Şimdi Ara

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy The First Turnabout (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
5.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Toolu aldıktan bir süre sonra bilgisayarım bozuldu salakça bir şekilde ve bir daha çalışmayacağı söylendi. Ocağa kadar yeni pc alana kadar Türkçe Yama başlamayacak. Özür dilerim hepinizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyarhan2135 D kullanıcısına yanıt
    Hocam format at çok mantıksız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyarhan2135

Merhabalar. Toolu aldıktan bir süre sonra bilgisayarım bozuldu salakça bir şekilde ve bir daha çalışmayacağı söylendi. Ocağa kadar yeni pc alana kadar Türkçe Yama başlamayacak. Özür dilerim hepinizden

Türkçe yamasını bekleyenler adına oldukça üzücü bir haber olmuş. Umarım en kısa zamanda yeni pc'nize kavuşursunuz.

• quote:

Merhabalar. Toolu aldıktan bir süre sonra bilgisayarım bozuldu salakça bir şekilde ve bir daha çalışmayacağı söylendi. Ocağa kadar yeni pc alana kadar Türkçe Yama başlamayacak. Özür dilerim hepinizden

Geçmiş olsun hocam özellikle kur durumunu düşünürsek.

• Parsalihan kullanıcısına yanıt

Formatlık bir durum değil maalesef. En yakın zamanda alacağım pc Allahın izniyle zaten almak istiyordum. Ama Türkçe Yama geleceği kesin geç ya da erken.

• sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah. Bu arada trilogy komple çeviricekmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbuble321 -- 12 Kasım 2020; 0:51:5 >
  • bigbuble321 B kullanıcısına yanıt
    Daha çok var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ooo büyük efsane, sadece dual destinies için 3ds almıştım sonra bu eskileri de oynadım, muhteşemdir

• Merhaba,ilk oyunun tüm episodelarını oynamış biri olaraktan (ve ingilizcesi yeterli biri olarak tabii ki) çeviriye yardım edebileceğimi düşünüyorum.Eğer ilgilenirseniz bir şekilde iletişime geçebiliriz :)

• İyi olabilir hem benim için kolaylık olmuş olur. Bilgisayar geldiği zaman ben size haber vereceğim.

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix wright türkçe -- 27 Kasım 2020; 1:43:31 >
  • quote:

İyi olabilir hem benim için kolaylık olmuş olur. Bilgisayar geldiği zaman ben size haber vereceğim.

Flexy'e tool'u versen senin bilgisayarın gelene kadar elinden geldiği kadar iyice çevirse olmaz mı?

• phoenix wright türkçe P kullanıcısına yanıt

Haklısın ama benim bir arkadaşımın pcsinden azıcık olsa da çeviriye başladım. Kısa süre sonra pc gelecek zaten o zaman ona vereceğim toolu eğer ki o da isterse.

• Kanka elerine ayaklarına sağlık çok sağol uğraşın için.

• Herkese merhabalar. Şimdi ki haberler maalesef sizi mutlu etmeyecek. Uzun bir düşünme sürecinden sonra, çeviriyi iptal etme kararı aldım. İlk vaka'nın yarısını tamamladıktan sonra, araya canlı dersler sınavlar projeler ödevler vb. Girmeye başladı. Bu yüzden 3 günde 1 yaptığım anime çevirisi yorgunluktan haftada 1 e düştü. Bir anime bölümü 400 cümle iken bile yoruluyordum. Size umut verdiğim için çok üzgünüm ama, bu açıklama yapılmasaydı umutlanacaktınız. O an bir cesaret ile atılmıştım işe ama araya dersler girince hiç de basit olmadı. Bir de üstüne üstlük bilgisayarım bozuldu.. Hepinizden tekrar tekrar özür diliyorum. Eğer çeviri yapmak isteyen bir arkadaş varsa bana yazabilir
    Toolu verebilirim. Hepinize iyi günler. Ve iyi hafta sonları.

• diyarhan2135 D kullanıcısına yanıt

Bana verebilirsin daha önce hiç çeviri yapmadım ama ingilizcem iyidir. Bu arada kolay gelsin.

• Toolu verecek bir babayiğit var mı?

• Çevirmeyi mi düşünüyorsun?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.