Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r.yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: mob411

quote:

Orijinalden alıntı: r.yılmaz

Anladığım kadarıyla navteq harita yüklü bu haritaya zaten güncelleme desteği vermiyorlar bilgin olsun bende de navteq yüklü cihaz vardı tüketici hakem heyetine şikayetde bulundum haklı olduğum için cihazıma navteq harita yükleyemeyecekleri için başarsoft haritalı cihaz yolladılar.

bende mi oraya başvurmalıyım ? bana lastik hediyesi olarak geldi bu cihaz 2011 de goodyear kampanyasından almıştım. 2013 harita olunca şaşırıyıor insan birde piranha sitesinde haritanız her zaman güncel gibi bir şey yazıyordu. hakem heyetine başvursam şuan bir şey çıkar mı

Eğer faturada ömür boyu ücretsiz güncelleme yazıyor ise başvurun şansınızı deneyin. sonuçta hediye de olsa o hediyeyi almak için para harcadınız.

faturasında lastik gözüküyor ömür boyu güncell vs demiyor sanırım ama yinede bir kontrol edeyim

• mob411 kullanıcısına yanıt
    Kontrol edin yinede şikayetde bulunun en azından şansınızı denemiş olursunuz.
  • Merhabalar Benim Piranha IQ PRO G modelinde telefonum var telefonun bi zaman sonra ekran ı gitti fakat ses geliyodu telefon 5 aydır kapalı duruyo bana ekranın bozulmuş olabilceğini söylediler lcd panel ve dokunmatik ekranını talep edebilceğim bir site varmı acaba cevplarsanız çok sevinirim
  • ürünleriniz beş para etmez bundan haberin var degilmi
  • Merhaba titan c type aldım bağlantıları yaptım hersey tamam ama 2 problemim var 1.si video açtığımda güvenlik emri yasak video sürme diyor 2.si de bluetooth bağlantısı olmuyor açıyorum araca bindigimde telefonun bluetooth unu ama bağlantı sağlanmiyor telefonu kablo ile bagladigimda da görmüyor teyip
    Hocam merhaba,
    Ben de lastik hediyesi olarak aldım. Sonra bir durumlar oldu içindeki yazılımı değiştirmiş bulundum. Orijinal yazılımın dosyalarına ihtiyacım var. Sizinkileri bana göndermeniz mümkün müdür?
    Teşekkürler.
  • gönderirim de lisans sorunu olmasın ? benim cihazın yedekleri çünkü ? birde nasıl size ulaştıracağım dosya mb olarak büyüktü diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 10 Ekim 2017; 23:23:43 >
  • merhaba piranha no traffıc m type var uzun zamandır kullanmıyordum...romunda sorun var sanırım dahılı hafızayı bıcımlendıremıyorum rom dosyası lazım saygılar sunarım
    Benimki de lisanslıydı. Bu lastik hediyesi olarak geldikten sonra kayıt falan yaptırmıştım. Dropbox, yandex disk, ya da önceden rapidshare vardı, onun alternatifi dosya yükleme sitelerine şifreli zip olarak yüklerseniz, ben ordan çekebilir, navigasyonumu tekrar kullanabilirim.
  • google drive yada yandexdisk e atayım dediğiniz gibi. Rapidshare vardı ama kapandı mı ne oldu bilmiyorum bakmadım. Hangi dosyaları yüklemem gerek ? Birde benim lisans ım içeren dosyaları paylaşmış olmayacak mıyım yani benim navi de sorun yaşamıyım ? Sizin yedekleriniz ile yüklenmesi gerekmez mi ? yanlış mıyım . Pm den haberleselim
  • Myigitt kullanıcısına yanıt
    1. Hata

Surus esnasinda guvenlik amaci ile yapilan uygulamadir. Cihazin ayarlar bölümünde fren algilamasi diye bir bolum var onu kapali konuma getir. Eger olmaz ise teybin arkasinda yanlis hatirlamiyorsam siyah bir kablo vardi onu sase veren herhangi bir kablo ile baglarsanda sorun çözülür.

