Şimdi Ara

Piranha Aristo II Tab 7.0 Mini İnceleme (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
6
Favori
48.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: laz_usagu

işte bende aslında onun için sormuştum tahminim oydu eğer yorumları okuyarak takip etmiş olsaydın tablette ki bu sorunları günceleyerek cözmüş olacaktın.

Kardeş 1 hafta önce aristo 2 diye tanıttıkları tablet aristo 1 di yani aristo 2 deki işlemci hızı 1.6 ghz ise ordakinde yanılmıyorsam 1.4 veya 1.5 idi şuanda aynı sayfa fakat alttaki ürün açıklması bölümünü renkli resimli olan yeri kaldırmışlar cihaz eline ulaştığında kontrol edip bilgi verirsen sevinirim
  • zapkin Z kullanıcısına yanıt
    cihaz rootsuz ise atamazsın ayrıca attıktan sonra dosyalara izin vermen gerekiyor cihazı yeniden başlatacaksın
  • cihaza root atıldı.ama izin verilmedi diyor.
  • quote:

birader reklam yapıyorsun bence bunları herkes yapabilir.biraz araştırarak öğrenebilir.
    maddeler halinde cevap verecektim ama gerek duymuyorum.

bana göndersinler ben ücretsiz yaparım bu söylediklerini...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Benim cihazda işlemci hızı max 1.2 görünüyor... cpu z ve birkaç programla baktım sonuç aynı...
    Sizde de aynı mı???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • CPU-Z de benim 1.44 yazıyor. biraz reklam olacak ama :)

bence laz_usagı arkadaşa yollayın yeniden ROOT lasın size.
  • aboorijin kullanıcısına yanıt
     Piranha Aristo II Tab 7.0 Mini İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laz_usagu -- 14 Kasım 2013; 15:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboorijin

Arkadaşlar Benim cihazda işlemci hızı max 1.2 görünüyor... cpu z ve birkaç programla baktım sonuç aynı...
    Sizde de aynı mı???

İşlemci mt8377
    Hız set cpu da 1209

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyun bulmakta zorluk ceken veya partlarlarla ubload siteleriyle uğraşmak istemeyenler, oyunları hızlı ve hemen indirmek isteyenler aşağıdaki siteden (bağlantıdan) yararlanabilirler.

http://android.mob.org/

iyi forumlar:)
  • S.a Beyler bende 1 hafta oldu bu tableti alalı yukarda denildigi gibi güncelledim pek anlamam bu işlerden oyun yükleme işini nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz hiç bilgim yok
  • arkadaşlar bende 4 gündür kullanıyorum bu cihazı.şarj problemim var sanırı benim 1 saat fln nette gezinince neredeyse bitiyor.kapatıp açıyorum sim kart takılı değil pl gücünde telefon beklemesi %41 ekran %28 tblet boşta %24 fcivarlarında yazıyor.ekran parlaklığı tm ortada sizce normalmi bu veiler
  • benimde sarj sorunu çok fazla parklıklık yarıda bıle degıl full kapattım ama yinede ınternette 1 saat takıl bitiyor yada 1 film izle bitiyor sarj.
  • Bana yardımcı olurmusunuz. Piranha ultra 9'' tabletim var. Tv ye bağlantı için mini HDMI to hdmi türünden bir kablo mu almalıyım. Linkteki ürün uygun mu?
    www.hizlial.com/inca-3-...imh-03/30.041.1351.0024

• h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    Linkteki urun uygundur
  • quote:

Linkteki urun uygundur

Teşekkür ederim saolun..

• Arkadaslar bende bitane aristo aldim. Hayirlisi ile kullandikca burafa yazarim. Keske klavyesinde turkce karakterlerde olsaymis.
    Sim girisinde kapagi kapatmadam sim yerinde durmuyor. Bu durum normalmi.

• yamyamaha Y kullanıcısına yanıt
    Klavyesi türkçe karakterleri destekliyor

Ayarlar/Dil ve Giriş konumundan ayarlayabilirsiniz

Sim karti girisinde ikon resmine bakarak ayni sekilde ittirerek takiniz tik diye oturmasi lazim hafiza karti takar gibi cihaz acik ise cihazi yeniden baslatmaniz gerekir.
  • Arkadaşlar kliksa dan tabletim geldi.Tüm kutu içeriği var ekran koruyucuya kadar.Üretim tarihi 05/2013.Android vers. 4.1.2 görünüyor.

İlk defa android işltm sistmi kullanıyorum.

Dediğiniz güncelleme dosyası 4.0.4 ice cream görünüyor 30/07/2013.Dediğiniz dosyayı kaldırmışlar mı ??

Radyo uygulamasını nasıl görebilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa-x

Arkadaşlar kliksa dan tabletim geldi.Tüm kutu içeriği var ekran koruyucuya kadar.Üretim tarihi 05/2013.Android vers. 4.1.2 görünüyor.

İlk defa android işltm sistmi kullanıyorum.

Dediğiniz güncelleme dosyası 4.0.4 ice cream görünüyor 30/07/2013.Dediğiniz dosyayı kaldırmışlar mı ??

Radyo uygulamasını nasıl görebilirim ??

Kamerası filan nasıl dostum ?
  • alfa-x kullanıcısına yanıt
    o dosyayı indereceksin

4.0.4 olayına gelince 4.0 romu biraz oynamışlar 4.1 yapmışlar ben biraz romu incelemiştim benim sahsi görüşüm bu.
    daha önceki yorumlarımda bahsetmiştim güncelleyince 4.1.2 yazıcak

radyo ve ek özellikler güncelleyince gelecek
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.