Şimdi Ara

Piranha Business Tab 7 hakkında görüşleriniz ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
550
Cevap
16
Favori
153.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşağıdaki linkten yazılım yükleme videosunu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HbCNs1u8DNw

Kolay gelsin.

yazılım güncellemek için izleyebilirsiniz.

Piranha Destek'e teşekkür ediyorum.
  • Arkadaşlar merhaba,

Bende sadece okuma ve çok nadir de olsa internette bir şeylere bakma adına Piranha Business Tab 7 aldım.

Sanırım sitesinde bunun ile alakalı 440 numaralı herhangi bir rom yazılımı yok.

Bunun recovery menüsüde yok.

Usb kablo vs. ile demişler ama öyle bir menü gelmiyor.

Bu cihaz ile uğraşan arkadaşlar var mı?

Var ise, custom rom denemeye çalışan arkadaşlar oldumu.

Mesela Aurora A10 cpu lar için Jelly Bean yapılmış.

Bunu atmayı başaran bir arkadaş var mı?

Piranha img dosyası haline romu veriyor, yani ellerinde kurdukları bir cihazı aslında livesuit ile img halinde yedeklemişler, ve bunu diğer tabletlere basmak için bize sunmuşlar.

Paslaşarak aşabiliriz belki.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuffer

arkdşlar bgn Piranha Business Tab 7” Tablet Pc yeni aldım ve 3g modemimi bağladığımda ' damaged usb storage ' diye bir hatayla karşılaşıyorum ve internete bağlanamıyorum. yer şeyi denedim ama çözemedim. lütfen yardımm

bu soruna çözümü olan varmı acaba modem e177
  • Piranha sık sorulan sorularda otomatik dosya sistemi konusunda gerekli açıklama yapılmış android işletim sisteminde 3g modem kullanabilmek için bazı 3g modemlerde otomatik dosya sistemini iptal etmek gerekiyor. Piranha nın hazırladığı video ve programıhttp://yadi.sk/d/0Crr_G7J18rv0 adresinden indirip 3g modeminizin otomatik dosya sistemini iptal edebilirsiniz.

ben kendim bu yöntemle 3g ye açtım tableti şu an kullanıyorum gayette hızlı , .direk tablete taktığım modem bağlanmıyor.evde pencere kenarına uzatma kablosuyla kullanıyorum ,çekim fena değil iş görüyor.
  • Merhaba arkadaşlar.m

Ürünü kullanan tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olacak. Yanıtlayabilirlerse çok memnun olurum:

1-Bu ürünün Google Talk, Skype, MSN gibi programlar aracılığıyla görüntülü konuşma kabiliyeti nasıldır? Akıcılık ve kalite nasıl?

2-Türkçe klavye desteği nasıl? Buraya (foruma) yazarmış gibi uzun uzun mesajlar yazabilir miyim rahatça?

3-Kulaklıkla MP3 dinleme performansını merak etmekteyim. (Eşimde Galaxy Mini/5570 var ve kulaklık sesinden memnun değil. Az ses çıktığından şikayetçi ve bunu da eşime alacağız)

4-İnternet radyolarını deneyen oldu mu? Örneğin Radyo Kuzey canlı yayın dinlemeyi dener misiniz?

5-İnternet üzerinden dizi seyretme maksatlı cihazın performansı nasıl. Meselahttp://www.startv.com.tr/video-arsiv/bipsiz-77-bolum linkindeki gibi video izlenebilir mi? Hatta bu gibi videolar HDMI üzerinden televizyona bağlanarak nasıl bir verimle seyredilebilmekte?

6-Word Excel sayfalarında değişiklik yapılabiliyor mu yoksa sadece görüntüleme maksatlı mı?

7-9 inçlik versiyon ile her şey birebir aynı görünmekte. Bu da ekran çözünürlüğüne olumsuz etki etmez mi? 70 TL için 9" almak mantıklı mı?

Yardımcı olursanız memnun olurum.

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

Merhaba arkadaşlar.m

Ürünü kullanan tecrübeli arkadaşlara birkaç sorum olacak. Yanıtlayabilirlerse çok memnun olurum:

1-Bu ürünün Google Talk, Skype, MSN gibi programlar aracılığıyla görüntülü konuşma kabiliyeti nasıldır? Akıcılık ve kalite nasıl?

2-Türkçe klavye desteği nasıl? Buraya (foruma) yazarmış gibi uzun uzun mesajlar yazabilir miyim rahatça?

3-Kulaklıkla MP3 dinleme performansını merak etmekteyim. (Eşimde Galaxy Mini/5570 var ve kulaklık sesinden memnun değil. Az ses çıktığından şikayetçi ve bunu da eşime alacağız)

4-İnternet radyolarını deneyen oldu mu? Örneğin Radyo Kuzey canlı yayın dinlemeyi dener misiniz?

