Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.122
Cevap
249
Favori
944.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Bugün almış olduğum Piranha Tahoe mi güncellemek için pc başına oturdum ve uzun uğraşlar ve forumu talan etmem sonucunda ilginç bir olayla karşılaştım. Piranha ve dh sitesinde tüm bilgiler tahoe nin naviextras programı ile update edileceğini yazarken benim cihaz piranhaextra ile update yapılıyor. Naviextras cihazı görmeyince piranhaextra yı denedim ve bütün updateleri yaptı. Arkadaşlara belki yardımcı olur diye yazdım başına gelen olabilir... Saygı ve sevgilerimle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

Orijinalden alıntı: buthoan

merhaba bende piranha safari ultra black 4 gb mp4 çalar var. genel olarak memnunum fakat "fizy" den indirdiğim mp3 formatındaki müzikleri açmıyor, youtube dan indirdiğim tüm mp3 leri açıyor ama fizy den indirdiklerimi açmıyor dosya yanlış diyor

bu sorunla ilgili piranha sitesi destek bölümünde "Mp3 Çalarınıza müzikleri dosya halinde değil, müziklerinizi dosya açmadan çıkarılabilir diskin içine yüklemeniz gerekmektedir."
    diyor ama ne demek istiyor tam anlamadım, bu nedenle de çözemedim.
    bu sorunu nasıl çözebilirim, teşekkürler...

MP3 çaları bilgisayara bağladığında onu "Çıkarılabilir Disk: F" (G, H vs. olabilir) gibi bir isimle görür. MP3'leri direkt bunun içine at, bunun içinde ayrı ayrı klasörler oluşturma demek istemiş yani "Youtube", "Fizy" gibi ayrı ayrı dosyalar yapma demek istemiş. Belki Fizy'den inenleri ayrı bir dosya içine koyduğun için çalmıyordur. Youtube'dan inenler gibi ortaya bırak MP3'leri...

dediğiniz gibi klasöre almadan direk atarak da yaptım lakin yine açmadı, ama youtube dan indirdiklerimi her türlü açıyor (klasör içi-dışı) ama fizy den indirdiklerim açılmıyor
    oysa gerek telefonum gerekse bilgisayarda bu dosyalar açılıyor sadece mp4 çalarda açılmıyor

• Business 10.1 4.1 yükledim ama marketteki bircok uygulamaya özellikle oyunlara uyumsuz diyor birde internetde ozellikl bu sitede yazılar cok küçük onun haricinde bir sıkıntı yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar umarım Rıdvan Bey gelene kadar sizden bir cevap gelir :) Sorum şudur ki usb kablosu ile tableti bilgisayara bağlıyorum; Android Driveri yüklenmiyor ve cihazın hafızasına, taktığım sd karta ulaşamıyorum. Nasıl yapacağımı bilen var mı acaba?
  • Piranha infiniti HD Black cihazim var içerisindeki yazilimi yanlışlıkla sildim. şimdi cihazi bağladığım zaman komple boş gözüküyor.

RomVersion : PF86.2711.36M6588H
    Software version : V3.6.J107.03.31
    Oem info : YFATLAS5
    Platform id : 5955414E46454E47
    Device id : 2011042600000680

Cihaz Seri no : p38105505

yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • Merhaba Piranha gps business tab 7,0 aldım dokunmatiği hassas değil. yavaş çalışıyor. piranha web sitesinden yazılımı güncelledim. Zaten menüde yazılım güncelleme diye bir kısım yok?

Bu gün cpu-z programı ve bir kaç program ile baktım işlemci hızı 948mhz yazıyor. katalogda yazan 1,4ghz yerine a7 948mhz gözüküyor. cihaz rahatsızlık verecek derecede yavaş çalışıyor.

birkaç gün içinde sorunu çözemezsem iade edeceğim büyük ihtimalle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alperd82

quote:

merhaba bende piranha safari ultra black 4 gb mp4 çalar var. genel olarak memnunum fakat "fizy" den indirdiğim mp3 formatındaki müzikleri açmıyor, youtube dan indirdiğim tüm mp3 leri açıyor ama fizy den indirdiklerimi açmıyor dosya yanlış diyor

bu sorunla ilgili piranha sitesi destek bölümünde "Mp3 Çalarınıza müzikleri dosya halinde değil, müziklerinizi dosya açmadan çıkarılabilir diskin içine yüklemeniz gerekmektedir."
    diyor ama ne demek istiyor tam anlamadım, bu nedenle de çözemedim.
    bu sorunu nasıl çözebilirim, teşekkürler...

MP3 çaları bilgisayara bağladığında onu "Çıkarılabilir Disk: F" (G, H vs. olabilir) gibi bir isimle görür. MP3'leri direkt bunun içine at, bunun içinde ayrı ayrı klasörler oluşturma demek istemiş yani "Youtube", "Fizy" gibi ayrı ayrı dosyalar yapma demek istemiş. Belki Fizy'den inenleri ayrı bir dosya içine koyduğun için çalmıyordur. Youtube'dan inenler gibi ortaya bırak MP3'leri...

dediğiniz gibi klasöre almadan direk atarak da yaptım lakin yine açmadı, ama youtube dan indirdiklerimi her türlü açıyor (klasör içi-dışı) ama fizy den indirdiklerim açılmıyor
    oysa gerek telefonum gerekse bilgisayarda bu dosyalar açılıyor sadece mp4 çalarda açılmıyor

