Şimdi Ara

pilli sansa clip(sandisk in yapamadığını biz yaptık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cuma günü sansa clip aldım fakat pilinin sorun olduğunu duymuştum ben de kendimce şöyle bir çözüm buldumama çalışıp çalışmadığını bilmiyorumşimdilik mp3 çalar çalışıyor
    ilk olarak mp3 açtım sonra +ve- kablolarına yeni kablolar ekledim kırmızı ve sarı zaten hangisi + hangisi - yazıyor sonra bende şarz aparatı olan w810i nin kasasını aldım vebataryanın + ve - uçlarına sarı ve kırmızı kabloları bağladım en son olarak ta kasayı kestim ve müsait bi yere clip i yapıştırdım bana yardımların den dolayı okul arkadaşım EGEMEN e teşekkür ederim
    resimler burada
    http://img98.imageshack.us/gal.php?g=dsc00091s.jpg

• şimdi yaptığım denemlerde:
    kendi bataryası boşken dolu telefon bataryasını takıyorum ve yaklaşık 20 saat gidiyove diğer telefon bataryasınıda aparatla şarj ediyorum daha sonra onu takıyorum
    gene bi sorun olursa yazarım
  • Kafan iyimi arkadaşım etmişsin içine cihazın ben bunu cebime nasıl sokacağım dışarı giderken patlayacak matlayacak falan uğraş dur. İstersen batarya yerine akü bağlayalım daha uzun gider el arabasıylada taşırız aküyü yanımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 16 Kasım 2009; 15:53:24 >
  • tebrik ederim :) bence yaratıcı bi fikir olmuş sonuçta şarj süresi senin için görüntüsünden daha önemliyse gayet güzel bi çözüm :) tekrardan tebrik ederim :)

Mühendis olduğunu belli etmişin :D bide başlık süper :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rstm -- 16 Kasım 2009; 19:55:31 >
  • @rstm sağol benim için önemli olan esasında şarj süresi ve bataryanın değiştirilebilmesiydi artık bataryayı dediğim gişbi bi aparatla şarj ediyorum yanımda da bi tane yedek taşıyorum şu anda gayet memnunum
    @donanımcı123 1)zevkler ve renkler tartışılmaz ben böyle memnunum
    2)eğer okuduysan sansa clipin herkes pil süresi ve değiştirelemez olmasından şikayetçi ben hariç çünkü benimkisi artık değiştirebiliyor
    3)eğer senin daha iyi ve ucuz bi çözümün varsa ben açığım senin gibi dalga geçmem merak etme :D
  • clip'i bu şekilde görünce içim burkuldu
  • Kullanışsız ama enteresan olmuş
  • o da bir fikir tabiki
    eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Kafan iyimi arkadaşım etmişsin içine cihazın ben bunu cebime nasıl sokacağım dışarı giderken patlayacak matlayacak falan uğraş dur. İstersen batarya yerine akü bağlayalım daha uzun gider el arabasıylada taşırız aküyü yanımızda.

gülmekten yarıldım işiniz mi yok kendi bataryası yetmiyor mu:Ç):ÇD:D:D
  • yetmiyor demekki bu kadar uzatmanın anlamı nedir?
  • yaratıcı olmuş seri üretimi düşünüyormusun
  • adam haklı beyler.
  • sandisk nasıl akıl edemedi bunu
  • Tahsin biraz daha şık yapsana onu. Konya Sokakta daha küçük bataryalar var bu şekilde. Onları 9Vluk gibi çıkıp takılan bir şekilde Clip'e de cırtlı bir şekilde bağlanan şekilde yaparsan daha güzel olabilir.

Fuze ninki daha güzeldi mesela sanki
  • patatesle saat çalıştıran adam vardı ilginç gelmişti..

vesselam olay basit ve yaratıcı fakat-etiketçi bir toplulukta bu iş biraz kaba kalabilir...

mp 3 çalara monte edilmiş bomba düzeneği gibi duruyo...polislerin yanında çıkarma ortalığa sakın tahsin hakkaten otobüste patlar matlar valla alırlar içeri el kaide diye bak canlı bomba bu herif diye...

sen boşver bataryayı-taşıması kolay sebzelere yönel kardeşim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master-Fİ -- 14 Haziran 2010; 10:34:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batman19
    patatesle saat çalıştıran adam vardı ilginç gelmişti..

vesselam olay basit ve yaratıcı fakat-etiketçi bir toplulukta bu iş biraz kaba kalabilir...

mp 3 çalara monte edilmiş bomba düzeneği gibi duruyo...polislerin yanında çıkarma ortalığa sakın tahsin hakkaten otobüste patlar matlar valla alırlar içeri el kaide diye bak canlı bomba bu herif diye...

sen boşver bataryayı-taşıması kolay sebzelere yönel kardeşim...

Limon takınca iyi gidiyormuş abi ya da o ekol ışte mandalina portakal greyfurt falan

• sen elinde bu cihazla istiklalde yürü bakalım neler oluyor
  • adam iyi bişey yapmış tahsin abi sende tasarımı düzeltirsen bide bana yap ya clıp gibi alet gelmez bidaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: glazer

sen elinde bu cihazla istiklalde yürü bakalım neler oluyor

merak ettim ne oluyomuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.