5-İnternet üzerinden dizi seyretme maksatlı cihazın performansı nasıl. Meselahttp://www.startv.com.tr/video-arsiv/bipsiz-77-bolum linkindeki gibi video izlenebilir mi? Hatta bu gibi videolar HDMI üzerinden televizyona bağlanarak nasıl bir verimle seyredilebilmekte?

6-Word Excel sayfalarında değişiklik yapılabiliyor mu yoksa sadece görüntüleme maksatlı mı?

7-9 inçlik versiyon ile her şey birebir aynı görünmekte. Bu da ekran çözünürlüğüne olumsuz etki etmez mi? 70 TL için 9" almak mantıklı mı?

Selamlar

cihazın kullanıcıyım word excel sayfalarını değiştirebiliyorsunuz. internetten hd videoları bile donmadna izleyebiliyorsunuz . internet radyosunu denmeiedm. kalite fiyata göre kötü değil . türkçe klavye desteği androidlerde ki ile aynı ama bana sorarsan kesinlikle ama kesinlikle .http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=328 ben size bunu alın derim akakce de 309 lirayada var arka kamerası 5 mega pixel size kesinlikle bunu öneririm ...!!! ekran ne kadar büyük o kadar iyi .

• bende dün aldım vatandan 187 tl ye, genel olarak güzel bi alet, parasına göre.
    şarjı yaklaşık 3 -4 saat gidiyor internette. bu fiyata makul derim. herhangi bi kasılma vs görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

Aşağıdaki linkten yazılım yükleme videosunu izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=HbCNs1u8DNw

Kolay gelsin.

yazılım güncellemek için izleyebilirsiniz.

Piranha Destek'e teşekkür ediyorum.

güncelleme gelmesi çok iyi oldu yüklüyorum şu anda bi kaç sorunu vardır inşallah çözülmüştür .ama genel anlamda çok fazla işimi görüyor cihaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

bende dün aldım vatandan 187 tl ye, genel olarak güzel bi alet, parasına göre.
    şarjı yaklaşık 3 -4 saat gidiyor internette. bu fiyata makul derim. herhangi bi kasılma vs görmedim.

geceleri arka arkaya 2 film izleyebiliyorum hd videolarıda açıyor işte . geceleri fazlasıyla işimi görüyor takıyom kulaklığı işimi görüyor grafik işlemciside iyi armv 7 serisine giriyor . o yüzzden android marketten çalıştırmadığı uygulama yok işimi fazlasıyla görüyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

quote:

Merhaba arkadaşlar.m

Selamlar

cihazın kullanıcıyım word excel sayfalarını değiştirebiliyorsunuz. internetten hd videoları bile donmadna izleyebiliyorsunuz . internet radyosunu denmeiedm. kalite fiyata göre kötü değil . türkçe klavye desteği androidlerde ki ile aynı ama bana sorarsan kesinlikle ama kesinlikle .http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=328 ben size bunu alın derim akakce de 309 lirayada var arka kamerası 5 mega pixel size kesinlikle bunu öneririm ...!!! ekran ne kadar büyük o kadar iyi .

İlginiz için teşekkür ederim.

İnternetten video izlemede sıkıntı olmadığını söylemişsiniz. İlk mesajımdaki linkteki videoları TV'den izleyebilir miyim?

Bir de görüntülü konuşma özelliği nasıl? Uyum sağlamadığı program var mı?

Selamlar

• Arkadaşlar ne zamandan beri bu tableti araştırıyorum. Açıkcası ürüne çok ısındım yalnız bir kaç sorunum var:
    1.Bir kaç kişiden ürünün kulaklık girişinin parazitli olduğunu söylüyorlardı. Ben ürünü sürekli kulaklık ile kulanacağım için bu kısım çok önemli
    2.Bir çok kişi wifi çekiminin çok düşük olduğunu belirtmiş. Benim modemim evimizin salonunda ve bende cihazı sadece salonda kullanacağım...Oda içerisinde takılma,bağlantıda kopma,kesilme gibi bir problemle karşılaşırmıyım??? Zaten odamız küçük
    Ayrıca cihazı elimize aldığımız zaman oyuncak gibi değildir umarım kasa kalitesi
    Aklıma gelirse daha sorarım arkadaşlar herkese iyi günler dilerim cevaplarınızı bekliyorum....
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar.m

Selamlar

İlginiz için teşekkür ederim.

İnternetten video izlemede sıkıntı olmadığını söylemişsiniz. İlk mesajımdaki linkteki videoları TV'den izleyebilir miyim?

Bir de görüntülü konuşma özelliği nasıl? Uyum sağlamadığı program var mı?

