Şimdi Ara

Pınar Gültekin Boğuldu, Yakıldı, Varile Konuldu, Üzerine Beton Döküldü.. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
3
Favori
25.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

3 yıl önce söz verildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ge4ce

Bu mesaj silindi.

yazmayayım diyorum da ! sen olayı niye kadının üzerine yıkıyorsun? Evli olan çocuğu olan bir adamın , genç bir kadınla ne işi vardı peki ? sende bunu cevapla bakalım.

ha diyeceksin kesin, bugünde bu yorumu çok gördüm ! "kadın kuyruk sallamasa erkek bakmazdı" ! pardon da kadın kuyruk salliyor diye evli olan erkek niye gidiyor ! kendi vijdanı diyemiyor mu kendisine "olum ben evliyim çocugum var hadi işine bak" diyemedi mi !

kaldı ki bu gavat emin ol sadece pınarla değil belki de bir çok kadınla ilişki yaşadı ! artık ne olmuşsa kadını öldürdü. ve bunu savunanlar var ! vay anam vay !

• quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Peki aldatılan eşin durumu? Yaşadığı psikoloji. Yapılan caniliği savunmuyorum ama evli çocuk sahibi biriyle yasak aşk yaşayan bir kişi var.

Belki olay tam tersi olacaktı boşanmak istemeyen kadın cinayete kurban gidecekti yada zorla boşanacaktı.

Alıntıları Göster

Pınar'ın abisinin dediğine göre, katil kendini bekar diye tanıtmış Pınar'a. Sonra Pınar, bunun evli olduğunu öğrenmiş ama herif de Pınar'ı bayıltıp öldürmüş.

Zan altında bırakmayalım merhumeyi lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: William0

İstanbul sözleşmesi devam ettiği sürece maalesef bu cinayetler artarak devam edecek çünkü söz konusu sözleşmenin tek yaptığı şey kadın erkek anlaşmazlığını körüklemek.

İstanbul Sözleşmesi'ni okudunuz mu? Hangi maddeleri körüklüyormuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AB1E07F87 -- 21 Temmuz 2020; 23:58:39 >
  • Görüyoruz ki bu forumda ve belirli sosyal medya platformlarında bazı insanlar tespit edilip, acilen tecrit edilmeli. Şaka maka yanlış tercih cinayeti diye bir şeyler okudum siz var ya iflah olmaz yobazlarsınız.

İnsanların yanlış adımları olabilir, hatalı kararlar verilebilir. Bu kararlar sana bana bir zarar vermediği sürece başını önüne eğip yoluna devam edeceksin. Bu kadar basit. Konuyu ölen hak etmiş durumuna getirenler potansiyel katil ben diyeyim. Konu ne olursa olsun birinin canını alamazsın. Gerçek hayat sizin izlediğiniz kurtlar vadisi değil.

Yetkim olsa ciddiyim şu olayla birlikte sosyal medya içerisinde didik didik araştırma ekibi kurup, genç kız ölümü hak etmiş durumunda olanları toplayıp acilen sorguya çekip, geçmişlerine bakarım başka canlar böyle duruma düşmesin diye.

• Bazı haber siteleri parçalanıp gömülmüş diyor farklı farklı teoriler var

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Erkek cinayet konusunda bende öyle düşünüyorum kimse ses etmiyor 3 maymuna devam ediyor. Hatta kadın cinayetleri sayısının 3 katından fazla site hatırlıyorum. Kız adamın evli olduğunu bilmiyor. Öğrenince ayrılmak istiyor. Adam peşini bırakmıyor. Sonra kız da tehdit ediyor karına söylerim diye. Adam panik yapıp ya öldürüyor ya da tehdit edeyim derken arbade boğaz falan öldürüyor. Sonrası ise planlı tabi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Semihh16 S kullanıcısına yanıt
    https://teyit.org/bm-verilerindeki-cinayet-oranlarina-bakilarak-kadina-siddet-abartiliyor-denebilir-mi/

Bu kaynakta söylediğiniz şeyin nasıl bağlamından kopartıldığıyla ilgili bazı veriler var,benim yazmama gerek yok,yazıyı okuyun yeter.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabador

Bu mesaj silindi.
    Git önce erkeği öğren ondan sonra yaz. Ergen olmamış bebe. Senin gibi niceleri inanmıyorum dedi. Hiçbiri de inkarın ötesine geçmedi. Şimdi hepsi hesapta. Senin kaçışınmı var zannediyorsun? Gücün yetiyorsa ölme..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızın evli adamla ne işi var su testisi su yolunda krıılır..

• Kızın (2020 de) adamın evli oldugundan haberi yokmuş.

HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHHAAHAHAHHAAHHAAHHAAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAAHHAHAAHHAAHHAHAHAAHAHHAAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAH

Ne olduğunu sadece o alcak adam ve kurban kız bilir. Lakin bu yalana kimse inanmaz.
    Herkes hata yapabilir. Genc kiz hatasından caydi belli ki ama gec kaldi sapik kafayi takmisti bile...

YAZIK be o alçak adamın çocuğuna yazık en önce!!!! Bu psikolojiyle büyüyecek katil çocuğu diyecekler hiç günahı yokken!

Sonra aldatılan anneye yazık. Günahsız
    Sonra ölen kızın ailesine, Günahsız
    Sonra öldüğü için kıza yazık.

