Şimdi Ara

PHP UZMANI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Php ustalığımda üzerine tanımayacağım biri varsa o da Eren Aslan dır bu konuda çok tecrübeli ve yılların profesyonel birikimi bulunmakta..

Web adresi:http://ankapc.com

• Reklamlar
  • Abi Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz :D XD
    Bu arada site ağlattı beni :D
  • birazda css kassaymış keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

birazda css kassaymış keşke

Koptum zaten, "iletisim" yazisi kaymis 2 metre asagi. Herseyde bir dengesizlik var...
  • arkada ne algoritmalar vardir. :p php abi iste her isi programci yapar ama adam gibi grafikcin yoksa direk sicarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 10 Ağustos 2012; 2:06:08 >
  • Logo öldürdü beni :))

• Tasarımcı şart
  • nick mesaj uyumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu dışına döndü bura. logoya bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • logo lens mi kanka
  • Çok tecrübesi olup yılların birikimi olan, web tasarım hizmeti sağlayan bir insan ne diye önce kendisine bir site tasarlamaz ki. Hazır temayı kurup 2-3 yerini değiştirip koymuşsunuz. Tema kullanmak suç mu derseniz değil tabiki ama bu işi yapıyorum hemde yılların deneyimiyle çok üst düzey yapıyorum derseniz önce kendinizden başlamanız lazım. Site hiç ama hiç güven vermiyor. Müşteri olsam yanından geçmem.

İlaveten daha temayı doğru düzgün editlemeyi başaramamışsınız.

PHP UZMANI

Sitenizin pek çok sayfası kayık;

PHP UZMANI

PHP UZMANI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magnussen -- 11 Ağustos 2012; 12:28:38 >

• http://www.ankapc.com/News-Alarm-Ve-Guvenlik-Sitemleri-item-2.html
     PHP UZMANI

Herhangi bir sorun yok .
    Ve Logo Berbat Benim Tek İşim Bu Değil Onu Sadece Görüntü Olsun Diye Koydum .
    Css Kaymadım Çünkü Google Amca Geç Taramaya Alıyor..

Saygıalrımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren Aslan -- 12 Ağustos 2012; 18:46:22 >

• web_tasarım.html kendi tasalamaya başladığım bir moduldur. Css İlgili değil O Hata. Footer kodu Mx_api Ye Uygun Olmamsıdır.. Onunda Üzerinde Çalışıyorum .Ha Deyince Olsaydı.

Nasrettin Hocanın Lafı Doğru Olmazdı.Milletin Ağizı Torba Değil Ki....

Saygıalrımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren Aslan -- 12 Ağustos 2012; 18:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eren Aslan

web_tasarım.html kendi tasalamaya başladığım bir moduldur. Css İlgili değil O Hata. Footer kodu Mx_api Ye Uygun Olmamsıdır.. Onunda Üzerinde Çalışıyorum .Ha Deyince Olsaydı.

Saygıalrımla...

Bak ne güzel yorumlarımız sayesinde site biraz toplanmış. O ağzı bükülemeyenler olmasaydı belkide hiç takmayıp siteni düzeltmeyecektin. En azından bu da bir gelişme. Logoyu da düzeltirsen sorun kalmaz. Şimdiden daha derli toplu olmuş.

Ayrıca o sayfa hala daha üstte resmini attığım şekilde görünüyor. Tarayıcım firefox. Uyumluluk problemi var gibi görünüyor. Sanırım çözünürlükle bağlantılı orasını halledersin. Tekrardan ss atayım;

PHP UZMANI

Benden size bir öneri. Sitenizi tamamen bitirdikten sonra yayına sokup tanıtımını yapın ki böyle kötü yorumlar almayın, almak istemiyorsanız. Başka sektörde iş yapsanız neyse. Tasarım/programlama işi yapıp reklamını yapan insanın kendi sitesi böyle olunca nasıl bir ilk izlenim bıraktığını az çok tahmin ediyorsundur.

Kolay gelsin.

• Evet halısınız. firefox Bir Sıkıntı Yok Tema %100 Olarak ayarlı.Web Tasarım Modulu Bitsin Yayınla Atacam.. Logo İçinse Uzun Uğraşmam Lazım photoshop Zayıf Bende....

Saygıalrımla..
  • Meslekten ötürü olsa gerek hep abuk noktalara takılırım. "Desing by" olmaz güzel kardeşim "Design by" olur. Aklında bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slothere

quote:

web_tasarım.html kendi tasalamaya başladığım bir moduldur. Css İlgili değil O Hata. Footer kodu Mx_api Ye Uygun Olmamsıdır.. Onunda Üzerinde Çalışıyorum .Ha Deyince Olsaydı.

Saygıalrımla...

Bak ne güzel yorumlarımız sayesinde site biraz toplanmış. O ağzı bükülemeyenler olmasaydı belkide hiç takmayıp siteni düzeltmeyecektin. En azından bu da bir gelişme. Logoyu da düzeltirsen sorun kalmaz. Şimdiden daha derli toplu olmuş.

Ayrıca o sayfa hala daha üstte resmini attığım şekilde görünüyor. Tarayıcım firefox. Uyumluluk problemi var gibi görünüyor. Sanırım çözünürlükle bağlantılı orasını halledersin. Tekrardan ss atayım;

PHP UZMANI

Benden size bir öneri. Sitenizi tamamen bitirdikten sonra yayına sokup tanıtımını yapın ki böyle kötü yorumlar almayın, almak istemiyorsanız. Başka sektörde iş yapsanız neyse. Tasarım/programlama işi yapıp reklamını yapan insanın kendi sitesi böyle olunca nasıl bir ilk izlenim bıraktığını az çok tahmin ediyorsundur.

Kolay gelsin.

birde şöyle düşünelim;

http://www.chip.com.tr/galeri/10-buyuk-cokus-hikayesi_1681_4.html

• quote:

Orijinalden alıntı: TradeMark

Meslekten ötürü olsa gerek hep abuk noktalara takılırım. "Desing by" olmaz güzel kardeşim "Design by" olur. Aklında bulunsun.

Ama Kelimeleri Anlamını Biliyorum Meslek Ötürü Diyelim Ben Dizaynır Değil Tasarımcıyım.

@Lotus Expeditor
    Evet Teşşekkür ederim Bende Bitmeden Sag Solda Paylaşmadım Paylaşan Arkadaşım Haberim Olmadan Paylaşmış.
    İlgiliniz için Teşekkürler...

Saygılarımla....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TradeMark

Meslekten ötürü olsa gerek hep abuk noktalara takılırım. "Desing by" olmaz güzel kardeşim "Design by" olur. Aklında bulunsun.

Ama Kelimeleri Anlamını Biliyorum Meslek Ötürü Diyelim Ben Dizaynır Değil Tasarımcıyım.

@Lotus Expeditor
    Evet Teşşekkür ederim Bende Bitmeden Sag Solda Paylaşmadım Paylaşan Arkadaşım Haberim Olmadan Paylaşmış.
    İlgiliniz için Teşekkürler...

Saygılarımla....

İmzayada arkadaşınız yazdı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.