Şimdi Ara

Pioneer VSX 930 da Maksimum ses yüksekliği -20 oluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
84
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 5 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ***radyo*** (2 mesaj) rcpyksl (1 mesaj) eraycelik80 (1 mesaj) the wade (1 mesaj) sakiri (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Ses Sistemleri >> Ev Sinema Ses Sistemleri >> Pioneer VSX 930 da Maksimum ses yüksekliği -20 oluyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    628 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Daha dün -20 ininde üstüne çıkıyordu en fazla ne kadar çıktığını bilmiyorum çünkü bir yerden sonra dinleme şansım olmuyordu fakat bugün farkettim ki en fazla -20 oluyor ve üstüne çıkmıyor.Hem tv(arc-hdmi) de hem optik te hem coaxial girişte -20 oluyor üstüne çıkmıyor.Ayarları kurcaladım ama bulamadım acaba neresi bozdum cihazın daha önce başına gelen var mı ? Bir çocuk kilidi gibi birşey mi var acaba sesi çok açamayım falan diye ? Bilenlerden biri yardımcı olursa çok sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı: rcpyksl

Daha dün -20 ininde üstüne çıkıyordu en fazla ne kadar çıktığını bilmiyorum çünkü bir yerden sonra dinleme şansım olmuyordu fakat bugün farkettim ki en fazla -20 oluyor ve üstüne çıkmıyor.Hem tv(arc-hdmi) de hem optik te hem coaxial girişte -20 oluyor üstüne çıkmıyor.Ayarları kurcaladım ama bulamadım acaba neresi bozdum cihazın daha önce başına gelen var mı ? Bir çocuk kilidi gibi birşey mi var acaba sesi çok açamayım falan diye ? Bilenlerden biri yardımcı olursa çok sevinirim.

Selamunaleykum

Muhtemelen ses ayarlarında minimum volumü -20 ayarlamissiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Max olmasın
    |
    |
    ***radyo*** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Max olmasın

Aynen oyle

|
    |
    Bahsedilenler: the wade

|
    |

Orijinalden alıntı: rcpyksl

Ses düzeyine sinirlama getirmissin.
    Sirasiyla
    Menü
    System setup
    Audio adjust
    Volume
    Vollimite off yapacaksin.

|
    |
    PC:intel Core i7 10700K Noctua NH-D14, Asus Rog Strix Z490 E Gaming 16gb ddr4 3600, Ssd 256 gb850evo , Hardisk 4TB, GTX1060 3Gb. Acer 27 inc 1080p 165hz monitör. Sinema Sistemi: Pioneer vsx 831, Harmankardon HKTS 1 5 16, Nvidia Shield 16 gb Android Tv 2TB WD element, Panasonic TX-50DXX789 Tv, Telefonlar: Samsung S9 edge plus, S9, S7, Kameralar :Canon Eos 650D, Canon HF 200
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.