Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. Piranha Encore-7.0 inç 2DIN BT AV-IN cihazı almayı düşünüyorum. acaba direksiyon kumandası uyumu varmıdır. cevap verirseniz sevinirim iyi günler.
  • Slm, elimde piranha escalade var, ozelliklerinde BLUETOOTH varmı yokmu tam bilemedim, menude de yok zira...
  • slm arkadaşlar.piranha business ll tabletimin ekranı kırıldı.elinde yedek parça olarak ekranı olan ya da bendeki tableti almak isteyen olursa tekliflere açığım
  • Piranha Destek P kullanıcısına yanıt
    pekı bu navıgasyon tv ve usb calar sesı acaba aracın dahılı hoparlorlerıne baglanıyormu yoksa tum seslerı kendı hoparlorlerınden mı verıyor

ve usb den muzık felan calıyor mu ve vıdeo ve usb destekledıgı formatlar neler acaba usb den vıdeo vs ızleyebılmek ıcın desteklıyormu formatları neler benım ıstedıgım double dın kullanmak yerıne cama yapıstırıp o tarz seyyar multımedya aletı kullanmak ıstıyorum aracımın double dını asagıda arkadakıler goremıyor o yuzden cama yapıstırmak ıstıyorum
  • Piranha ultra tab 9 modelinin ekran değişimi garanti kapsamında yapılır mı? Düşme ve darbe yok. Ekranda kırılma yok ama, görüntüler gelip gidiyor devamlı. Garantisi devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

2012'de MTV kampanyasıyla almış olduğum No Traffic X Type cihazıma bir haller oldu. Cihazı bir yıldır kullanmıyordum,
    birkaç gün önce harita güncellemesi yapmak için bilgisayarıma taktığımda Sygic Assistant program cihazı tanımadı.
    İçerisindeki klasörlere bakmak için Windows Gezgininden açmaya çalıştığımda ise klasör sisteminin saçmasapan ASCII karakterlerle dolu
    olduğunu gördüm. Hiçbir klasöre tıklanamıyordu bile. Uğraşmaya vaktim olmadığı için cihazı kapatıp bir kenara koydum.

Bugün cihazı tekrar bilgisayara bağladığımda bilgisayarım Windows Mobile işletim sistemli bir cihazın bağlandığını söyleyerek
    (Daha once cihaz normal çalışırken bile bilgisayar onu böyle tanımlamamıştı) yeni mobil cihazımı ayarlamak isteyip istemediğimi sordu.
    Dosya sistemine bakmak istediğimde standart Windows klasörlerini gördüm, ne orijinalindeki gibi sadece navigasyon klasörü gözüküyordu,
    ne de birkaç gün önceki gibi saçmasapan ASCII karakterli klasörler vardı.

Piranha Destek sitesinde harita güncelleme için cihazın USB "Çıkarılabilir Disk" modunda olması gerektiğini okuyunca cihazda ilgili ayarı yaptım ve
    tekrar bilgisayara bağladım. Sonuçta ilk paragrafta bahsettiğim saçmasapan ASCII karakterli klasörler geri geldi.

Cihazın kendisi normal açılıyor GPS haricindeki fonksiyonları çalışıyor gözüküyor ama GPS seçeneği tıklandığında herhangi bir aksiyon olmuyor.

1988'den beri bilgisayar kullanırım ve donanım / yazılım konusunda da deneyimli bir kullanıcı sayılırım.

Bu makineyi tekrar ayağa kaldırmak için kendim yapabileceğim birşey var mı? Yoksa mutlaka teknik servis mi görmeli?
    İllaki teknik servis gerekiyorsa Antalya'da cihazı gösterebileceğim uygun bir yeriniz var mı?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim...

Bora CAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bora_can -- 3 Mayıs 2015; 6:08:43 >

• Piranha x tab 3gli modelinden almak istiyorum.

Ancak benim şöyle bir sorunum var.

Bu tablet uzaktan kontrolle çalışacak. Bu yüzden mobizen kurmak zorundayım. (Mobizen uzaktaki cihaza mail ve şifre ile kimse onay vermeden bağlanma imkanı sağlıyor)

Ancak mobizen kurulurken uzaktan onaysiz erişim için cihazı pcye bağlayıp işlem yapmak gerekiyor.

Daha önce Dark ile denemiştim, pc Darkı bir tablet olarak algilamamisti, dolayısıyla mobizen de algilayamadi.

Mesela lg cihazı bagladigimda, bilgisayar onun lg g2 olduğunu anliyor.

Darkta yaşadığım sorunu piranha x tabda da yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbaturhan

Sayın Piranha Destek ;

çihazım treno modeli. ve uzun zamandır hiçbir güncelleme gelmedi.sanırım bu cihazla ilgili güncellemeler bitirildi ömür boyu güncelleme garantisi olmasına
    rağmen.
    birçok modeliniz naviextra üzerinden güncellenmesine rağmen bu olmuyor.sizden güncellemede gelmiyor.bir yere gittiğimizde bu şekilde yol bulmak bir hayal.
    nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim.

