Şimdi Ara

Piranha F45 Drone 125 TL | A101 (indirim kombosuyla) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
12.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Acaba almaya değer bir ürün mü? Kamerası felan pek de kaliteli değil ama alan arkadaşlar memnun mu acaba var mı tecrübesini paylaşacak olan

• Pek stabil bir ürün değil gibi duruyor. Drone hiç kullanmadım ama insanın zevkinin içine edecek bir ürüne benziyor. Piranha marka olunca düşünmek lazım..

A101 kombosu için teşekkürler farklı ürünler değerlendirilebilir..

• diğer ürünlerde 150/25 lik indirim çıkmıyor

• Şikayetler: https://www.sikayetvar.com/piranha/f45

Daha önce satın alanların yorumları: https://forum.donanimhaber.com/piranha-f45-drone-140-tl-a101--146603041-2

Kurmanız gereken uygulama: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tzh.wifi.wificam.activity&hl=tr

Maximum a101.com.tr’de 250 TL ve üzeri alışverişe 50 TL MaxiPuan! (14-28 Aralık 2020)

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?IdCampaign=NDU0NQ==-ISB

15 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında İş Bankası kredi kartlarınızla Maximum Mobil’den seçeceğiniz 4 farklı sektörün her birinden tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapın 100 TL MaxiPuan kazanın!

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=maximum-ile-sec-kazan-kampanyasi&IdCampaign=NDU0NA==-ISB

Avantajix %1,2 iade: https://www.avantajix.com/tr/a101

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bu kampanyayı kullanıp 95 tlye de getirebilirsiniz.

Piranha F45 Drone 125 TL | A101 (indirim kombosuyla)
  • daha önce almıştık bir daha sipariş verdim bekliyorum. Bu fiyata bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

daha önce almıştık bir daha sipariş verdim bekliyorum. Bu fiyata bedava.

Drone dan mı aldınız hocam? Biton okuduğum şikayetvar yazıları ve yorumlar beni üründen tamamen soğuttu almayı düşünüyordum iptal ettim. Değerli yorumlarınız doğrultusunda tekrar almayı düşüneceğim.

• Bence kombo başka şekilde kullanılmalı şikayetler can sıkıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, daha önce almıştık şimdi tekrar aldım. Kullanmayı bilen kaza yapmadıkça epey kullanır. Tabii ufak kazalar sonucu bile dron kullanılamaz hale gelebiliyor ki bizimki de öyle olmuştu, bizim hatamız. Memnun kaldığım için tekrar sipariş verdim. Beklentiniz ne bilmiyorum ama 100 lira için çok güzel bir "oyuncak". Daha kalitelisi elbet vardır ama bu fiyata yoktur bence. Ufak bir inceleme yapayım siz de okuyun aldım diyen arkadaşlar; @Thema @hata404 @-BES- @tgezer

