Şimdi Ara

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy The First Turnabout

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
5.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy The First Turnabout

Phoenix Wright olun ve bir mahkemede masum müvekkillerinizi kurtarmak için verdiğiniz savaşın gerilimini tecrübe edin. İlk üç oyunu kapsayan 14 bölümün tamamını tek bir görkemli koleksiyonda oynayın.

6,7 milyondan fazla satan klasik mahkeme salonu macerası serisi, sonunda burada. Phoenix Wright olun ve bir mahkemede masum müvekkillerinizi kurtarmak için verdiğiniz savaşın gerilimini tecrübe edin. İlk üç oyunu kapsayan 14 bölümün tamamını tek bir görkemli koleksiyonda oynayın. Her vakanın ardındaki karmaşık gizemleri çözün ve salt gerçeğe bizzat şahitlik edin!

-Dikkat: Bu yamada sadece The First Turnabout Episode 1 Türkçedir.
    -Karakter sınırından dolayı bazı yerlerde kelimeler gözükmeyebilir. Eksik bulduğunuz yerleri belirtin.
    -Hukuk terimlerine yeterince hakim olmadığım için bazı yerlerde yanlış kelime kullanmış olabilirim.
    -Karakterler arasındaki diyaloglar ve kanıtlar çevrilmiştir.

İndirme Linki :https://www.dosyaupload.com/rC4G (RAR'dan çıkan dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine atınız)

Umarım daha önce oyunu hiç denememiş olanlar için iyi bir fırsat olur bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 4 Kasım 2020; 3:2:11 >

• Sugar Daddy için "Kırkından sonra azanı teneşir paklar" veya karakter sınırı var ise "Kart Zampara" kullanılabilir.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 14 Ekim 2021; 10:50:9 >
  • O konularda pek bilgim yok. Yaş 30u geçti fakat yine de genç seviyoruz.
  • Emeğiniz için teşekkürler :)
  • Eline sağlık. Para babası uygun olabilir.
  • Elinize sağlık. Çeviriye devam edecek misiniz?
  • s-adebisi kullanıcısına yanıt
    Devam edeceğim ancak ne zaman devam ederim bilmiyorum şuan için.
  • Yama devam edecek mi son durum nedir?
  • asil_kan26 kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna ilgi çok düşük maalesef. Bu yüzden devam ettirmeyi gerek görmüyorum.
  • jepalion kullanıcısına yanıt
    aslında herkesin oynaması gereken çok eğlenceli bir yapım keşke insanlar bu oyunun değerini daha iyi anlasalar. Çevirdiğiniz kadarla yetineceğiz artık.
  • hocam emeğine sağlıkhttps://store.steampowered.com/bundle/10232/Phoenix_Wright_Ace_Attorney_Trilogy__Turnabout_Tunes_Bundle__123/ tamamını çevirme imkanın varmı oyunu çok övüyorlar çevirrisen alacam çünkü ingilizcem yerlerde :D
  • Parsalihan kullanıcısına yanıt
    Maalesef, çevirmeyi düşünmüyorum.
    😢 😢 😢

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    lütfen devam et bu oyunu oynamayı çok istiyorum az da olsa insanları kurtarmış olursun sadece birazını çevirsende olur pls
  • Merhabalar, sanırsam çeviriye devam etmeyi düşünmüyorsunuz. Eğer ki elinizde tool varsa, çeviriye devam edebilirim. Ace attorney animesi çevirmeniyim ben. Şu anlık trilogy yok ama en kısa zamanda alacağım. Tool varsa çevireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diyarhan2135 D kullanıcısına yanıt
    Helal hocam sabırsızlıkla bekliyoruz çevirmen yöneticisi ordaysan tool veriver kardeşim 😄😄😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Parsalihan

Helal hocam sabırsızlıkla bekliyoruz çevirmen yöneticisi ordaysan tool veriver kardeşim 😄😄😄

Buradayım. Verdim toolu Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy The First Turnabout 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jepalion -- 3 Kasım 2020; 1:9:15 >
    Eyvallah kardeşim buradan paylaşırsa iyi olur 3 seriyi bir arada tek yamada görmek güzel olur

• Yama için teşekkürler umarım toolu edinen arkadaşlar bütün bölümleri çevirirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.