Şimdi Ara

pierrecardin.com.tr'de İnternete Özel Ürünler Sadece 39-49-59 TL!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

pierrecardin.com.tr adresinde çok güzel bir kampanya var. Sizleri bilgilendirmek istedim. :)

İnternete Özel Ürünler sadece 39-49-59 TL'ye sizleri bekliyor. Pierre Cardin ürünlerinin ayrıcalığından faydalanırken hesaplı alışverişin tadını çıkarabileceksiniz. Pierre Cardin ürünleri ile şimdi şıklığı yakalamanın zamanı!

www.pierrecardin.com.tr/internete-ozel-urunler-39-49-59-tl/ adresine tıklayıp hemen alışverişinize başlayabilirsiniz.

www.pierrecardin.com.tr/internete-ozel-urunler-39-49-59-tl/

pierrecardin.com.tr

Keyifli alışverişler...

Sevgiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melike Çalışkan -- 28 Haziran 2018; 15:48:46 >

• Yine mi siz 🦔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yine melike yine çöppp yine çalışmayan link
  • link çalışmıyor
  • Her linke affiliate gizlemeye çalıştığınızdan linkler çalışmıyor
  • Fırsatı bilmem de ürünler çöp, eski Pierre Cardin falan kalmadı.Eminönü malı dökme ürünler bile daha kaliteli.2. giyilmede dikişi patlayan pantolon, dikiş ipleri sökülen gömlekler.

Kesinlikle kalite yerler alırken 2 kere düşünün 50 TL'den fazla bir gömleğine bir pantolonuna para verilmez.Maksimum ederi budur o da kaliteli kumaşlı olanlarda.%100 pamukları tercih etmeye çalışın.Yine de vasat pamuk kalitesiyle karşı karşıya kalacaksınızdır.
  • Beyler ben bu üyeyi engelledim fakat neden hala açtığı saçma sapan reklam konularını görüyorum? Yok mu bunu da engellemenin bi yolu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Beyler ben bu üyeyi engelledim fakat neden hala açtığı saçma sapan reklam konularını görüyorum? Yok mu bunu da engellemenin bi yolu?
    Her konuda bunu yapmaya mahkumuz

• Linki ctrl v yapıp öyle girmeyi dh öğretti sağolsun
  • Tsirtleri 2.sene tüylenmeye başlar pek tavsiye etmiyorum. Bulursanız altınyıldız alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Morhipoda daima bu fiyat zaten bilginize

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Fırsatı bilmem de ürünler çöp, eski Pierre Cardin falan kalmadı.Eminönü malı dökme ürünler bile daha kaliteli.2. giyilmede dikişi patlayan pantolon, dikiş ipleri sökülen gömlekler.

Kesinlikle kalite yerler alırken 2 kere düşünün 50 TL'den fazla bir gömleğine bir pantolonuna para verilmez.Maksimum ederi budur o da kaliteli kumaşlı olanlarda.%100 pamukları tercih etmeye çalışın.Yine de vasat pamuk kalitesiyle karşı karşıya kalacaksınızdır.
    Aynen hocam, dikiş kalitesindeki düşüş bir yana kumaşlarındaki polyester oranı da çok yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.