Şimdi Ara

PIONEER AVH-X8500BT ALMAK ISTIYORUM YORUMLARINIZ_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PIONEER AVH-X8500BT ALMAK ISTIYORUM YORUMLARINIZ_?

• fikri olan yok mu :)
  • 8550bt vardı 1 önceki teybim, ses çıkışı çok güzel ayar olanağı fazla. Ben çok memnun kaldim aktif sistem için 80prs ye gecmem gerekiyor birde benim konsolda çok aşağıda kaldı o yüzden değiştirdim. Memnun kalırsınız bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak9006

8550bt vardı 1 önceki teybim, ses çıkışı çok güzel ayar olanağı fazla. Ben çok memnun kaldim aktif sistem için 80prs ye gecmem gerekiyor birde benim konsolda çok aşağıda kaldı o yüzden değiştirdim. Memnun kalırsınız bence.

bende megane 2 var benim de aşağıda ama rahatsız etmeyecek gibi görülüyor bakalım bağlanınca belli olacak :) teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami9686

quote:

8550bt vardı 1 önceki teybim, ses çıkışı çok güzel ayar olanağı fazla. Ben çok memnun kaldim aktif sistem için 80prs ye gecmem gerekiyor birde benim konsolda çok aşağıda kaldı o yüzden değiştirdim. Memnun kalırsınız bence.

bende megane 2 var benim de aşağıda ama rahatsız etmeyecek gibi görülüyor bakalım bağlanınca belli olacak :) teşekkürler

Hayırlı olsun şimdiden.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun şimdiden.

sağolasın :)

• quote:

merhaba,

ürünü aldınız mı? ben de almak istiyorum deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: wicked_fb

quote:

merhaba,

ürünü aldınız mı? ben de almak istiyorum deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

tşk.

fonsiyon olarak süper herşeyi yapıyor bluetooth ses kalitesi muhteşem otomotik olarak bağlanıyor yalnız iki yada fazla telefon bağlarsan son hangi telefon bağlı ise onu arıyor diğerlerini manuel olarak bağlaman getekiyor rca sw çıkışı süper acaip iyi bas vuruyor ben beğendim sadece kullanmasına alışman gerekli :)
     PIONEER AVH-X8500BT ALMAK ISTIYORUM YORUMLARINIZ_? PIONEER AVH-X8500BT ALMAK ISTIYORUM YORUMLARINIZ_? PIONEER AVH-X8500BT ALMAK ISTIYORUM YORUMLARINIZ_?

• mami9686 kullanıcısına yanıt
    woow çok şık duruyor.. nereden aldınız bir de ne kadara mal oldu acaba ayrıca montaj vs.?

• quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

woow çok şık duruyor.. nereden aldınız bir de ne kadara mal oldu acaba ayrıca montaj vs.?

sanalpazardan aldım nesil elektronik 1475 + kargo extra olarak çerçeve geri görş appradio -- hdmi ve usb kablo aldım onlarda baya tuttu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.