Ben 27 yaşımdayım, kadının evine gitmiyorum be! Bu kizlardaki bu özgüven nereden geliyor hala!!!?

Ha ben istermiyim bu cahil toplumu, cinsel tabuları, güvensizliği? En çok ben istemem.

E biraz artık anlayın. Öldürtmeyin kendinizi bu bedevilere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notguest -- 22 Temmuz 2020; 0:51:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ge4ce

Bu mesaj silindi.

Koyduğumun fosili

• Basın feminist yapının sizce derdi bir insanın canının gitmesi mi?Yoksa erkek şiddeti cinayeti üzerinden tiraj yakalamak gündem olmak mı?

Herhangi iki erkek arkadaşın birbirini öldürmesinden farkı nedir?

Peki bu merhum kız eli yüzü düzgün sevgi dolu iyi ahlaklı kaç adamı reddetmiştir tahmin alalım?Ben bir erkekle sohbet ettiğimde anlıyorum ne halt olduğunu kızlar aylarca flört ettikleri adamı anlamıyorlar öyle mi?Ya hadi kardeşim.

Kızlar böyle yanlış tercihler yapmaya devam ettkiçe bu soysuzların nesli tükenmeyecek.Bunun gibi çoğu kansız öldürmüyor ama süründürüyor.(Kızlar da sürünmekten hoşlanıyor aralarında bazıları öldürülünce haberimiz oüluyor işte)

Bu şey gibi mafya girersen çıkamazsın.Peki mafya seni öldürdüğünde sana derler mi hani mafya öldürdü genceciuk çoçuğu?Ne işin vardı derler dimi? BENZER ŞEYLER

Not:Kız bulamayan bir ergen değilim saçma sapan iddialar ile aptal savlarla gelmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AB1E07F87

Pınar'ın abisinin dediğine göre, katil kendini bekar diye tanıtmış Pınar'a. Sonra Pınar, bunun evli olduğunu öğrenmiş ama herif de Pınar'ı bayıltıp öldürmüş.

Zan altında bırakmayalım merhumeyi lütfen.

Alıntıları Göster

Abisinin dediğine göre....

Hocam sen inandın mı buna gerçekten. Adamda beni tehdit etti diyor elimizde kanıt olmadan o öyle söyledi bu böyle söyledi ile hareket edemeyiz.

2020 yılındayız kusura bakma kardeşim de adamın evli olduğunu bilmiyormuş bunu bu yılda söylersen ben adama kaba organımla gülerim. Kadın milleti biriyle birlikteliğe başladı mı sıçtığı bokun rengine kadar öğreniyor kusura bakma. Çok saf olmaya gerek yok

• adam da tam piskopatmış. Bu kadınlara böyle psikopatlar, kötü çocuklar niye çekici geliyorda bu adam karısı varken, evliyken böyle genç sevgili yapabiliyor?... her anlamda üzücü

Sevgili oluyorsun ama evli olduğunu bilmiyorsun? Buda AKP-Fetö ilişkisi gibi "KANDIRILDIK" meselesi aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 22 Temmuz 2020; 0:36:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Basın feminist yapının sizce derdi bir insanın canının gitmesi mi?Yoksa erkek şiddeti cinayeti üzerinden tiraj yakalamak gündem olmak mı?

Herhangi iki erkek arkadaşın birbirini öldürmesinden farkı nedir?

Peki bu merhum kız eli yüzü düzgün sevgi dolu iyi ahlaklı kaç adamı reddetmiştir tahmin alalım?Ben bir erkekle sohbet ettiğimde anlıyorum ne halt olduğunu kızlar aylarca flört ettikleri adamı anlamıyorlar öyle mi?Ya hadi kardeşim.

Kızlar böyle yanlış tercihler yapmaya devam ettkiçe bu soysuzların nesli tükenmeyecek.Bunun gibi çoğu kansız öldürmüyor ama süründürüyor.(Kızlar da sürünmekten hoşlanıyor aralarında bazıları öldürülünce haberimiz oüluyor işte)

Bu şey gibi mafya girersen çıkamazsın.Peki mafya seni öldürdüğünde sana derler mi hani mafya öldürdü genceciuk çoçuğu?Ne işin vardı derler dimi? BENZER ŞEYLER

Not:Kız bulamayan bir ergen değilim saçma sapan iddialar ile aptal savlarla gelmeyin

Hiçbir gerekçe, sebep bir cinayeti haklı çıkarmaz. Sadece kınamak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0378E4255

Sorun yok! Akp devrildiği gün hesap vermek kaçınılmaz oluyor brocum!

Elalemin karısına kızına sarkıp, ölümle tehdit etmenin ve tecavüz etmenin bir bedeli olacak nihayetinde. Yapanlar da bedelini ödeyecek. Kendi kızkardeşini veya kızını 10 yaşındayken şeyhine ikram eder misin? Bana bunu soyle!

Ben o düşündüğün tipte bir insan değilim, Allah herkese akıl verdiği gibi bana da vermiş ve ben o aklı kullanıyorum. Hayırdır? Aklımı da mı kullanmayıp yaşanan olayların mukayesesini yapmamam gerekiyor? Benim ne yapıp ne yapamayacağımı bildiğinize göre yüce bir varlık olmalısınız, Allah falan mısınız? Kimsiniz siz?

Sizin seviyenize inipte hiç ceza almaya niyetim yok. Gerçek hayatta söyleyemiyeceğiniz şeyleri gelip burda söylemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.