Şimdi Ara

Piranha Business Tab 7 hakkında görüşleriniz ? (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
16
Favori
153.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

Genel olarak evde el altında skype görüşmeleri yaptığımız, ufak tefek mail, internet işlerinde, android uygulamalarını (yemek kitabı, sözlük, oyunlar, gazete, ilmihal v.s.) kullandığımız bir cihaz... Olumlu taraflarını herkes her yerde yazıyor, alanda bilerek alıyor zaten, ben alacaklara kullanışsız taraflarını yazayım;

1- Ses rezalet derecede düşük, maksimum sevisyesine getirseniz de bulunduğunuz ortam kütüphane kadar sessiz değilse karşı taraftan gelen ses anlaşılamayacak derecede düşük... (Bilseydim sırf bu yüzden başka cihaz alabilirdim)
    2- Wi-Fi çekişi oldukça zayıf ancak WiFi ağından fazla uzakta değilseniz bu sorun gündeminizde olmuyor... Aynı dairede arada iki oda olan en uzak odaya götürünce wifi gidip geliyor. Bizim için fazla problem olmuyor.
    3- Cihazı uzun süreli kullanınca arka tarafı oldukça ısınıyor, piranha kılıfı ile kullanıyoruz ancak kılıf dışından hissedilecek kadar yüksek derecede sıcak var ama şahsen cihaz yanmadığı sürece kullanım açısından bence hiçbir problem teşkil etmiyor.
    4- Tam şarj süresi biraz uzun ama buda tercih etmeme nedeni olamaz.

Neticede maksimum ses seviyesinin düşüklüğü konusunda cidden yapılmış bir mühendislik hata var cihazda... Sadece kulaklık yada harici hoparlör kullanarak aşabilirsiniz ki kompakt bir cihaza hoparlör bağlamak saçma...

Özetle; BU CİHAZIN SESİ ÇIKMIYOR!

• aldım kullandım bıktım .
    kardeşim şarj olmuyor olsada gitmiyor
    rezalet sokağa atacağınız para varsa alın.
    10 tl niz var diyelim camı açıp dışarı atarmısınız işte bu alet öyle birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepsinerede

aldım kullandım bıktım .
    kardeşim şarj olmuyor olsada gitmiyor
    rezalet sokağa atacağınız para varsa alın.
    10 tl niz var diyelim camı açıp dışarı atarmısınız işte bu alet öyle birşey

Piranha pismanliktir diye boşuna dememisler. Bende de piranha ultra tab var. Henüz 1 ay oldu alalı artık şarj olmuyor. Ne yapabilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Bende de utra tab 7 var 8 ay önce aldım.Şarzdan dolayı 3 aydır bozuk yatyordu 8 gün önce servise gönderdim.Servise alındığına dair mesaj gönderdiler.Birde firmanın anlaşmalı kargosu ile gönderirsen kargoda indirm oluyor. Her an bir şeyler olacakmış gibi hissediyorum hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahdeg

Bende de utra tab 7 var 8 ay önce aldım.Şarzdan dolayı 3 aydır bozuk yatyordu 8 gün önce servise gönderdim.Servise alındığına dair mesaj gönderdiler.Birde firmanın anlaşmalı kargosu ile gönderirsen kargoda indirm oluyor. Her an bir şeyler olacakmış gibi hissediyorum hadi hayırlısı.

Hocam hangi kargo ile gönderiniz. Bir de servis ücreti ne kadar olur acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    MNG 4 Tl.Ayrıca sitesinde nasıl gönderileceği detaylı olarak yazıyor ona göre gönder.
  • gördüğüm en sağlam tablet kasmalar oluyor ama 200 liraya süper süper süper :) allah bilir kaç kere yer düşürdüm ama hala sapasağlam tam 4 aydır kullanıyorum aynı ilk aldığım gibi
  • Merhaba, piranha business tab7 tablet aldım fakat içinde bulunan filmlerden bir çoğu açılmıyor hata veriyor birde canlı tv açılmıyor durdu diyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Piranha Ürünleriyle İlgili Güncelleme Cihaz Tanıtımları Uygulama ve Çeşitli Teknolojik Bilgileri Facebook, Twitter, Instagram Resmi Hesaplarımızdan Tahip edebilirsiniz.

Piranha Resmi Facebook Hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.
    Piranha Resmi Twitter Hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.
    Piranha Resmi Instagram Hesabımıza buradan ulaşabilirsiniz.

• Tavsiyer eder misiiz busines tableti, çok şikayet var. 1-2 kişi sadece önermiş.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.