Piranha Destek sorunuma cevap verme gereği duymadı.malı satıncaya kadar herşey güzel ama sonrası işte bu.
    Sabırla cevap bekliyorum.
  • Yaklaşık 15 gün önce piranha encore z aldım.Megane 2 aracıma montaj yaptırdım ve geri vites kamerası bağlattım.Benim sorunum yolda giderken frene bastığım zaman cihaz kendini kapatıp açıyor.Montajı yaptırdığım tesisatçı Bağlantıyı yaptığı geri vites lambasının karşısındaki arka stop tan diyor.Başka bi tesisatçı cihaz dandik ondan diyor.Anlamadım sorunu gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sayın destek yetkilisi.

acaba bana piranha teyp leri içerisinde görüntülü veya tv li olanların modellerini yazabılırmısınız double din değil sadece teyp misal changer y type gibi

ve acaba Avatar
    5.0 inç TV Özellikli GPS Navigasyon Sistemi isimli üründe tıpkı teyp gibi usb vs baglanıp araç hoparlorunden sarkı dınleme ımkanı varmı yanı teyp gıbı kulalnılıyormu direk arac hoparlörüne bağlanıyormu yoksa usb de taksak kendı hoparlorunden mı dınlıyoruz yoksa sadece sıradan navigasyonun bluetooth ve tv özelliği eklenmiş halimi ona göre almaya karar vericeğimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOLDVIPER -- 5 Mayıs 2015; 22:48:57 >
  • piranha Changer L type araba teybi hakında bılgı verırmısınız bu teyp arabanın kendı antenıylemı calısıyor yoksa farklı bı sıstemıımı var nasıl ayarlanıyor tv duzgu ncekıyormu acabba
  • Sayın yetkili, (@Piranha Destek)
    Elimde çin malı 1 din 7" tft ekranlı indash teyp var. Encore X Type'in neredeyse aynısı.
    Bu ürünün ülkemizde servisi olmdığı için piranha servislerini ücreti mukabilinde kullanmak mümkün mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeArAnGeL -- 19 Mayıs 2015; 13:23:21 >
    sayın Piranha Destek
    Okula ait Piranha Leon (GT100003971) navigasyonu öğrenciler deney sırasında virüs bulaştırmışlar,virüsü silelim derken dosyalar hasar gördü,formatlık hala geldi
    yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Merhabalar benim bir soum olacak

Piranha Charger Y TYPE ürününü yeni aldım ve işin aslı çok hoşuma gitti ,
    beklediğimden oldukça iyi fakat aracımın kontağını kapatıp açtığımda (Örnek: ertesi gün sabahı :) ) müzik en baştan başlıyor!!!

kaldığı yerden devam edebilme, bu kadar özellikli bir teypte yok mu veya biz mi yanlış bağladık?
  • Merhaba.Piranha Charger C-Type oto teyp satın aldım.Teybi kapatmama rağmen ekranda saat göstergesi çalışıyor.Bu durumun aküye etkisi ne ölçüdedir ve saati kapatma ihtimalimiz varmıdır?
  • Uzunca bir aradan sonra Piranha Vista 6" navigasyon cihazımı kullanmak ve öncesinde de haritaları güncellemek istedim. Ne var ki diz üstü bilgisayarıma bağlanmaya çalıştığımda "Bu bilgisayara takılı USB aygıtlarından biri çalışmadığından Windows çalışmayı durdurdu" uyarısı verdi. Ne kadar uğraştıysam USB bağlantısını sağlayamadım, cihazla ilgili yazılımı da bulamadım. Ayrıca navigasyon cihazım da "USB bellek veya şarj" seçimi yaptırmıyor. Muhtemelen iki durum da birbiriyle bağlantılı.
    Yol gösteren olur mu acaba?
    İyi geceler...
  • infiniti beyaz 5 hd cihazıma rom attım ama gps çalışmmıyor ne yapmalıyım
  • arkadaşlar, clio II 2006 model araç için piranhanın uygun fiyatlı hangi ürününü önerirsiniz? örneğin D type benim aracıma uygun mudur?
  • rıdvan bey merhaba

öncelikle iyi çalışmalar

yıllardır piranha kullanıcıyım

telefon olarak daha önce grande kullandım ve işyerimde çalışan arkadaslarıma 2 adet tavsiyemle grande aldılar
    tablet olarakda suana kadar işyerimde ve kendimle beraber 4 adet tablet sahibiyiz
    oto ses grubu piraha anfi compenant teybini kullanıyorum ürünlerinizin hepsinden çok memnunum hem uygun fiyat hemde fiyatının üstünde kaliteli ürünler ama asıl konuya değinmek istiyorum

ocak ayında piranha ıq telefon aldım çokda memnunum

telefonumu 2 ay önce ses kısma tusundan dolayı garanti yolladım ve yapıldı geldi

suan telefonumun power tusu çalımıyor ve telefonumun ekranı cebimde patladı yardımlarınıza ihtiyacım var

daha önceki forumlardan okumustum arkadasın biri telefonunu mermer zemine düşürüp kasa ve tus içine göçmüş müşteri memnuniyeti adına ücretsiz olarak yapılmış

• Öncelikle merhabalar. Elimde piranha fuga P350 cihazım mevcut. Ne yaparsam yapayım cihazı naviextras toolbox görmüyor. Bilgisayar görüyor o görmüyor. Format çekeyim dedim piranha destekten P350 ROM indirdim. İndirdiğiniz zipli dosyayı klasöre açın, micro sd ye takıp onuda cihaza yerleştirin, sonra power tuşuna basılı iken resetleyin format başlayınca power ı bırakın diyor. Dediklerini yaptım bende format başlamadı. Ayrıca piranha destekten indirdiğim ROM P350 nin zipli dosyası açılmadı Allahtan bende yedek vardı bir zamanlar ki güncellemelerimden kalan format için onu kullandım. Ömür boyu güncelleme şansım var. Ne olu piranha destek yetkilisi arkadaş yardım bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.