Şimdi Ara

Pikap ignesi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde yaklasik 25 senelik Arcelik marka kaset, cd, radyo, pikap calar bulunmakta. Bunu genellikle evimde kucuk bir amfi olarak kullniyorum fakat son gunlerde evdeki plaklarin dikkatimi cekmesiyle pikapa merak sardim.

Ignesi uzerinde yok, kirilmis veya birisi almis daha onceden, uzun zamandir kullnilmiyordu. Ignelere baktim fakat hansini alacagimi bilemedim, fotograf ekliyorum model olarak nedir bu igne? Adi var midir? Yani alirken ne diye isteyecegim. Tesekkur ederim
     Pikap ignesi hakkinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bilgim de sıfır malesef ama iğnelere nerde baktığınızı öğrenebilir miyim? Mesela model kodunu internetteki satıcılara yollayıp ellerindeki iğnelerin uyumlu olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha da yardımım olabilirse ben buradayım:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 25 Mayıs 2014; 19:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Benim bilgim de sıfır malesef ama iğnelere nerde baktığınızı öğrenebilir miyim? Mesela model kodunu internetteki satıcılara yollayıp ellerindeki iğnelerin uyumlu olup olmadığını sorabilirsiniz. Daha da yardımım olabilirse ben buradayım:)

Merhaba

Urunun kodunu da bilmiyorum elimde sadece fotograf var ve arcelik marka oldugunu biliyorum. Internetten bakiyorum ara sira fakat kirmizi basli 3-4 cesit igne var hanngisi oldugunu bilemiyorum.

• Pikabın altında yanında falan model kodu mevcut mu? Satıcılara uygunluğunu sorabilirsiniz o zaman. Yada ilgili bir satıcı ise Pikabın direk fotoğrafını yollayın uygun olup olmadığını sorun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkihalindekal -- 28 Mayıs 2014; 18:08:30 >
  • Bir de araştırırken bu konuyu buldum. Bakmanızda yarar olabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90997369&p=1#90997369

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Bir de araştırırken bu konuyu buldum. Bakmanızda yarar olabilir.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90997369&p=1#90997369

Merhaba

Gonderdiginiz konunun icerigini incelemistim fakat orada da tam olarak cevap gelmedigi icin yeni konu acmak istemistim. Dedigim gibi pikapin modeli yok, muzik setine entegre olarak ustunde duruyor. Bulabilirsem sadece setin seri numarasini bulabilirim sadece

• Setin seri numarasını bulun ve servisle irtibata geçin. Ellerinde iğne mevcut mu bir sorun. Değilse bile hangi iğnenin uygun olabileceğini sorun...

• Bir ekleme daha yapmak istiyorum. Eğer iğneleri satan satıcılara ulaşabiliyorsanız pikabın fotoğrafını gönderin derim ben. Gerçekten ilgili satıcılar oluyor çünkü. Ellerinde mevcut değilse bile sizi yönlendirmekten çekinnezler ve yönlendiremeseler de iğne hakkında bilgi verebilirler. Keşke elimden başka birşey gelse ama aklıma başka fikir gelmiyor :) Umarım yardımcı olabiliyorumdur:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.