Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
944.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maalesef bir hata yaparak Piranha marka teyp almıştım. 3 defa servise yolladım arızalı teybi bana geri yolladılar.
    Videosunuda çektim.
    https://youtu.be/4DBBd64Y8xo
  • Sayın piranha destek ekibi.

piranha titan x type almayı düşünüyorum.
    1-Bu teybin çıkış gücü 4 x kaç watt ve 4 x kaç rms?
    2-Çıkışlarını köprüleyebilmek mümkün mü?
    3-Gps desteği gelecek mi?
  • planet41 kullanıcısına yanıt
    ''Piranha destek cevaplıyor'' değil mi konu başlığı? Niye cevaplamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 14 Ocak 2017; 2:14:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

beyler zaten ucuz ürünler bunlar çinden ithal edip markayı basıp piyasaya sürüyorlar.. aliexpress ürünleri gibi sonuçta kaliteleri. almayın olsun bitsin ucuz diye atlıyorsunuz.

Yeminle iki arada bir deredeydim bu mesajı okuyunca aşağıda linkini verdiğim cihazı hemen aldım. Hatta sipariş listesinde de adım var FI*** GE*** diye
    https://tr.aliexpress.com/item/4022D-Car-Radio-MP4-Player-with-Rear-View-Camera-4-1-inch-Car-MP3-MP5-Player/32760694167.html?spm=2114.13010608.0.0.6MGWp2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 14 Ocak 2017; 2:43:43 >

• SELAMUN ALEYKÜM ..

PİRHANA PATHFİNDER DİABLO NAVİGASYON CİHAZIM VAR . UZUN SÜREDİR KULLANMIYORDUM ARABA ALDIM KULLANMAK İSTEDİM ANCAK TÜM PROGRAMLARI ÇÖKMÜŞ. NAVİEXTRAYA DA BAĞLANAMIYORUM . SİZLERDEN RİCAM SADECE VE SADECE YAZILIMI SD KART ARACILIĞI İLE YUÜKLEYE BİLİRİM ÇÜNKÜ DEDİĞİM GİBİ GÜNCELLEME PROGRAMINA BAĞLANTI KURAMIYOR USB SORUNU VEYA KABLO SORUNU VAR. EĞER BİR ARKADAŞ BANA SD KARININ İÇİNDEKİ PROGRAMI KOPLAYIP RAR ŞEKLİNDE ATA BİLİRSE ÇOK ÇOK MEMNUN KALIRIM . ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN. VEYA BAŞKA BİR YÖNTEM BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM. DEDİĞİM GİBİ GÜNECLLEME VEYA YAZILIM PROGRAMINA KESİNLİKLE BAĞLANMIYOR. SAYGILARIMLA
  • Desteğiniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.
  • infiniti HD piranha navigasyonum var. ekran da çizgiler çıkıyor cihaz açılmıyor. rom yüklemeyi denedim ama aynı. ne yapabilirim yardımcı olur musunuz ?

edit: halletim, biraz bekleyince ekrandaki çizgiler değişiyor sonrasında yükleme başlıyor ve rom yüklemiş oldum. Ardından piranha extra programını indirerek p385 olan numaraları navigasyonumu güncelledim

2013 yılı haritasına güncelledi. Yalnız sormak istediğim soru , ben goodyear kampanyasından yararlanmıştım ve bu navigasyon bana hediye olarak gönderilmişti. Navigasyon açılırken goodyear yazıları yazıyor ancak cihaz açılırken ki goodyear yazıları değişti. Piranha yazmakta. Navigasyon açılırken de piranha yazması için lisans mı almam gerekli servise mi başvurmalıyım ? çok mu karışık anlattım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 13 Haziran 2017; 23:58:27 >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Hangi harita yüklü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r.yılmaz

Hangi harita yüklü.

goodyear yazıyor navigasyona basınca , güncelleme yaptım şuanki 2013 tur_nt v2.21 2013-06 nokia maps türkiye 2013/07/23 11:00 sürüm 11.3.04 yazıyor

ama cihaz ilk açılışında artık piranha yazıyor daha önceden oda goodyear dı ve açılması biraz sürüyor gibiydi sanki rahatladı cihaz

birde sürekli ilk açılışta ses kullanılsın mı diye soruyor evet diyorum hep

Sanırım ilk dosyalardan kaynaklı onları saklayın yazıyordu saklamıştım onunla yükledim
  • müzik ve video attığımda sesi çıkmıyor oynatmıyor neden olabilir normal mp3 atıyorum

edit: formattanmış çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 18 Haziran 2017; 14:23:31 >
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla navteq harita yüklü bu haritaya zaten güncelleme desteği vermiyorlar bilgin olsun bende de navteq yüklü cihaz vardı tüketici hakem heyetine şikayetde bulundum haklı olduğum için cihazıma navteq harita yükleyemeyecekleri için başarsoft haritalı cihaz yolladılar.
  • quote:

