Şimdi Ara

Philips Smart TV Türkiye Uygulamaları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
350
Cevap
13
Favori
74.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 42PFL4307K/12 Philips smart televizyonumda tv yi yeniden kurduğumda veya fabrika ayarlarına geri döndüğümde smart tv ekranındaki tüm uygulamalar silindi.Tv yi doğru olarak kablolu veya kablosuz internet bağlantısını yapmama rağmen smart tv ekranında hiçbir philips sunucusuna bağlanılamadı uyarısı alıyor hiçbir uygulamayı göremiyorum.Smart tv ekranında uygulamaların tekrar nasıl kurulacağı konusunda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek kimse var mı?Saygılar
  • Arkadaşlar merhaba,

Bir Çoğumuzun kullanmış olduğu Android Sistemi Tvler için Google Playde bulunan programların dışında cep telefonlarımızda kullandığımız Sosyal Medya Uygulamaları, Harita ve lokasyon uygulamaları, fotoğraf ve video uygulamalarına benzer uygulamalar aramaktayım. Bu uygulamalar için yardımlarınızı rica ediyorum.

Ayıca kendi televizyonumda (Philips 55PUS7101) kullandığım ve şiddetle tavsiye etiğim olmazsa olmaz uygulamalarıda sizinle paylaşmak istiyorum.

Film ve Dizi takipçileri için ilk tavsiyem Stremio Bu uygulama ile Torrent sitelerindeki filmleri direkt olarak player oyanatıcı ile istediğiniz alt yazı seçeneğiyle izlemenizi sağlayacaktır.

Diğer bir uygulamada yine Stremio gibi kullanılan Dizi ve Film Uygulaması olan Popcorn Time Bu uygulama ile torrent sitelerindeki filmleri ve dizileri HD, UHD veya 3D seçenekleri ile izleyebilirsiniz. bu uygulama Stremio'dan farklı olarak bazı filmlerde alt yazı seçeneği olmuyor. Büttün filim Ve dizi Takipcilerine iyi seyler diliyorum.

Ayrıca sizlerden de Android Sistemli Tv'lerimizi daha verimli kullanabileceğimiz uygulamaları paylaşmanızı rica ediyorum.

Saygılarımla.

Philips Smart TV Türkiye Uygulamaları

Philips Smart TV Türkiye Uygulamaları

• ligtv yok
  • tüksat 4 ligtv şifre yok olmuyor televizyon philis
  • güncel
  • Hocam 47 pfl 7606 3d smart tv almistim 2013 te. Netflix destekliyor mu bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 43pus 6262 aldım ve pişmanım pişmanlıktan ölüyorum. tvnin abligt ı tek taraflı çalışıyor kurulumu yapanlar tv özürlüydüde söylemediler mi yoksa daha ilk günde mi bozuldu bilemedim. maç izlerken donan tekleyen bir tv olur mu? tv philips se olur.. smart özellikleri bir hiç sadece youtube ve virkaç tanesi işe yarar düz tv olarak ucuz satsalar belki verilen paraya değermi o bile belli değil ...
    ARKADAŞLAR SAKINNNNNN ALLLLLLLMAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNN.
    UZAK DURUN PARANIZI ÇÖPE ATARSINIZ RESMEN ADAMLAR ÖZÜRLÜ TV SATIYORLAR.
  • Beyler en son güncellemeler ile kablo web TV , Tivibu yada Digitürk olay geldi mi ?

Ne olacak halimiz hiç yeni birşeyler yokmu?

• Tivibu go smart benim tvde çalışmıyor "405 not allowed" diye uyarı veriyor bu konuda bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.