Şimdi Ara

Philips37PFL7605H /SamsungUE40D5000 sizce hangisi akşama kdr alıcam karasız kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bu akşam 1 tane led tv almayı düşünüorum ama kararsız kaldım açıkcası 2 tv arasında gidip geliorum full hd ve 100hz olanlardan 2sini seçtim birinde 500000.1 kontrast var dierinide mega kontrast var ama bu mega tam olarak kaça denk gelio onu bilmiorum

Philips 37'' 37PFL7605H 1600lira bunun özelliklerine baktığımda açıkcası cok cezbetti beni anlamadığım bi sürü şey vardı hoşuma gitti

Samsung 40" UE40D5000 1800 lira

bunlardan biirni alıcam kesin yardımcı olursanız cok sevinirim

ps3 içinde kullanmayı düşünüorum

yardımlarınız için şimdiden teşşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: te5ir1903

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bu akşam 1 tane led tv almayı düşünüorum ama kararsız kaldım açıkcası 2 tv arasında gidip geliorum full hd ve 100hz olanlardan 2sini seçtim birinde 500000.1 kontrast var dierinide mega kontrast var ama bu mega tam olarak kaça denk gelio onu bilmiorum

Philips 37'' 37PFL7605H 1600lira bunun özelliklerine baktığımda açıkcası cok cezbetti beni anlamadığım bi sürü şey vardı hoşuma gitti

Samsung 40" UE40D5000 1800 lira

bunlardan biirni alıcam kesin yardımcı olursanız cok sevinirim

ps3 içinde kullanmayı düşünüorum

yardımlarınız için şimdiden teşşekkür ederim

7605in hareket performansı daha iyi+natural motion var,d5000e göre bariz daha yumuşak ve akışkandır hızlı görüntüler

ancak kontrast olarak d5000 daha iyi siyahlar veriyor-sen rakamlara takılma

ben 7605i tercih ederdim çünkü bence hareket performansı kontrasttan daha önemli,kontrast göreceli bişey ve sonuçta yanyana olmadıkça anlamazsın bile kontrast farkını,ama görüntü titriyorsa heryerde farkedersin,rahatsız olursun..

karar senin

• önerine uyup aldım 7605H yi saol tavsiyen için
  • quote:

Orijinalden alıntı: te5ir1903

önerine uyup aldım 7605H yi saol tavsiyen için

iyi etmişsin arkadaş bende bunun 40 pfl 7605 ini seyrediyorum
    çok memnunum ancak bugün teknosa da turuncu indirim vardı daha borcu bitmeden 600 tl kazıklandık
    ama tv ye söyleyecek yok philips den şaşmam.
  • bende aldım bakalıum daha kurdurmadım fakat bunun teşhir olup olduğunu anlayabilirmiyiz kutu sanki sonradan kapanmış gibi
  • philips aldım kesinlikle memnun değilim..

müşteri hizmetleri bi tarafa bir televizyon usb den altyazı desteklemezmi yahu... 20 kere mail attım aradım ilgi yok bilgi yok..

bunun bizle alakası yok diyorlar yurtdışı philips nosunu verelim siz arayın diyorlar

keşke philips almasaydın...

http://oyun.donanimhaber.com/m_49307833/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49307833
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.