Şimdi Ara

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
637
Cevap
7
Favori
150.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: c.guleken

10 aylık iphone x %97 acaba yıl sonuna kadar olan ücrestiz pil değişiminden sıfırlasam mı ?

phon
    Nazara geldi cihaz

Pil Sağlığımızı paylaşıyoruz (iOS 11.3)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mi powerbank 3 var pil sağlığı %99du(iphone x) bir kere fulledim %96 ya düştü sağlığı aradan 2 ay geçti hiç powerbank kullanmadım sadece iPhone şarj cihazıyla sağlığı hiç düşmedi. Aynı powerbank a tekrar taktım sağlığı %94 e düştü bu normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yadigarf -- 5 Aralık 2018; 23:49:35 >
  • Bu ucretsiz batarya değişiminden yararlanan var mı?Sürede Çok değişiklik farketmedim ama pil sağlığım %89a düşmüş.25 aralıkta 1 yıl olacak alalı.Direk değiştirmek istiyorum dediğimizde değiştiriyorlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OHOHO O kullanıcısına yanıt
    Benim de %89 su gittim ücretsiz değiştirdim akasya Apple

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulviarslann

Benim de %89 su gittim ücretsiz değiştirdim akasya Apple
    Randevusuz mu gittiniz ? Malum randevu almak çok zor.
    İstanbul'da gün içinde pil değiştiren yetkili servis var mı bildiğiniz ?
  • Arkadaşlar İOS 12.1.1 İphone 6S Deji Batarya ile süreler nasıl iyi mi ??

Pil sağlığıda %100

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • c.guleken C kullanıcısına yanıt
    Gözümün önünde eriyor

Çokta şaapmamak lazım

• Pil sağlığı apple tarafından bilinçli şekilde düşürülen bir çalışma siz ne kadar kullanmışssınız fatketmez apple desteğe herkesin bunu şikayet etmesi lazım bu firmanın böyle ucuz yollara girerek ismini lekelemek aptalca geliyor. Elmanın içine kurt girmiş.

• Temiz kurulum derken nasil kurdunuz pek bilmiyorum da ondan soruyorum. Bende taktırdım pil sizdeki eski hata uyarisini bendede veriyor şuan. Kurulumu nasil yapiyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim

• SaWYeR53 kullanıcısına yanıt
    Bi sorum olacak yanıtlarsaniz sevinirim. Bataryaniz deji olduğu için vereceğiniz cevap çok onemli. Piliniz tamamen bittiğinde cihazi şarza taktiğinizda cihaz eski orjinal pilinizdeki gibi 10 dk kadar siyah ekranda doluyor ve 10 dk sora apple logosumu gelip aciliyor. yoksa sarza takar takmaz apple logosu gelip mi açiliyor. Şundan soruyorum. Bir pil taktırdım markayada bakmadim belliki aşiri yan sanayi bir pil. Şarzi tam bitiriyorum şarza taktiğim gibi cihaz aciliyor. Orjinal pilde boyle yapmiyordu. Bir süre bekler öyle açılırdı. Ve pil sağlığını gostermiyor. Böyle bi duruma kaldik

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaryigiter

Bi sorum olacak yanıtlarsaniz sevinirim. Bataryaniz deji olduğu için vereceğiniz cevap çok onemli. Piliniz tamamen bittiğinde cihazi şarza taktiğinizda cihaz eski orjinal pilinizdeki gibi 10 dk kadar siyah ekranda doluyor ve 10 dk sora apple logosumu gelip aciliyor. yoksa sarza takar takmaz apple logosu gelip mi açiliyor. Şundan soruyorum. Bir pil taktırdım markayada bakmadim belliki aşiri yan sanayi bir pil. Şarzi tam bitiriyorum şarza taktiğim gibi cihaz aciliyor. Orjinal pilde boyle yapmiyordu. Bir süre bekler öyle açılırdı. Ve pil sağlığını gostermiyor. Böyle bi duruma kaldik
    Taktığım zaman direk açılıyor süre beklemesi yapmıyor direk %1 den başlıyor. Orjinalinde hemen açmaz bekler bir süre.

• legolas4121 kullanıcısına yanıt
    kim ne derse desin millet yeni pil alsin diye bilerek pil i bozmuslar ,elimde 1 senelik iphone 7 vardi pil sagligi %86 sony vardi 1 bucuk senelik,pil sagligi %97 daha ikisinide ayni sartlarda kullandik,eskiden iphone 2g 3g vardi 4 5 sene kullanirdik pil sorunu olmuyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bende de durum ayni fakat pil sağliğini göstermiyor. Ne yaptiysam olmadi. Denemediğim hiç bişey kalmadi. Format. Temiz kurulum. Kalibrasyon herşeyi denedim. Pil sağliğina hala servis yaziyor ve --- olarak gosteriyor.

• serdaryigiter S kullanıcısına yanıt
    Pilösağlığında o yazıyorsa bataryanın ömrü bitbiş demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bircancan

kim ne derse desin millet yeni pil alsin diye bilerek pil i bozmuslar ,elimde 1 senelik iphone 7 vardi pil sagligi %86 sony vardi 1 bucuk senelik,pil sagligi %97 daha ikisinide ayni sartlarda kullandik,eskiden iphone 2g 3g vardi 4 5 sene kullanirdik pil sorunu olmuyordu.
    Kesinlikle o yüzden Apple desteğe bu durum şikayet edilmeli. En azından durumun farkında olduğumuzu anlasınlar.

Bu mümkün deil. 1 ay oldu taktirali pil.

• Benim iphone 8 plus 1 aylık henüz %96 diyor bence normal değil. Sizce nasıl arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtcn1

Benim iphone 8 plus 1 aylık henüz %96 diyor bence normal değil. Sizce nasıl arkadaşlar?
    40. günde 95 oldu arkadaşlar ne yapmalıyım szce değiştirtmeli miyim?
  • PİL SAĞLIĞIM % 85 16 AYLIK CİHAZ. KARABÜKTE YAŞIYORUM APPLE YOK BURDA . TEKNOSA FALAN VAR OPERATÖRLER VAR (TURKCELL VS ) BURADA BATARYAMI DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM YOKSA İSTANBUL ' A MI GELMEK GEREKİYOR
  • PİL SAĞLIĞIM % 85 16 AYLIK CİHAZ. KARABÜKTE YAŞIYORUM APPLE YOK BURDA . TEKNOSA FALAN VAR OPERATÖRLER VAR (TURKCELL VS ) BURADA BATARYAMI DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM YOKSA İSTANBUL ' A MI GELMEK GEREKİYOR
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.