde yeni yapışkanı nerden temin edeceğiz? Birde araçta takılı haldeyken fotosunu koyabilir misiniz size zahmet? ( çok şey mi istedim )
  • quote:

Sağlam tutuyor mu bari? Mesela yer değiştirmek istediğimizde yeni yapışkanı nerden temin edeceğiz? Birde araçta takılı haldeyken fotosunu koyabilir misiniz size zahmet? ( çok şey mi istedim )

Valla yapıştırıcılı aparatı denemedim bile ama yapıştırdığınız yer son yer olur kanaatindeyim, aparatı sökebilseniz bile yapıştırıcıyı temizleyebileceğinizi sanmam

kendi kullandığım yeri bir ara fotoğraflayıp gönderirim (unutmazsam).

• Anladım.Peki benden başka hiç deneyen yokmu.Acaba ben yanlış bişeymi yapıyorum?İthalatçımız trio olduğu için ve naviextrasta da trioyu gördüğümüz için soruyorum?
    quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

Yapılır demiyoruz,galiba yanlış anladınız.

Aldığınız cihaz eğerwww.naviextras.com da destekleniyorsa yapılır dedim,bu marka destekleniyor oradan yapılır demedim.Verdiğim örnekte Next markasını alırsanız olan farkı anlatmak istedim o kadar.
  • quote:

Sağlam tutuyor mu bari? Mesela yer değiştirmek istediğimizde yeni yapışkanı nerden temin edeceğiz? Birde araçta takılı haldeyken fotosunu koyabilir misiniz size zahmet? ( çok şey mi istedim )

yapışkanla yapıştırmazsan sorun olmaz kanaatimce

içinden camlara kolayca yapıştırmaya yarıyan alet çıkıyor sök tak sorun olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: engineer_hkn

Anladım.Peki benden başka hiç deneyen yokmu.Acaba ben yanlış bişeymi yapıyorum?İthalatçımız trio olduğu için ve naviextrasta da trioyu gördüğümüz için soruyorum?
    quote:

Yapılır demiyoruz,galiba yanlış anladınız.

Aldığınız cihaz eğerwww.naviextras.com da destekleniyorsa yapılır dedim,bu marka destekleniyor oradan yapılır demedim.Verdiğim örnekte Next markasını alırsanız olan farkı anlatmak istedim o kadar.

Naviextras'a baktığınıza eminmisiniz ?https://www.naviextras.com/shop/portal/devicessupport burada böyle bir firma adı yada ibare yok.

• merhaba arkadaşlar. bende aranıza yeni katıldım. bir sorum var.
    mesela ali sami yen stadına gideceğim. bunu adresten cadde girerek bulamıyorum. nasıl olabilir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eXenic -- 22 Ocak 2009; 23:02:55 >
  • Ali Sami stadı neresi ? Ali Sami Yen olmasın ? POI den aramayı deneyin.
  • evet yanlış yazmışım :) poi den buldum. tşkler.

quote:

Ali Sami stadı neresi ? Ali Sami Yen olmasın ? POI den aramayı deneyin.
  • yapistiriciyi kullandim.
    felaket iyi yapisti. umarim sokmek zorunda kalmam
  • MERHABA ARKADASLAR,
    PIRANHA VOYAGER ICIN HARITA GUNCELLEMESI ADIM ADIM NASIL YAPILACAK?
    LUTFEN BASKA MARKALAR REFERANS VERILMEDEN ANLATIR MISINIZ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: umitsayman

MERHABA ARKADASLAR,
    PIRANHA VOYAGER ICIN HARITA GUNCELLEMESI ADIM ADIM NASIL YAPILACAK?
    LUTFEN BASKA MARKALAR REFERANS VERILMEDEN ANLATIR MISINIZ?

Zaten 2009 yılı için 1 güncelleme hakkınız var,onun için en doğru düzgün bilgiyi servisi yada ithalatçı firması verir.Daha öncede yazmıştım,en son güncellemeyi alırsanız sizin için daha iyi olur,en azından haritanızın son hali güncel olur.

Kolay gelsin
  • arkadaşlar merhaba. geçen sayfalardan birinde yazıldığı modelde 8gb kart aldım. ancak bşr turlu piranha voyager da çalışştıramadım.
    acabe kartın fat yapılamamasından dolayımı oluyordur ne yapmak lazım.

tşkler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eXenic

arkadaşlar merhaba. geçen sayfalardan birinde yazıldığı modelde 8gb kart aldım. ancak bşr turlu piranha voyager da çalışştıramadım.

tşkler.

