Şimdi Ara

Berrak ses alabileceğim ses sistemi(bütçe 150 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
3.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan mms 260 kullanıyorum.Bir hoparlörden ses gelmiyor,subwoofer gümledi gibi basslar kulak tırmalayacak derecede kalitesiz vuruyor sadece gürültü.Yeni alacağım ses sistemi aradaki farkı hissettirebilmeli,çok pahalı bir şey alamam gerçi 150 TL max.Özellikle müzik ve film,dizi amacıyla kullanacağım.Edirne 'de olduğum için herhangi bir ses sistemi deneyebileceğim teknoloji mağazası yok , sizin önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: fundin

http://www.vatanbilgisayar.com/edifier-x600-x600-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43918
    http://www.vatanbilgisayar.com/edifier-m3300sf-m3300sf-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43910

ikisi de iyidir

Biraz araştırdım bu fiyat aralığında ikisi bayağı ön plana çıkıyor hangisini alsak acaba.Bir de tasarım odaklı M3200 var o da iyi gibi.

• m3300sf tavsiye ederim, o fiyata daha iyi bir sistem bulamazsınız ses inanılmaz berrak, bass çok derin olmasa da gayet yeterli. X600 ses çıkış gücü olarak biraz zayıf, ayrıca m3300sf kadar şık değil m3200'ün uyduları da şık ve temiz ses veriyor fakat basslarını hiç beğenmedim, tavsiye etmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLmrCh -- 18 Nisan 2011; 22:26:41 >
  • ben her ne kadar edifier m3200 sipariş etmişsemde aklım m3300sf de kaldı süper ses var basda yeterli geldi bana vatan söğütözünde denedim en iyisi oydu logitec crative vs hepsini denedim en iyisi bu. Şöyle söyleyeyim 100 tl den 300 tl ye kadar sistemlerin en iyisi, m3200 test etmedim çokta merak ediyorum şıklığı dikaktimi çekti edifier markasına güvenerek sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdinec -- 20 Nisan 2011; 14:52:00 >
  • Ya arkadaşlar Edifier m2300 var bu nasıldır acaba nette incelemesi yok pek!!!
  • Ben de M3300SF tavsiye ederim, çok dengeli bir model.
  • Logitech x540 5+1

EDIFIER M3300SF 2+1 SPEAKER

LOGITECH Z-506 5+1 75W RMS SURROUND 3D SPEAKER

Bu 3 sistem arasından hangisi ön plana çıkıyor hangisi alınmalı. Film, müzik ve oyun amaçlı kullanım
  • Arkadaşlar,Edifier M3300Sf tavsiye ediyorsunuz iyi güzel hoş da lakin "Kumanda üzerindeki kulaklık girişine kulaklığı taktığımda uydu hoparlörden ses gelmeye devam ediyor. "Mute" yapıyosunuz hala kulaklıktan ses gelmeye devam ediyor ve uydudan yine kısık bir ses gelmeye devam ediyor." diye yorum okudum.http://forum.donanimhaber.com/m_40344792/tm.htm
    Sizler ne dersiniz bu konuda
  • Bende okudum onu kullanan birileri görüş yazsa çok güzel olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

Arkadaşlar,Edifier M3300Sf tavsiye ediyorsunuz iyi güzel hoş da lakin "Kumanda üzerindeki kulaklık girişine kulaklığı taktığımda uydu hoparlörden ses gelmeye devam ediyor. "Mute" yapıyosunuz hala kulaklıktan ses gelmeye devam ediyor ve uydudan yine kısık bir ses gelmeye devam ediyor." diye yorum okudum.http://forum.donanimhaber.com/m_40344792/tm.htm
    Sizler ne dersiniz bu konuda

sistemi dinledim fakat kulaklıkla kullanmadım, o yüzden çözümü nasıldır bilemiyorum

• o teknik bir yanlislik oyle biseyi piyasaya surmezler sadece o cihaza ozel bir aksakliktir o. bozuk yani kisaca degistirmesi gerek o kisinin
  • edifier m3200 ses olarak oda için iadal fakat kolay kullanımı konusu olsun kablolu kumandası olsun iyi düşünülmemiş kablolu kumandayı sesi kısarken çevirince kabloyla birlikte dönüyor ayrıca ses harici birişlevi yok açma kapama vs açma kapama felan hep zahmet işi aldım pişmanım ama değiştirek için ugraşmaya değmez deyip subwofer i yönünü yan çevirip kullanıyorum açma kapama için yoksa duvara dayaınca koltuktan kalkıp uzanmak gerektiriyor
    kesinlikle m3300sf yi öneririm hem ses iyi hem bas sadece uydular braz dandik duruyor oda sorun olacağını zannetmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferdinec -- 22 Nisan 2011; 11:23:29 >
  • m3300sf tek geçerim
  • Edifier'la iligi aynı olay bendede var kulaklık girişine taktığınızda ses kesilmiyor bu ürünün değiştirilmesi mi gerekiyor o zaman hiç öyle düşünmemiş veya önemsememiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hips

Edifier'la iligi aynı olay bendede var kulaklık girişine taktığınızda ses kesilmiyor bu ürünün değiştirilmesi mi gerekiyor o zaman hiç öyle düşünmemiş veya önemsememiştim...

Kulaklık takıp hala hoparlörden ses geliyorsa bunu almanın hiç anlamı yok...Bunu da eledik ozaman şahsi fikrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marseltalon

quote:

Orijinalden alıntı: Hips

Edifier'la iligi aynı olay bendede var kulaklık girişine taktığınızda ses kesilmiyor bu ürünün değiştirilmesi mi gerekiyor o zaman hiç öyle düşünmemiş veya önemsememiştim...

Kulaklık takıp hala hoparlörden ses geliyorsa bunu almanın hiç anlamı yok...Bunu da eledik ozaman şahsi fikrim.

Kumandada'ki Mute tuşuna bastığında Hoparlör'deki ses gidiyor tabikide sadece kulaklıktan ses geliyor.

Normal bir şekilde sistem çalışırken kulaklığı taktığında uydulardaki ses seviyesi azalıyor , kulaklıktan ses gelmeye devam ediyor eğer kumanda da ki mute tuşuna basarsan hoparlördeki ses duruyor sadece kulaklıktan geliyor , yani sadece kulaklığın sesinin mute leyemiyorsun onu da sesini sonuna kadar kısarak yapabilirsin...

• kesinlikle 3300 edifier al bu fiyata bu kalite yok bence oturaklı bir model el kumandalı olmasıda cbası

120 liraya daha ne olsun

http://www.vatanbilgisayar.com/edifier-m3300sf-m3300sf-2+1-speaker/productdetails.aspx?I_ID=43910
  • x-540 al derim.
  • EDIFIER M2300 2+1 bu model hakkında biligisi olan varmı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.