2. Hata iki ayri konu

1 bluetooth icin telefonundan cihaza yetki ver. Otomatik baglanti icin

2 telefonu kablo ile bağlaman icin cep telefonunun ayarlar bolumunde usb hata ayiklama ayarini aktif etmen gerekir. Ayrica telefonun guc tasarruf modunda iken baglanti olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayauygar

Bu mesaj silindi.
    ????
  • kayauygar K kullanıcısına yanıt
    O fren ayarları görmedim ama bakarım tekrardan siyah kablo zaten Şase ye bağlı onda sıkıntı yok bluetooth meselesini çözdüm radyonun arkada ki kırmızı ve sarı + kabloların yerini değiştim ayarları falan kaydediyor bağlanıyor artık sadece video izlerken çıkan o uyarı yazısi kaldı
  • Merhaba. Bu gün piranha avatar modeli cihazıma donmalardan dolayı rom atayım dedim.Keşke atmaz olsaydım. Donmasına razı olacak duruma geldim. Navigasyon açılıyor fakat ne bilgisayara bağladığımda usb görüyor nede cihazın ayarlarına girebiliyorum.Cihazdan ayarlara girmek istediğimde Load Dll Error, Please update system diyor .
    Daha önce okuduğum kadarı ile başına böyle bir durum gelen arkadaşlar var. Servise gitmeden düzeltildimi acaba.
    Model : Piranha Avatar
    Seri No:P35015830
  • Şarkı isimlerinin kayan yazı olması için ne yapmamız gerekiyor? Bazılarını tam görebiliyoruz bazıları sabit yarısı görünüyor.
  • 1 hafta önce Encore G model teyp aldım dokunmatiği çok kötü doğru dürüst algılamıyordu bu gün de şöyle bir sıkıntı ile karşılaştım ekranın üst bölümündeki dokunmatik çalışmadığı için
    menü tuşuna basamıyorum kasasında zaten bu tuş yok kumanda deseniz çalışmıyor 1 haftalık teypte bu kadar sıkıntı yaşadıysam ilerisini düşünmek istemiyorum bi de işin kötü tarafı montajı da yapıldı
    şimdi söksen yollasan bi dert bunların hepsine bide ücret öde..
  • Merhaba

Piranha titan g ekranlı oto teyp aldım.

Arabamda blankput oto teyp vardı.

Bunu söküp titan g bağladım.

fotoğraftaki simgenin anlamı nedir.

oto teyp sorunsuz çalışıyor.

fakat bu simgenin anlamanı bilmediğim için boşta kaldı.

Piranha Destek Cevaplıyor
  • ege2005 E kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan forumda sayfa açan Piranha Destek elemanını işten kovmuşlar. sayfa ile ilgilenen yok.
    Bende blankput ingiltere ve türkiye ye mail attım bu nedir diye,
    tabi bizim türkler den gene cevap yok. Elin gavuru dediklerimiz insana ve işine saygı gösterdiklerinden cevap verdiler,
    Gelen Cevap

""Dear Customer,
    Thank you for contacting us.
    This is illumination input. If 12V -> display decreases brightness (if supported).""

anladığım kadarıyla farlar açıldığında teybin ışık şiddetinin azalmasını sağlar.
    peki fotoğraftaki bağlantı şemasından hangi kablo ile bağlanmalıdır.
    bu konuda yardımcı olabilecek var mı.
    turuncu kablo galiba,

• quote:

Orijinalden alıntı: ege2005

Anlaşılan forumda sayfa açan Piranha Destek elemanını işten kovmuşlar. sayfa ile ilgilenen yok.
    Bende blankput ingiltere ve türkiye ye mail attım bu nedir diye,
    tabi bizim türkler den gene cevap yok. Elin gavuru dediklerimiz insana ve işine saygı gösterdiklerinden cevap verdiler,
    Gelen Cevap

""Dear Customer,
    Thank you for contacting us.
    This is illumination input. If 12V -> display decreases brightness (if supported).""

anladığım kadarıyla farlar açıldığında teybin ışık şiddetinin azalmasını sağlar.
    peki fotoğraftaki bağlantı şemasından hangi kablo ile bağlanmalıdır.
    bu konuda yardımcı olabilecek var mı.
    turuncu kablo galiba,

teybim piranha titan G
    dediğim gibi turuncu kablo ile bağladım.
    her hangi bir değişiklik olmadı. yani teyp desteklemiyor galiba.

• Arkadaslar Merhaba bir sorum olacaktı ben titan c type aldım a101 de satilanlardan kamera bağladım fakat arka kamera aktif olmuyor geri vites e bağladım kamerayı sistemi dosedim hersey çalışıyor ama teyibin arkasındaki soketi arka kamera yerine bağlayınca aktif olmuyor on kamera yerine bağlıyorum görüntü var çalışıyor arka kamerada calismiyor sadece
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.