Şimdi Ara

PİNG sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bi kaç patch önce böyle bi durum yoktu. Ping 80 falandı fakat son 2 haftadır 120 lerde ve arada 2k ping oluyor. Sürekli değişiyor. LOL forumunda da bununla ilgili konular gördüm. Sizde de aynı sorun var mı ? Düzeltmek için ne yaptınız?

• Bende de aynı sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Bende de aynı sorun var
    +1 bende de aynı tam dediğin gibi bir sorun var takip.
  • Bende şuan yok. Evde 3 pc internete bağlı olduğundan az da olsa ping 120 üzeri olabiliyor. Fakat eskiden min 60-70 arası ping değeri alırken şimdi 70-90 arası değer alıyorum. Çözüm olarak modeme reset atıp utorrent tarzı programları kapatıyorum.
  • Bendede sorun var bir hafta once 50 ile oynarken suan 70-80 ile oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 6 Kasım 2014; 22:47:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinsukru

Bendede sorun var bir hafta once 50 ile oynarken suan 70-80 ile oynuyorum
    Sorunu yaşayanlar 4.18 yaması ile bu sorunun başladığını söylüyorlardı. Ticket atanlar var fakat hala net bi açıklama yok destekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skhizein

Sorunu yaşayanlar 4.18 yaması ile bu sorunun başladığını söylüyorlardı. Ticket atanlar var fakat hala net bi açıklama yok destekten.

Merhaba bende 4.18 yamasından sonra bu sorunu yaşamaya başladım , normalde 60 sabit olan ping'im şuan 90-100 arası acaba sizde bi çözüm oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zylenix

quote:

Orijinalden alıntı: Skhizein

Merhaba bende 4.18 yamasından sonra bu sorunu yaşamaya başladım , normalde 60 sabit olan ping'im şuan 90-100 arası acaba sizde bi çözüm oldumu ?

Alıntıları Göster
    gerçek sebep ttnet arkadaşlar aynı durum bende var bi protokol mu bişi deişmiş ttnette bu yüzden bu pingler başladı bende 2 aydır var yaklasık

• Normalde fena degil de wifi den girince oyun hakkaten oynanmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

gerçek sebep ttnet arkadaşlar aynı durum bende var bi protokol mu bişi deişmiş ttnette bu yüzden bu pingler başladı bende 2 aydır var yaklasık

Aynen dostum bendede 2 aydır var zaten yaklaşık olarak 4-18 yamasıda 2 ay önce geldi sanırsam.
  • Ulan şu 80 100 ping var diyip şikayetçi olanları anlamıyorum şükredin o pinge
  • quote:

Orijinalden alıntı: SarımsaklıSamırsak

Ulan şu 80 100 ping var diyip şikayetçi olanları anlamıyorum şükredin o pinge

40 benimki. Ne güzel 20'ydi 4.18 yamasından önce.
  • Bende de ayni problem var eskiden sabit 61 ping di simdi ping spike lar oluyor hep
  • quote:

İste hemen ttnet e atma o sucu.

Benim vinn da 96 olan ping durup dururken 3000 oluyor cok fazla lag yapiyor. Ttnet kullanan arkadasimdada oluyor superonline.

Yurkt disindaki karkadasimdada oluyor demekki sorun su an ttnet de degio serverlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Assasin

quote:

İste hemen ttnet e atma o sucu.

Benim vinn da 96 olan ping durup dururken 3000 oluyor cok fazla lag yapiyor. Ttnet kullanan arkadasimdada oluyor superonline.

Yurkt disindaki karkadasimdada oluyor demekki sorun su an ttnet de degio serverlerde

Alıntıları Göster
    Yokmu ya hala bi çözüm?

• quote:

Orijinalden alıntı: zylenix

Yokmu ya hala bi çözüm?

Alıntıları Göster
    Lol forumunda olan birkaç çözüm vardı. Onları denedim program falan indirdim ama hala pek bi değişiklik yok. Oyun kaynaklı olduğunu düşüyorum beklemedeyim hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: F9Cemil

Lol forumunda olan birkaç çözüm vardı. Onları denedim program falan indirdim ama hala pek bi değişiklik yok. Oyun kaynaklı olduğunu düşüyorum beklemedeyim hala

Alıntıları Göster
    Bende de yaklaşık 1 aydır var. normalde 40 olması gereken ping 500 lerde geziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: James Alan Hetfield

Bende de yaklaşık 1 aydır var. normalde 40 olması gereken ping 500 lerde geziyor.

Alıntıları Göster
    Aynı sorunda bende de var anlamsızca ping yüksek halbuki kullandığım internet gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosedaled3

Aynı sorunda bende de var anlamsızca ping yüksek halbuki kullandığım internet gayet iyi.

Alıntıları Göster
    İhşallah sezon sonundan sonra bi sıkıntı kalmaz yoksa unkanked kalıcaz
  • Sezon sonu oldugu icin sunucular mesgul olabilir(sisteme oyun dosyalari yuklenir, patchler ayarlanir) vs.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.