Şimdi Ara

Philips Smart Tvler için IPTV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88
Cevap
9
Favori
153.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende de Philips cihaz var. SS-IPTV üzerinden izlemeye çalışıyorum. Regalde hiç sorun yok iken Philipse geçince arada bir görüntüyü geriye sarıyor. Bir çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt

Ottplayer üzerinden çok daha az yaptı. Şimdilik ona geçtim..

• Merhaba arkadaşlar, Philips PUS7505 modelinde televizyonum mevcut aynı zamanda iptv üyeliğimde var.
    Ott player ve fork player olmak üzere 2 uygulamayıda yükledim. Bu uygulamalara oynatma listelerinide ekledim. Programları açtığımda ekranda listeleri görüyorum fakat bir kanal açmak istediğimde açılmıyor.
    Bu konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum, çıldıracağım :)))

• Anil243 A kullanıcısına yanıt
    Philips smart tvlerde kullanılan (andorid değilse ) ssiptv ott player ve fork player işe yaramıyor.En güzeli box almak bence.Kanal acılmamasının sebebide uzantıları desteklememesi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RAMPOLDI kullanıcısına yanıt

Öncelikle teşekkür ederim, Box aldığımda sorun çözülmüş olurmu ? Yine desteklememe durumu söz konusu olmaz dimi ?

• Anil243 A kullanıcısına yanıt
    Box alırsanız sıkıntısız bir şekilde izlersiniz.Benimde philips smart tv ssip tv kullanıyordum.Acmıyor takılıyordu.Box aldım çok rahat bir şekilde izliyorum.

• Philips TV'lerde SSIPTV yerine flash bellekle başka bir uygulama yükleyebiliyor muyuz? SSIPTV'de altyazı ve ses ayarlayamıyorum. Her 10 dakikada bir ekrar kararıp geri geliyor. Başka bir IPTV ile sorunu çözebilirim belki.

• KokceliMehmet kullanıcısına yanıt
    Ssiptv pek sağlıklı değil.İPTV izlemek istiyorsanız box alacaksınız flash bellekle olmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.