Anladığım kadarıyla navteq harita yüklü bu haritaya zaten güncelleme desteği vermiyorlar bilgin olsun bende de navteq yüklü cihaz vardı tüketici hakem heyetine şikayetde bulundum haklı olduğum için cihazıma navteq harita yükleyemeyecekleri için başarsoft haritalı cihaz yolladılar.

bende mi oraya başvurmalıyım ? bana lastik hediyesi olarak geldi bu cihaz 2011 de goodyear kampanyasından almıştım. 2013 harita olunca şaşırıyıor insan birde piranha sitesinde haritanız her zaman güncel gibi bir şey yazıyordu. hakem heyetine başvursam şuan bir şey çıkar mı
  • iyi günler rıdvan bey;
    bende pirahna pathfinder navigasyon cihazı var;
    ben bu navigasyon cihazına güncel mobilnavigator yazılımı yüklemek istiyorum. bu konuda yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler.
  • Piranha Businnes IIIt ab 10.1 tabletim var fakat ses açma ve kısma tuşu yok tablet de android yazısında takıldı kaldı internetten bakmama rahmen recovery menüsüne ulaşamadım klavye bağladım ses tuşuyla denedim fakat klavyeyi alıglayana kadar android yazısına geliyor.ses açma kısma tuşu olan kulaklık taktım ses kısmaya basılı tuttum yinede giremedim. internettede bu tarz sorunu yaşayanlar olmuş piranha servisi değil başka bir servis ede verdim fakat beceremediler. reset tuşunada bastım fakat yinede o yazıyı geçiremedim.

sizin servisinize getirmek istemiyorum faturasını attım garanti bitince. recovery menüsüne ulaşabilmem için bana bi yol söyleyin bilgisayara bağlamak için kablosu önceden bozulmuştu evdede usb to usb yada mini usb to usb gibi bi kablo yok bağlayamıyorum pc ye bana bi yol gösterin ? sd cardım var
  • araç içi kamera aldim a101den bugun hemen arabaya bağladım oda ney sd kart olmadan kayit yapmiyor evde duran 2gb karti taktım kayit 1.3m pikselde 15 dak yapiyor gittim 16 gb aldim toplamda 36 dak yaziyor kayıt süresi öyle hareket algılayıcı yok gece gündüz modu hemen hemen aynı gibi geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piranha ıq dreams telefonunu aldım ve bir süre sonra kırıldı.Servise gönderdim ve 10-15 kez arama yaptık ancak hiçbir seferinde ulaşamadık. Sonra ulaştığımızda para göndermeye çalıştık ancak o da olmadı daha sonra tekrar aradım ve yine baya bir süre ulaşamadım.bir kere daha deneyeyim dedim ve müşteri hizmetlerinin arızalı olduğunu söyledi ve piranhadestek.com.tr adresine yönlendirdi.Girdim para ödeyebiliriz diye abime attım ancak abim 'biz burdan para yatırmayı denedik ama olmuyor' dedi. Babam kredi kartı ile internetten ödemeye pek güvenmediği için müşteri hizmetlerine kapıda ödeme yapmak istediğini söylemiş ancak kabul edilmemiş ve para da internetten yatırılamıyor. O günden beri de ulaşamıyoruz Müşteri Hizmetlerine. Aradığımda başka müşteriler ile ilgileniyor falan diyor 3-4 dk bekliyorum ve başa sarıyor. BUNA BİR ÇÖZÜM BULUN LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    çok uzun süredir bekliyorum halen cevap vermediniz
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı anlatılmış dediğiniz sayfaya geçiş hata veriyor. Doğrulama kodu istiyor. Giriş yapınca kabul etmiyor. Bu konuda yardım edermisiniz

• Merhabalar piranha encore double dın oto teybim ana ekran logosunda takılı kalıyor orjinal tom dosyasını nerden temin edebilirim cihaz seri no P3830666

• quote:

Orijinalden alıntı: mob411

quote:

bende mi oraya başvurmalıyım ? bana lastik hediyesi olarak geldi bu cihaz 2011 de goodyear kampanyasından almıştım. 2013 harita olunca şaşırıyıor insan birde piranha sitesinde haritanız her zaman güncel gibi bir şey yazıyordu. hakem heyetine başvursam şuan bir şey çıkar mı

Eğer faturada ömür boyu ücretsiz güncelleme yazıyor ise başvurun şansınızı deneyin. sonuçta hediye de olsa o hediyeyi almak için para harcadınız.

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.