önce kartı fat32 yapmanız lazım. Benim kullandığım kartın linkini yollayayım da bir karşılaştırın bakalım aynı özelliklerde bir kart mı?

http://www.hepsiburada.com/a-data-secure-digital-8-gb-turbo-sdhc-class6-150x/productDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd72451

bu arada, bu kartı sdhc uyumlu kart okuyucularla bilgisayarınızda görebilirsiniz eski tip kart okuyuculara takıpta "bu kart bozuk" hissine kapılmayın benim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BalıkcıSerdar -- 24 Ocak 2009; 1:18:14 >

• tşkler ilginiz için evet kart aynı kart. bu linke tıkladım zaten satın aldım. ancak resim farklı.
    özellikler aynı ama.
    exfat yaptım olmadı ntfs yaptım olmadı fat32 yaptım olmadı. sanırım bu kart biraz farklı. kartı okuduğuna dair dit diye ses geliyor ama icraaat yok :(

quote:

Orjinalden alıntı: BalıkcıSerdar

quote:

arkadaşlar merhaba. geçen sayfalardan birinde yazıldığı modelde 8gb kart aldım. ancak bşr turlu piranha voyager da çalışştıramadım.

tşkler.

önce kartı fat32 yapmanız lazım. Benim kullandığım kartın linkini yollayayım da bir karşılaştırın bakalım aynı özelliklerde bir kart mı?

http://www.hepsiburada.com/a-data-secure-digital-8-gb-turbo-sdhc-class6-150x/productDetails.aspx?categoryid=1100011&productid=bd72451

bu arada, bu kartı sdhc uyumlu kart okuyucularla bilgisayarınızda görebilirsiniz eski tip kart okuyuculara takıpta "bu kart bozuk" hissine kapılmayın benim gibi

• bir arkadaş resim istemiş

Piranha Voyager Hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AXAPTA -- 24 Ocak 2009; 22:16:34 >

• quote:

tşkler ilginiz için evet kart aynı kart. bu linke tıkladım zaten satın aldım. ancak resim farklı.
    özellikler aynı ama.
    exfat yaptım olmadı ntfs yaptım olmadı fat32 yaptım olmadı. sanırım bu kart biraz farklı. kartı okuduğuna dair dit diye ses geliyor ama icraaat yok :(

karta foto, film, müzik vs. yüklediniz mi? eğer bir şey yüklemediyseniz boş kartı görüp görmediğini bilemezsiniz, görmemesi için bir sebep yokta "acaba" diyorum
  • evet yukledim. resim mp3 ve hatta film kart okuyucum trust problem olmadan yukledi.
    neyse başka amaçlarla kullanırız artık. sağlık olsun.

quote:

Orjinalden alıntı: BalıkcıSerdar

quote:

tşkler ilginiz için evet kart aynı kart. bu linke tıkladım zaten satın aldım. ancak resim farklı.
    özellikler aynı ama.

karta foto, film, müzik vs. yüklediniz mi? eğer bir şey yüklemediyseniz boş kartı görüp görmediğini bilemezsiniz, görmemesi için bir sebep yokta "acaba" diyorum

• valla burada birkaç arkadaşın tavsiyesi ile bende 8 gb kart alıp taktım, benim aldığım kartın üstündeki resimde yukarıdaki linkteki gibi değil ama bir sorun yaşamadım, halende kullanıyorum. sizin cihaz neden görmedi anlamadım.
    Artık hayırlısı olsun, bunda da vardır bir hikmet desenize.
  • Arkadaşlar, selamlar...

Ben bu cihazdan aynı gün 2 adet aldım. 1 adet de 8 Gb A-data kart aldıım. 8 Gb kart sorunsuz çalışıyor benim makinamda. Fakat şöyle bir durum farkettik. Abimin makinasına sonradan 1 adet daha 8 Gb aynı marka A-Data kart aldık ve Onun makinası çalıştırmadı. Bizde Allah allah neden olmadı filan derken benim kartı çıkartıp abiminkine taktım onda sorunsuz çalıştı benim kartım. Çalışmayan kartı alıp benim makinaya taktığımızda da bu sefer o kar bende çalıştı. Onun makinasında çalışmayan benim makinada çalıştı. Tekrar tersini yaptık yine sonradan aldığımız kart abimin makinasında çalışmadı. Neyse biz kartları değiştirdik sorun çözüldü. :)

Bilgilerinize...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.