• kullanmayı bilmeyen birisinin ilk uçuşta bir yere çarpıp / sert düşürüp kırması büyük ihtimal, o yüzden önce kitapçığı kesinlikle okuyun ve küçük alıştırmalar yapın. Hemen gazı kökleyip uzaklara göndermeyin, çevrenizde kullanın.
    • yeni kullanmaya başlayınca cihazın arkası size baksın böylece sizin solunuz / sağınız cihaz ile aynı olur. Diğer türlü hiç bilmeyen birisi için kullanması zor oluyor. Yönler farklı olduğundan insan şaşırıp -mesela sol yapıp ama aslında cihazı sağa gönderip- kaza yaptırabiliyor. Çok iyi bilseniz bile ters bir kazada bozulabilir, hassas plastik bir alet o yüzden tehlikeli ve ekstrem şeyler yapmayın, garanti oynayın.
    • 3 vitesi var; 1. kademe %30 , 2. kademe %60 , 3. kademe %100 hız diye aklımda kalmış. Kumandadan sol tepe tuş vites. Tek bip 1. vites, çift bip 2. vites, üç bip 3. vites. İlk açınca neden bu kadar yavaş demeyin 2. vitese geçin.
    • otomatik kalkış / iniş tuşu var ve fena çalışmıyor. yanılmıyorsam 3 numaralı tuş idi. Acil iniş tuşuna basmayın acil inişten kastı tüm motorları bir anda kapatıp intihar ediyor :D
    • 10 dakika havada kalabiliyor, pili içinden çıkan kablo ile yaklaşık 2 saatte şarj oluyor. Yedek pil alınabilir ama soket uçları ve pil boyutu bire bir aynı olmalı.
    • harici kamera aparatı var, kamerası vasat pek bir şey beklememek gerek ben ağırlık yapmasın diye hiç takmadım. Görüntü için cihazın yaydığı wifi ağından telefona bağlamak gerekli, sd kart takılmıyor telefon hafızasına kaydediyor.
    • sol-sağ-ön-arka takla atma özelliği var ama kamera takınca takla atamıyor. Taklaları gayet güzel ve seri, cihazın dengesi bozulmuyor 1 sn'lik yalpalayıp kendini düzeltiyor. Takla için takla tuşuna basın, kumanda ötsün sonra ne yöne takla atacağınızı seçin.
    • hafif kuvvetli rüzgara bile direnci yok, belki 3. viteste kontrolü sağlarsınız ama sürüklenme tehlikesi var bu yüzden rüzgarsız havada uçurulmalı. Yel varken bile tavsiye etmiyorum. Tam bir yaz yada iç geniş mekan oyuncağı.
    • kumandası makul ölçüde uzaklıktan çekiyor. Kumanda bağlantısı koptuğunda son aldığı komutu takip ediyor. Örneğin yukarı çıkarırken 20 metrede koptu, gitmeye devam eder geçmiş olsun. O yüzden kesinlikle uzaklara götürmeyin, kumanda ne kadar çekiyormuş diye test etmeyin. Bizimki de öyle düştü bozuldu zaten.
    • dandik harici plastik ayakları yüzünden mükemmel bir iniş gerçekleştirmediğiniz sürece devriliyor, devrildiğinde pervaneleri korumak için kesinlikle pervane koruyucularını takın. Bu devrilme çok can sıkıcı mesela evin balkonundan sokağa saldınız bir yere kondurup tekrar kaldırmak istiyorsunuz. Kondurduğunuzda %99 devrilecektir. İşin yoksa git düzelt. Kamera takmayacaksanız ve taş toprağa indirmeyecekseniz ayakları çıkarın bence.
    • Cihazı taşlı, topraklı, kumlu zemine indirmeyin ki motorların arasına kaçmasın, devrilirse pervanelere zarar vermesin.

aklıma geldikçe eklemeler yaparım. Sormak istediğiniz bir şey var ise cevapla butonu ile yanıtlayın. Alıntılamayın lütfen.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• üstteki mesaja ek habedar etmek istediğim arkadaşlar @guzaba @CcOsmanLı @brkprlk35 @dOmi @JQKER bir üst mesajımı okuyunuz, aldıysanız yada düşünüyorsanız faydalı olabilir.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Ağzına sağlık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler hocam verdiğin bilgiler için, 3.5 kanallı helikopter alıp kullanmışlığım var, droneların kullanımı daha mı zor yoksa fark yokmu , helikopteri kullanan bunu kullanmakta zorlanır mı acaba ?

• Thema kullanıcısına yanıt

Helikopter kullanmadım ama bu drondan daha basit uçurulan bir şey olduğunu sanmıyorum. Bu cidden çok kolay ve seri.

• Beyler ne yapılabilir bunla

• z740 kullanıcısına yanıt

Bu cihazlara ek pil şart, siz nereden kaça aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim lakin bu saydıklarınıza göre benim bunu paramparça yapmam max 5 dk sürecektir. O yüzden bu sevdadan vazcayıyorum...
  • İlk sipariş indirimi düşmüyor daha önce siparişim olmamıştı. Neden acaba ? Sadece uygulamada mı oluyor ?

• tsfirtina kullanıcısına yanıt

hesabın bir müddet eskiden açıldıysa olmuyor benimde olmamıştı yeni hesap açtım oldu

teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.