Şimdi Ara

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy The First Turnabout (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
5.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Aynen, ben türkçe oynayamadım zamanında, bari başkaları oynasın. Ama elimde bir tool yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbuble123 -- 30 Nisan 2021; 14:43:29 >
  • diyarhan2135 D kullanıcısına yanıt

Bugün oyuna başlamıştım ve eğlenceli gelimişti. İlk chapteri geçtim ve ikinci chaptera başladığımda olayların karıştığını görünce oyun iyice beni içine çekti fakat yaması yoktu. Çevirebiliyorum fakat oynarken sürekli çevirmek ve chapterin uzun olması beni bayağı baydı. Birazcık yazılım bilgim var ve İngilizcem iyi. Eğer toolu verirseniz oyunu tamamen çevirmeyi planlıyorum çünkü yapacak hiçbir işim yok ve fazla zaman gömecek birşey arıyordum. Herkes sıkıntısız ve rahatça oynayabilsin istiyorum. Hızlı bir dönüş yapmanız dileği ile, iyi günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baty AAAAAAAA -- 11 Mayıs 2021; 16:51:57 >
  • baty AAAAAAAA kullanıcısına yanıt
    Hocam konuyu açan arkadaşa özelden ulaşın yardımxı olur size bizde bekliyoruz Türkçe yamayı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tool'u atabilecek var mı acaba?

• Usta toolu verin çeviri yapalım

• Tool'u buldum çalışmıyordu fixledik çevirmeye yardımcı olucak arkadaşlar varsa bana dm'den ulaşabilir

• jepalion kullanıcısına yanıt

Hocam arkadaş galiba unutmuş. Toolun ismini verirsen ben çevirebilitim. Üniversiteliyiz malum zaman bol.

• Yakuza 0 için kullanılan tool ile aynı arkadaşlar.

Link: https://github.com/Kaplas80/TF3

• Hangi tool'un kullanıldığını biliyor musunuz?

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Merhaba, ace attorney trilogy için çeviri tool u arıyoruz fakat bulamadık. 22 mart 2021 de yazmışsınız ve sanırsam o tool sizde var, rica etsem ismini ya da linkini atabilir misiniz?

• T1G3R-l T kullanıcısına yanıt

Bende tool yok hocam. Sadece çevirecek mi diye sormuştum.

• Tool ile alakalı bilgisi olan arkadaş varsa acaba yazabilir mi 7 kişi olarak çevirmeye karar verdik ama dosyaları açmakta uğraşıyoruz

• T1G3R-l T kullanıcısına yanıt

çevirinin durumu nedir hocam, devam ediyor mu yoksa iptal mi edildi ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.