Fizy'den inenlerin uzantısı farklı olduğu için açmıyor olabilir mi veya Fizy'den inenlerde Lisans olduğu için sadece indirdiğiniz cihazda çalışıyor başka cihaza kopyalayınca çalmıyor olabilir mi veya Rıdvan Bey nerede? :)

• rıdvan bey merhaba. pathfinder marka cihazım uzun zaman önce açılıştaki piranha logosunda takılı kalıyordu bende netten bulduğum bi piranha rom u ile güncelledim cihaz şimdi açılıyor fakat sd kartımdaki haritayı görmüyor. ayrıca naviextras tools proıgramına bağladığımda da cihazı bağlama uyarısı alıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
  • merhaba piranha destek infiniti hd red marka bir navigason cihazımız var piranha extra programından güncelleme yapmaya çalışınca errno 22 uyarısını alıyoruz alıyoruz. yardımcı olursanız seviniriz
    P38529827
    sistem versiyonu LHA5AF43M_V2.02.1.03.26.MBF0.1.000.000.110810
    UUID LH11082204529962
  • Merhaba Piranha destek,

Ben de Encore 7 inch var. Cihazı alalı 2 ay oldu. Daha düne kadar uyduya bağlanmada sıkıntıçekmezken şimdilerde uydu bağlantım kopuyor, bir daha bağlanmıyorum.

Ne önerirsiniz
  • Arkadaşlar yasal kısmından anlamıyorum lütfen birisi bunu nasıl iade edebileceğimizi yada şikayet edebileceğimiz bir yer olup olmadığını söylesin. Varsa eğer bir yol. Alalı 1 yıl olmadı
  • ii günler benim bir piranha evoque navigasyon cihazım var P38104228 Nosu Bunu Güncelleme Yaptıktan sonra Harita bulmaya girmiyor ne yaptıysam GPS tıklıyorum ama yok lütfen bir bakarmsınıız dosyasını+anlatımını bir zahmet lütfen göderin sayın piranha destek

Platform ıd 5955414E46454E47
    DEVİCE ID : 2011042000001197
    kaç gün oldu daha bi cevap gelmedi
  • Merhaba
    Ben Business Tab 7 P440 tablete 4.1 rom yukledim. Marketteki bazı uygulamaları desteklememesi ve flash playerda sorun çıkırmasından dolayı tekrar 4.04 rom yuklemek istiyorum. Ama P440 olanını bulamadım piranha nın sitesindede görmedim. Nerden bulubilirim? Cevap için şimdiden teşekkürler.
  • merhaba. benimde bu ay almış olduğum piranha razor x type oyun kolumun titreşimini hiçbirşekilde çalıştıramadım. bu konuda çok fazla site gezdim ama çözüm bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim...
  • Yeni aldığım Piranha 7" Tahoe cihazım yol şerit ve tabelalarını göstermiyor, ayarlarını yaptım, güncelledim bir şey farketmedi. Acaba problem yazılımdan mı yoksa benim makinadan mı? Cevaplarsanız memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: Xyria

Merhaba, 7" por tab'im var bir adet. Şarj aletini kaybettim cihazı usb üzerinden şarj ediyordum. Açıkçası soket mi bozuldu yoksa şarj olmuyor yoksa cihazda mı başka bir sorun var bilemiyorum cihaz hiç açılmamaya başladı. belki de pili bitti.

Usb portunun değişmesi mümünmüdür?
    Orjinal veya uyumlu bir şarj aleti nereden bulabilirim?

Saygılarımla.

Sayın Xyria,

Şarj cihazınız sorunlu olabilir, dc girişi çabuk kırılacak, bozuklacak bir yapıya sahip değildir. Şarj cihazını musteri.hizmetleri@piranha.com.tr adresinde mail atarak talep edebilirsiniz. Usn portunun değişmesi mümkündür.

Kolay gelsin.

Merhaba, tam 12 gün önce siz bana cevap verdiğiniz zaman ben müşteri hizmetlerine mail attım. Durumu izah ettim. Hala mailime cevap vermediler ve çağrı merkezinden telefonla da ulaşamıyorum. Maile cevap yok, telefonla iletişim yok.

Ben bu cihazı tamire nereye götüreyim? Nereye göndereyim? Yani nerede bu 3+2 yıl garanti muhabbeti? Çok ayıp, yakışmadı Piranha'ya.

• p38114622 infiniti hd piranha yazısında takılıyor yardım galiba rom yüklemek gerekiyor
  • Piranha Tigra 5.0 İnç Tv Özellikli Gps Navigasyon Sistemi hakkındaki yorumlarınız nedir arkadaşlar. Kullanan deneyimi bilgisi olan varsa paylaşırmı acaba
  • piranha ultra tab 7 çıkış tarihi belli mi ne fiyatlarda piyasaya çıkacaktır ?
  • İyi akşamlar diliyorum.Az önce business tab 10.01 tabletim kapanıp açıldı ve şu uyarı çıktı.Şifrelemeye ulaşılamıyor tabletiniz sıfırlanacak bende tekrar açıp kapattım fakat açıldığında zaten kendi kendine sıfırlanmıştı.Uyarıda google hesabımdan uygulamaları geri alabileceğmde yazıyordu.Zaten sd kartta 3 gb kayıp ve kullanılıyor görünmekte.Bu uygulamaları aktif hale nasıl getireceğimi öğrenebilir miyim.Şimdiden teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.