Şimdi Ara

Philips Smart TV Türkiye Uygulamaları (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
13
Favori
74.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 40puk6809 kullanıyorum. İnternetten film izleyebileceğimiz siteler hangileri?
  • maalesef yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digitürk dilediğin yerde uygulaması yok galiba di mi Philips smartta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali119

Digitürk dilediğin yerde uygulaması yok galiba di mi Philips smartta?

yok Digitürk play var oda fii tarihinden kalma
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Evet digiplay de hiç bir şey yok maalesef😀

• phılıps smart tv türkiye dışındaki ülke uygulamalarında dıvan diye uygulama var burada rus kanalları var bir kaç gün izledim güzeldi ama şimdi üyelik istiyor ücretli bunun çözümü yok sanırım
  • phılıps smart tv uygulamalarında dailymotion uygulaması da çalışmıyor geçici süre kullanılmaıyor diye bilgi var ? BİLGİSİ olan var mı ? youtube çalışıyor iyiki
  • Merhaba

Philis Smart Tv ler için IPTV uygulaması olan FORK PLAYER kurulumunu kısaca anlattım.
    Philips Smart Tv için Fork Player
  • Philips almayın. Smart tv kısmı çok kötü. Çok yavaş. İnternet siteleri açılmıyor. Youtube çalışmıyor. Saçmasapan uygulamalar var.

Aldığıma bin pişmanım

• onore O kullanıcısına yanıt
    8007 serisini 3 yıldır kullanıyorum memnunum youtube de sorunsuz açılıyor zaten tv ile internette gezmek saçma pc varken uygulama ağırlıklı smart tv internet sayfasıyla dizi yada film izlemek için uygun değil tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 7 Mayıs 2016; 0:10:20 >
    Siz memnun olabilirsiniz. Philips güncelleme yapmadığı için youtube u kullanamayan (araştırın forumda bu konuda birsürü yorum var), tarayıcı donduğu için herhangi bir siteden video açamayan insanlar memnun değil. Lg de var bende bu yazdıklarımın hepsi çalışıyor. Saçma kelimeniz yakışıksız olmuş.

Bir de şöyle bir örnek ile anlatayım
    5 senelik ipad her fonksiyonu ile hala çalışıyorsa bu memnuniyettir.
    2 senelik philips tvnin smartı çalışmıyorsa bu memnuniyetsizliktir.

Yakın zamanda sizin model de çalışmaz hale gelirse anlarsınız bizi. Philips smart tv için güncelleme çıkarmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: onore

Siz memnun olabilirsiniz. Philips güncelleme yapmadığı için youtube u kullanamayan (araştırın forumda bu konuda birsürü yorum var), tarayıcı donduğu için herhangi bir siteden video açamayan insanlar memnun değil. Lg de var bende bu yazdıklarımın hepsi çalışıyor. Saçma kelimeniz yakışıksız olmuş.

Bir de şöyle bir örnek ile anlatayım
    5 senelik ipad her fonksiyonu ile hala çalışıyorsa bu memnuniyettir.
    2 senelik philips tvnin smartı çalışmıyorsa bu memnuniyetsizliktir.

Yakın zamanda sizin model de çalışmaz hale gelirse anlarsınız bizi. Philips smart tv için güncelleme çıkarmıyor.

youtube güncelleme yapıyor nasıl yapmıyor diyorsunuz anlamıyorum? her videoyu açıyorum artı internet tarayıcısı pc gibi çalışmaz hiç bir zaman çünkü ram yada işlemcisi yeterli değil smart tvyi pc gibi kullanmak için aldıysanız yanlış yapmışsınız derim tabiki zamanla bozulacak kul yapısı bu insan bile hastalanıyor. siz tvyi güncelledinizmi hiç 3 yılda 5 yazılım güncellemesi çıktı ? philipsi yıllardır kullanırım 30 senelik tüplü tvsi hala çalışıyor görüntü hala çok net. sizin tv de sorun var diye tüm philpsleri kötülemek yanlış lg ye de berbat diyen çok buda yanlıştır. ayrıca ipadla kıyaslamak komik olmuş 2 cihazda çok ayrı platformdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Mayıs 2016; 0:21:06 >

