Şimdi Ara

Pioneer A-40ea - Yamaha A-S501 - Pioneer A-A6j (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ridvan1903

Denemeden bi içini açım dedim bütün parçalar Nichicon, ElNA, pırıl pırıl resim çektim ama konuya atmıyım dağılmasın:) GR 777 böyle ise üst modeller nasıl olur kim bilir,

BW 704 kuleler ile Teac Ax5000 kullanıyorum bakalım ne olur,

Bu arada sizin amfi takipteyim, uzun kullanım sonucunda bakalım ne hale gelecek, duruşu bile güzel retro:)

Alıntıları Göster
    kulaklarınızın bayram edeceğine eminim :)

BW 704'ler de nefis çalar. Sanıyorum SONY SS-X90lar BW 704'den copy/paste yapılmış :)) Ne zaman görsem aklıma gelir.

Valla A-S701 fena gitmiyor. Ne yalan söylim korkarak sipariş etmiştim. iyi ki de almışım diyorum :)
    Bookshelf'e geçmeyi planlyorum bende. Subwoofer olduğu için alt frekans sorunum olmaz diye düşünüyorum. bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: tristen

kulaklarınızın bayram edeceğine eminim :)

BW 704'ler de nefis çalar. Sanıyorum SONY SS-X90lar BW 704'den copy/paste yapılmış :)) Ne zaman görsem aklıma gelir.

Valla A-S701 fena gitmiyor. Ne yalan söylim korkarak sipariş etmiştim. iyi ki de almışım diyorum :)
    Bookshelf'e geçmeyi planlyorum bende. Subwoofer olduğu için alt frekans sorunum olmaz diye düşünüyorum. bakalım

Alıntıları Göster
    Aynen Hocam Sony o modeller ile kopya gibi olmuştu, Ama eminim Sony Çok iyidir

Amfi için birşeyler ayarlarsam değişirim olmazsa artık yaza alırım :)

Şuan GR 777 deniyorum gerçekten söylüyorum böyle değişmesi garip :) ,sesin önünden perdeler kalkıyor sadece tiz bas değil bu kuru kuru, yapay sesi sevmem kararında olcak, Böyle sesin içinden başka detaylar geliyo

Pc den Xfi Titanium Hd ile sesi veriyorum Dac olarak baya iyi bir kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvan1903 -- 24 Haziran 2020; 22:59:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Aynen Hocam Sony o modeller ile kopya gibi olmuştu, Ama eminim Sony Çok iyidir

Amfi için birşeyler ayarlarsam değişirim olmazsa artık yaza alırım :)

Şuan GR 777 deniyorum gerçekten söylüyorum böyle değişmesi garip :) ,sesin önünden perdeler kalkıyor sadece tiz bas değil bu kuru kuru, yapay sesi sevmem kararında olcak, Böyle sesin içinden başka detaylar geliyo

Pc den Xfi Titanium Hd ile sesi veriyorum Dac olarak baya iyi bir kart

Alıntıları Göster
    beğenmenize sevindim :)
    Ses kartı önemli, bende dacla ses kartı arasında kaldım.
    şu an beklemede, şu haliyle de gayet memnunum sesten :)

Xfi Titanium Hd'ye bende bakmıştım. yorumlar gayet iyiydi. şu an piyasada yok.
    5.1 ses kartları var. o da bana gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: tristen

beğenmenize sevindim :)
    Ses kartı önemli, bende dacla ses kartı arasında kaldım.
    şu an beklemede, şu haliyle de gayet memnunum sesten :)

Xfi Titanium Hd'ye bende bakmıştım. yorumlar gayet iyiydi. şu an piyasada yok.
    5.1 ses kartları var. o da bana gelmez.

Alıntıları Göster
    Dac ler daha Pro işi oluyo diye biliyorum, tabi modeline göre ama Ucuz olsun iyi gibi olsun dersen pc bağlıyacaksan 2.elden Benim karttan 300 400 tl arasında alına bilir diye düşünüyorum.

Asus Essence alsan da olur Müzik te daha iyi dediler ama ben kutusunda buldum zamanında aldım,

Dac olayına eskiden takılmazdım, amfiye ses gelsin nerden gelirse gelsin düşüncesi vardı ama şimdi en anladım ki amfiye nasıl kaliteli ses sürerim onun düşüncesindeyim,

1988 yapımı pioneer GR 777 bile sesi bu denli değiştirdi ise bunların yeni modelleri neler yapar, tabi varsa :)

• quote:

Dac ler daha Pro işi oluyo diye biliyorum, tabi modeline göre ama Ucuz olsun iyi gibi olsun dersen pc bağlıyacaksan 2.elden Benim karttan 300 400 tl arasında alına bilir diye düşünüyorum.

Asus Essence alsan da olur Müzik te daha iyi dediler ama ben kutusunda buldum zamanında aldım,

Dac olayına eskiden takılmazdım, amfiye ses gelsin nerden gelirse gelsin düşüncesi vardı ama şimdi en anladım ki amfiye nasıl kaliteli ses sürerim onun düşüncesindeyim,

1988 yapımı pioneer GR 777 bile sesi bu denli değiştirdi ise bunların yeni modelleri neler yapar, tabi varsa :)

Alıntıları Göster
    Şu cihazı beğeniyorum. Foobar2000 ile güzel çalışıyor.
    Network Playerlar çok pahallı. Gerçekten alınacak birşeyin 4000TL'den başlangıç fiyatları var.
    Dediğiniz gibi bir usb ses kartı yada böyle bir dac işimi görecektir. çok acelesi yok. yıl sonuna doğru bakabilirim.
    Ses konusunda evet, mutlak değişiklik olur :)

Pioneer A-40ea - Yamaha A-S501 - Pioneer A-A6j

• tristen kullanıcısına yanıt
    Sayın Tristen, hepsiburada.com’daki yorumunuzu silmişsiniz sanki. Acaba ürünle ilgili memnuniyetsizlik mi oluştu? As 501 modelini takipteyim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluecat1

Sayın Tristen, hepsiburada.com’daki yorumunuzu silmişsiniz sanki. Acaba ürünle ilgili memnuniyetsizlik mi oluştu? As 501 modelini takipteyim de.
    Yorumu ben silmedim. Hepsiburada sistemi silmiş olabilir :)

Memnuniyetsizlik yok, fakat apmliyi elimden çıkartıyorum.
    Köklü bir değişime girmeye karar verdim.
    Denon PMA-1600NE test ettim ve kulağıma hoş geldi.
    Diğer Denonlardan farklı çalıyor. (Pma-1500R kullanmış ve beğenmemiş biri olarak)
    Yeni Bookshelflere geçtim. Ampliyi de yaz sonu almayı planlıyorum.
  • Yamaha A-S501

A-s701

bu ikisi arasında çok büyük bir fark var mı? anlayabilir miyim merak ettim. İlk defa sistem oluşturuyrum, düşncelerinizi yazarsanız sevinirim.

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Watları değişik benim bildiğim sadece, 701 daha yüksek güç sunuyor, zaten 701,501 ve 301 in kullanım kılavuzları ortak, ordan bakınca bütün değerler watt harici aynı gözüküyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengolojik

Watları değişik benim bildiğim sadece, 701 daha yüksek güç sunuyor, zaten 701,501 ve 301 in kullanım kılavuzları ortak, ordan bakınca bütün değerler watt harici aynı gözüküyor

701 faklı olarak Cd direct tusu varmıs, öğrendiğim kadarıyla. Bu arada yeni makine bakarken vintage denk gelirse alıcam, özellikle pioneer sx 750 hoşuma gitti.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.