Selamlar

kesinlikle sayfa açıldıktan sonra video donmuyor o konuda sıkıntı yok . skype ile görüntülü görüşmeyi hiç denemedim ama deniyeceğim bi gün . sıkıntılı olan tarafı tarayıcı arada dpnuyor o yüzden firefox'u kullanıyorum cihazda ben . neo_123 wi-fi sıkıntısı pek çekmiyorum modemimin çekme kapisetise çok fazla :D başka yerde kullanmadığım için bişey diyemicem . şu parazit konusuna gelirsek hayır öyle bir şey yok hiç parazit almadım kulaklıklarında bi problem olabilir . bende philips kaliteli kulaklık var öyle bi sıkıntı gelmedi bana .

• quote:

Orijinalden alıntı: Neo_123

Arkadaşlar ne zamandan beri bu tableti araştırıyorum. Açıkcası ürüne çok ısındım yalnız bir kaç sorunum var:
    1.Bir kaç kişiden ürünün kulaklık girişinin parazitli olduğunu söylüyorlardı. Ben ürünü sürekli kulaklık ile kulanacağım için bu kısım çok önemli
    2.Bir çok kişi wifi çekiminin çok düşük olduğunu belirtmiş. Benim modemim evimizin salonunda ve bende cihazı sadece salonda kullanacağım...Oda içerisinde takılma,bağlantıda kopma,kesilme gibi bir problemle karşılaşırmıyım??? Zaten odamız küçük
    Ayrıca cihazı elimize aldığımız zaman oyuncak gibi değildir umarım kasa kalitesi
    Aklıma gelirse daha sorarım arkadaşlar herkese iyi günler dilerim cevaplarınızı bekliyorum....

kulaklığı bilmemde wifi gerçekten çok kötü. hızı iyi fakat çekim gücü hiç iyi değil. ve modemden farklı bi odadaysanız tablette elinizde değilde bir masada duruyorsa wifi çekimi iyice düşüyor ama bu fiyata normal karşılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: .brian.

quote:

Orijinalden alıntı: Neo_123

Arkadaşlar ne zamandan beri bu tableti araştırıyorum. Açıkcası ürüne çok ısındım yalnız bir kaç sorunum var:

kulaklığı bilmemde wifi gerçekten çok kötü. hızı iyi fakat çekim gücü hiç iyi değil. ve modemden farklı bi odadaysanız tablette elinizde değilde bir masada duruyorsa wifi çekimi iyice düşüyor ama bu fiyata normal karşılıyorum.

şu wifi konusunu onaylyorum arkadaşa götürüp denedim dün akşam .

• İnternet Radyo ve kulaklık konularında son yorumlarınızı bekliyorum.

Sizden gelecek olan cevaba göre ürünü satın alacağım.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yarın kısmetse tablet alacağım ama hala karar veremedim siz yardımcı olun bari.Konu açtım kimse cevap vermedi bütçem 200 tl piranha mı alayım yoksa aşağıdaki linkteki ürünü mü yada başka bi tablet mi önerirsiniz ?

Lütfen yardımcı olun benim için en önemisi web performansı, pil performansı ve şarjda takılıyken ekranın sapımaması

http://www.teknolojix.com/?urun-43386-HI-LEVEL-T702-7-TABLET-16GB-1-2GHZ-AND4-0-KILIF.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 17 Aralık 2012; 21:03:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

Arkadaşlar yarın kısmetse tablet alacağım ama hala karar veremedim siz yardımcı olun bari.Konu açtım kimse cevap vermedi bütçem 200 tl piranha mı alayım yoksa aşağıdaki linkteki ürünü mü yada başka bi tablet mi önerirsiniz ?

Lütfen yardımcı olun benim için en önemisi web performansı, pil performansı ve şarjda takılıyken ekranın sapımaması

http://www.teknolojix.com/?urun-43386-HI-LEVEL-T702-7-TABLET-16GB-1-2GHZ-AND4-0-KILIF.html

aralarnda pek fark yok senin tercihin fiyatlarıda aynı internet radyosunu denedim calısyor sıcakyuz arkadasm kulaklık konusunda sıkıntı yok .

• quote:

Arkadaşlar yarın kısmetse tablet alacağım ama hala karar veremedim siz yardımcı olun bari.Konu açtım kimse cevap vermedi bütçem 200 tl piranha mı alayım yoksa aşağıdaki linkteki ürünü mü yada başka bi tablet mi önerirsiniz ?

aralarnda pek fark yok senin tercihin fiyatlarıda aynı internet radyosunu denedim calısyor sıcakyuz arkadasm kulaklık konusunda sıkıntı yok .

• quote:

quote:

cevap için teşekkürler arkadaşım

• @80.S.5.5

Teşekkür ederim değerli arkadaşım.

Alıyorum ürünü...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.