Yazdıklarımı tekrar okuyun. Okuduğunuzu anlayın. Verdiğim memnuniyet karşılaştırmasını anlayamamışsınız. SmartTv güncellemesi bendeki seriye (2013 model) gelmedi. Belki başka serilerde de aynı sorun vardır. açın araştırın yerli ve yabancı (yabancı diliniz varsa) forumları okuyun konu hakkında bir nebze bilgi sahibi olursunuz. Bir elektronik ürün aldıgınızda en az garanti süresi kadar sorunsuz kullanmak istersiniz bu en doğal tüketici hakkınız. ekonomik ömrü (10 sene) geçmiş bir üründen bahsetmiyoruz burda. Kendi varsayımlarınızla birtakım yanlış yorumlar yapmayın lütfen.

ya arkadaşım elektronikten anlamıyorsun bıdı bıdı konuşuyorsun 2012 bendeki ve tvye 5 yazılım çıktı diyorum bunu sen yükleyeceksin sitesini takip edip indireceksin ve yükleyeceksin bu kadar basit sen bunu bile bilmiyorsun gelmiş bana okuduğunu anla gibi saçma şeyler yazıyorsun sende oku diğer markalarında dolu şikayeti var bence sen biraz elektronik bilgini geliştir ondan sonra burada bana hava yap. philipsin smart tv si internette pc gibi gezmek için uygun değil diyorum sen ne diyorsun ayrıca tv genel yazılımını yükleseydin az da olsa hızlandığını görürdün smart tv nin. bilmiyorsan konuşma bari neymiş şikayetleri oku öğren diyorsun ona bakarsak tüm markalarda ne şikayetler var bunlara baksak tv almayız ben memnunum diyorum 3 yıldır sen gelmiş bana cahil muamelesi yapıyorsun smart tvye güncelleme gelmez gelirse uygulamalara gelir güncellersin gelen tv ye gelen hata düzeltmeleri yazılımıdır yavaşlığı düzeltir kanal geçişini ve smart tvyi hızlandırır falan filan bunu da sen yükleyeceksin bekleyince kendi gelmiyor.bence sen araştır öğren ondan sonra bana laf sok ayrıca tv sorunluysa ararsın servisini anlatırsın derdini. neyse dahada bana cevap verme hangi tv süperse onu al mutlu ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Mayıs 2016; 5:35:29 >

Son mesajımı yazıyorum. Tek mesajla işi tartışmaya döndüren sensin. Hem de abuk sabuk bir üslupla. Yine kendi varsayımlarınla yazmışsın. Cevap verdikçe yazıyorsun. Neyse. Sorun şu Youtube api değiştirdi. Philips kendi platformunu bizim tvlerde buna uygun hale getirmedi. Senin tvye güncelleme çıkarmış. Hoşçakal

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ya arkadaşım elektronikten anlamıyorsun bıdı bıdı konuşuyorsun 2012 bendeki ve tvye 5 yazılım çıktı diyorum bunu sen yükleyeceksin sitesini takip edip indireceksin ve yükleyeceksin bu kadar basit sen bunu bile bilmiyorsun gelmiş bana okuduğunu anla gibi saçma şeyler yazıyorsun sende oku diğer markalarında dolu şikayeti var bence sen biraz elektronik bilgini geliştir ondan sonra burada bana hava yap. philipsin smart tv si internette pc gibi gezmek için uygun değil diyorum sen ne diyorsun ayrıca tv genel yazılımını yükleseydin az da olsa hızlandığını görürdün smart tv nin. bilmiyorsan konuşma bari neymiş şikayetleri oku öğren diyorsun ona bakarsak tüm markalarda ne şikayetler var bunlara baksak tv almayız ben memnunum diyorum 3 yıldır sen gelmiş bana cahil muamelesi yapıyorsun smart tvye güncelleme gelmez gelirse uygulamalara gelir güncellersin gelen tv ye gelen hata düzeltmeleri yazılımıdır yavaşlığı düzeltir kanal geçişini ve smart tvyi hızlandırır falan filan bunu da sen yükleyeceksin bekleyince kendi gelmiyor.bence sen araştır öğren ondan sonra bana laf sok ayrıca tv sorunluysa ararsın servisini anlatırsın derdini. neyse dahada bana cevap verme hangi tv süperse onu al mutlu ol

