Şimdi Ara

Philips Smart Tvler için IPTV (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
9
Favori
152.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ott playerin sitesine (https://ottplayer.es/) gidip üye olup m3u dosyası olarak yükleme yapabiliyorsunuz m3u dosyası yüklemenin avantajı istediğiniz kanalı istediğiniz sıraya koyabilmeniz dezavantajı ise satırın kanal güncellemesinden sonra listenizin büyük çoğunluğu boşa gidiyor
    aldığınız hatanın neden olabileceği konusunda bir fikrim yok yukarıda anlatılanları tekrar yapmanızı bulabilirseniz başka bir liste ile de denemenizi tavsiye ederim
  • tivigi uygulamasını bilmiyorum ancak megogo içerisine ottplayerden sonra ss iptv uygulaması geldi bu playerin götüntüsü daha net gibi sitesine gidip ip tv satırını giriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz denemenizi tavsiye ederim
    hem ss iptv hem ottplayer ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutsahin64

tivigi uygulamasını bilmiyorum ancak megogo içerisine ottplayerden sonra ss iptv uygulaması geldi bu playerin götüntüsü daha net gibi sitesine gidip ip tv satırını giriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz denemenizi tavsiye ederim

https://ottplayer.es/) siteye bir türlü üye olamadım iki farklı mail adresiyle denedim ama mailime üyeliği aktifleştirmek için email gelmedi
  • quote:

tivigi uygulamasını bilmiyorum ancak megogo içerisine ottplayerden sonra ss iptv uygulaması geldi bu playerin götüntüsü daha net gibi sitesine gidip ip tv satırını giriyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz denemenizi tavsiye ederim

bu sayfaya üye olamadım mail gelmiyor sizin şifrenizle girsem olur mu iptv dosyası için
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek59

quote:

bu sayfaya üye olamadım mail gelmiyor sizin şifrenizle girsem olur mu iptv dosyası için

sanırım ott player ücretli olmuş ben de kullanamadım dosya girmeye izin vermiyor
    ss ip tv yi denemenizi öneririm
  • quote:

quote:

quote:

sanırım ott player ücretli olmuş ben de kullanamadım dosya girmeye izin vermiyor

bir de bu saat bile bu konuda benimle birlikte 3 misafir var
    philips türkiye ye hep beraber yazsak da lg ya da samsung daki gibi bi uygulama yapsalar

• quote:

quote:

quote:

quote:

bir de bu saat bile bu konuda benimle birlikte 3 misafir var
    philips türkiye ye hep beraber yazsak da lg ya da samsung daki gibi bi uygulama yapsalar

Çok iyi olur.

• phılıpse ne yazarsak yazalım yapmazlar daha tvlerın kronıuk sorunlarını halletmedıler :)
  • Ayarları yaptım. Bağlantı başarılı. Fakat bölgeyi Rusya yaptım. Arama ekranına Megogo HD yazıyorum. Dakikalarca bekliyorum hiç bir şey olmuyor. Ne yapmam lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • megogo kaldırılmış listeden :D bende bugun format atınca gördüm ki rusya da megogo yok hatta hiçbir ülkede yok :D bu yolda böylece ölmüş oldu,

edit- direk kendi yüklü geliyormuş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zantro -- 31 Mayıs 2017; 0:20:4 >
  • Philips smart tvlerde vintera tv diye bi uygulama var. Bu uygulamada ip tv de var sanirim fakat ben ip tv kanal eklemesini bi turlu yapamadim. Kullanan varsa yardimci olabilirmi. Vintera tv internet sitesinede girdim orda ip tv kanal listesi ekle var ama yapamadim cevaplar icin simdiden tesekkurler arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snndmr1717

Philips smart tvlerde vintera tv diye bi uygulama var. Bu uygulamada ip tv de var sanirim fakat ben ip tv kanal eklemesini bi turlu yapamadim. Kullanan varsa yardimci olabilirmi. Vintera tv internet sitesinede girdim orda ip tv kanal listesi ekle var ama yapamadim cevaplar icin simdiden tesekkurler arkadaslar

siz phılıps tv yi yenimi aldınız hangi model ? bende ki eski model baktım vintera tv yi bulamadım aradım yok
  • Benimkide eski cok yeni degil uygulamalardan rusyayi secip orda vintera tv yi buldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Vintera tv ye nasil ip tv kanallari yukleriz yardimci olurmusunuz

• Snndmr1717 S kullanıcısına yanıt
    bilgim yok
    o program zaten içinde kanal barındırıyor bizlik birşey yok gibi.
  • arkadaslar siz yaptınızmı bilmiyorum ama fork player ıp tv de playboy tv **** girls tv blue hustler ve bircok adult yayın yapan kanal ücretsiz izleniyo bunu biliyomusuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mystery1919

arkadaslar siz yaptınızmı bilmiyorum ama fork player ıp tv de playboy tv **** girls tv blue hustler ve bircok adult yayın yapan kanal ücretsiz izleniyo bunu biliyomusuz

hangi phılıps tv modeli kullanıyorsunuz
  • 55 puk 7100 bütün kanllar izleniyor ve binlerce video
  • ücretli knalları izliyorum ve film arşivi
  • Arkadaslar philips smart tv kullaniyorum herkesin bildigi gibi ip tv yok ama smart menüde VİNTERA.TV diye bi program var goren vardir belki bu programin icinde ip tv kanal yukleme var ben bi kere kanal listesi yukledim ama nasil yukledigimi simdi bulamiyorum. Cunku kanal eklemek icin cok yontem denedim hangisinde olumlu sonuc aldim anlayamadim. Bide gecici kanallar yuklemistim simdi kanallar kapandi. Bu programla ilgili bilgisi olan varmi. Isterseniz inanmayan falan varsa ekledigim kanallarin fotografini atarim herkese iyi bayramlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.