Şimdi Ara

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
7
Favori
150.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11 aylık 8plus benim de %92 olmuş. Güncellemeden önce %95ti, hızlıca düştü sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 aylık iphone 7 nin batarya sağlığı 1 ayda %7 düştü apple desteğin de yönlendirmesi ile pazartesi batarya değişimi için teknik servise vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

50 gun gecti aradan 91 e dustu

Alıntıları Göster
    50 gun daha gecti 89
  • benden düşük kimsenin yoktur sanırım:)

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafatopu07 -- 18 Kasım 2018; 9:27:48 >
  • kafatopu07 K kullanıcısına yanıt
    Benimde 2 aydır 80 de duruyor. Yıl sonuna kadar değişim kampanyası var diye 80 den aşağı düşmeyecek herhalde ama yeni yıla girdiğimizde 75 lere düşebilir . 80 altına düşünce işlemci hızıda düştüğü için batarya daha uzun gidecektir. Ben o yüzden düşmesini istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Benimde 2 aydır 80 de duruyor. Yıl sonuna kadar değişim kampanyası var diye 80 den aşağı düşmeyecek herhalde ama yeni yıla girdiğimizde 75 lere düşebilir . 80 altına düşünce işlemci hızıda düştüğü için batarya daha uzun gidecektir. Ben o yüzden düşmesini istiyorum.
    kolay kolay düsmüyor benim uzun zamandır %78 te

• kafatopu07 K kullanıcısına yanıt
    Peki performans düşüşü nasıl oldu batarya eskisine göre iyi gitmeye başladı mı?
  • performans yine iyi pubg yi kasmadan oynuyorum 30 dakika pubg oynarsam sadece tüm oyunda bi 10 saniye kasıyor telefon

ama 30 dakika pubg oynarken batarya oyun başında %100 ise oyun sonunda %30 a iniyor

• akasya avm apple serviste bekleme süresi ne kadardır?
  • quote:

İşlemci hızı düşünce pil performansı uzayacaktır doğrudur. Fakat bu sebepten dolayı pil kapasitesinin düşmesini istemenizi anlayamadım. Madem bu kadar heyecanla bekliyorsunuz telefonu tasarruf modunda kullanmanızı engelleyen ne oldu?

• 2.5 senelik 7 plus %85

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carcharies kullanıcısına yanıt
    Tasarruf modu dediğin nedir? Düşük güç modunu diyorsan onu kullanıyorum zaten. Telefon şuan 2200 civarı bataryası kalmış durumda bu yüzden hızdan feragat edip batarya süresine eklemek istiyorum. Zaten oyun haricinde bu hız farkı kendini aşırı hissettirmeyecektir diye tahmin ediyorum.

• quote:

Peki performans düşüşü nasıl oldu batarya eskisine göre iyi gitmeye başladı mı?
    %77 oldu bakalım hayırlısı inatla kullanmaya devam:))

aslında %77 de sıkıntı değil bana göre

1800 Mah bataryanın %77 si 1386 Mah çokta kötü değil bence

• Pil sağlığı göstergesinde bug var doğru göstermiyor. %84 olan pil sağlığım bir ay içinde %78 e düştü ama aldığım kullanım süreleri aynı. Dedim işlemci hızı düşmüştür o yüzden batarya iyi gidiyordur ama kurduğum çeşitli uygulama ve benchmark testlerine göre işlemci hızı da düşmemiş...

Sırf bu yüzden İ6 için aldığım deji 2200 Mah bataryayı geri iade ettim, bir süre daha aynı batarya ile devam etme kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impheatus -- 22 Kasım 2018; 3:53:35 >
  • Kral benim 2 yılı devireli çok olmadı ama günde yeri geldi 5 defa şarja takım yeri geldi 2 gün takmadım ama hep kullandım dibine kadar 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim cihazımda 3 aralıkta tam 1 senelik olacak 2 gün önce %91 olan pil sağlığım şuan %89

Garanti bitmeden servise vermek istiyorum ama cihazım yurt dışı(avrupa model). Kvk dışında pupa gibi yerler destek verir mi cihazıma ?

Ayrıca İstanbul dışında yaşıyorum garantim bittikten 3-4 gün sonra götürsem yine de garanti geçerli olur mu?

• MustafaOzcelik M kullanıcısına yanıt
    Artık servis için direk apple’a gidiyor cihaz. Bulunduğunuz şehirde pupa, lydia tarzı reseller varsa onlara verebilirsiniz. Servis işi tekel appleda artık istanbulda. Ayrıca garantiniz geçerse geçer, hiç mi olmaz mentalitesine girmeyin :)

• Ohan kullanıcısına yanıt
    O kısmı biliyorum fakat Çanakkale’de yaşıyorum o yüzden nereye göndereceğimi bilemedim onu sormak istedim

• 10 aylık iphone x %97 acaba yıl sonuna kadar olan ücrestiz pil değişiminden sıfırlasam mı ?

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3)phon

• quote:

Orijinalden alıntı: c.guleken

10 aylık iphone x %97 acaba yıl sonuna kadar olan ücrestiz pil değişiminden sıfırlasam mı ?

phon
    ücretsiz pil değişimi diye bir şey mi var

bende servise gönderdim bugün garantisi nisanda bitiyor diye

yüzde 87'ydi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.