bendehttp://www.p4c.philips.com/cgi-bin/cpindex.pl?ctn=32PFL5507H/12&hlt=Link_Software&mid=Link_Software&scy=TR&slg=TUR linkte ki tv kullanıyorum müşteri hizmetlerine mail attım linkte ki son yazılımı yüklememi istediler you tube sorunu için fakat sorun düzelmedi you tube da herhangi bir video açmak istediğimde sürekli donuyor takılıyor , müşteri hizmetleri internet bağlantınızla ilgili dediler fakat ben internet bağlantısıyla ilgili problem olmadığını kanıtlamak için örnek verdim internetimin hızı 16 mb ve smart tv uygulamaları içinde you tube uygulaması dışında ki diğer uygulamalarda video oynatırken problem olmuyor da neden sadece you tube uygulamasında oluyor bana cevap olarak saçma şekilde sürekli aynı cevabı kopyala yapıştır olarak dönüyorlar internetiniz kontrol edin diye , aynı zamanda daha önce you tube benzeri dailymotion uygulaması vardı you tube da süreklil donma takılma olduğundan bu uygulama üzerinden dizi clip izliyordum ama bu uygulama ile de anlaşmaları sanırım bitmiş uyarı çıkıyor uygulama da rezillik rezil bir hizmet anlayışı

• simsek59 kullanıcısına yanıt
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=40PFL8007K/12&slg=TR&scy=TR bende ki tv bu dostum ama youtube de sorun yok sende neden var bilemem dediğim gibi philipsin smart bölümü pek iyi değil ben görüntü güzel diye aldım smart tv yi sürekli kullanan biri zaten almasın tavsiye etmem
  • Speed test hız testi yapın 12 Mbit civarında sorun yaşamasınız, daha önce bende tv mde sorun yaşamıştım daha sonra farklı bir ile taşındım ve d smart a gectim youtube problem kalmadı böyle enteresan bir durum :) 4g wifi varsa deneyin belki de gerçekten sorun internettendir. Bende hep diretmistim ne alaka internet hızlı diye ama biryerlerde sorun çıkartıyor işte. Philips ufak tefek hatalardan dolayı samsung geçtim ju modeline ve cok mutluyum bunda da az da olsa problemler var ama Philips tv kadar tutarsız değil...

• Tivibu eklentisindeki oynatma başarısız hatasını dns değişerek aştım.

Öncelikle Tv mizin ayarlar bölümüne gelerek Ağ Ayarları kısmına giriyoruz.
    Ağ Ayarlarını göster seçeneğini seçerek IP adresimizi ve Ağ Geçidi adreslerini not alıyoruz. Kapatıp
    Ağ yapılandırma ayarlarına girip Statik IP seçeneğini seçip çıkıyoruz.
    Statik Ip Yapılandırmasına girip
    IP Adresi olarak not aldığımız IP Adresini giriyoruz. (Örneğin 192.168.1.25 not aldıysak 192.168.001.025 giriyoruz )
    Ağ Maskesi olarak 255.255.255.000 giriyoruz.
    Ağ geçidi olarak not aldığımız Ağ Geçidi Adresini giriyoruz. (Örneğin 192.168.1.1 not aldıysak 192.168.001.001 giriyoruz )
    DNS 1 olarak ise 046.036.218.194 giriyoruz
    DNS 2 olarak Ağ maskesi adresinizi veya Google DNSleri girebilirsiniz (008.008.008.008 veya 008.008.004.004 )
    Kaydedip çıkıyoruz. Ayarlarımızın geçerli olması için TV ve Modemi kapatıp açıyoruz.(genelde gerekmese de bu işlemi yapalım)
    TV açıldığında İnternete bağlanabiliyorsa ayarlar doğru yapılmış demektir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.