Şimdi Ara

Philips Smart TV Türkiye Uygulamaları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
13
Favori
74.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hknz11

quote:

Orijinalden alıntı: tqyatmn

Ya arkadaşlar ben Philips 42PFK6309 kullanıyorum son 1 haftadır tarayıcı Dan film izleyemiyorum daha 2 hafta önce izliyordum aynı siteden

Internet belleği de sildim yaramadı işe.

Hata kodu = error couldnt not found falan.

Oynatma başarısız diyor. Guncelleme yapmadım ondan olabilirmi benim sürüm 2 versiyon eski olani. Yani şu

TPN141E_010.003.046.128
    (Date published: 2015-05-29) suan bu sürüm

Aynı tv den bendede var aynı sorunu bende yaşıyorum yaklaşık 1 aydır izlediğim sitelerden bende filim izleyemez oldum servisle görüştüm kurtarma yazılımı gönderdiler onu kurdum yani tv yi sıfırladım yeniden kurulum yaptım ama sonuç nafile hiç değişen birşey olmadı sorunun nerde olduğunu birtürlü anlayamadım.Bu çıkan hatayı bende sadece 720p ve 1080p filim lerde yapıyor 720p den düşük filmleri gösteriyor.Ama nettede yeni eklenen filimler hep hd olduğu için sadece eski filimleri izleyebiliyorum oda bi işe yaramıyor.

Of gerçekten bıktım bu philips den ya. Hayatımdaki en büyük pişmanlık philips tv almak. Yarın bi son sürümü kurucam. Olmassa yapcak birşey yok..

Cevapladığınız için teşekkür ederim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hknz11

quote:

Ya arkadaşlar ben Philips 42PFK6309 kullanıyorum son 1 haftadır tarayıcı Dan film izleyemiyorum daha 2 hafta önce izliyordum aynı siteden

Internet belleği de sildim yaramadı işe.

Hata kodu = error couldnt not found falan.

Oynatma başarısız diyor. Guncelleme yapmadım ondan olabilirmi benim sürüm 2 versiyon eski olani. Yani şu

TPN141E_010.003.046.128
    (Date published: 2015-05-29) suan bu sürüm

Aynı tv den bendede var aynı sorunu bende yaşıyorum yaklaşık 1 aydır izlediğim sitelerden bende filim izleyemez oldum servisle görüştüm kurtarma yazılımı gönderdiler onu kurdum yani tv yi sıfırladım yeniden kurulum yaptım ama sonuç nafile hiç değişen birşey olmadı sorunun nerde olduğunu birtürlü anlayamadım.Bu çıkan hatayı bende sadece 720p ve 1080p filim lerde yapıyor 720p den düşük filmleri gösteriyor.Ama nettede yeni eklenen filimler hep hd olduğu için sadece eski filimleri izleyebiliyorum oda bi işe yaramıyor.

Of gerçekten bıktım bu philips den ya. Hayatımdaki en büyük pişmanlık philips tv almak. Yarın bi son sürümü kurucam. Olmassa yapcak birşey yok..

Cevapladığınız için teşekkür ederim hocam

Evet ya TV genel olarak iyi gorutu kalitesi guzel fakat yazilimi berbat Son güncellemeyi kursanda faydasiyok bu sorunun çözümünü nazil bulabiliriz bilmiyorum phlilips merkezde sorunu cozemedien azindan bazi sitelerden filim izleyebiliyorduk simdi oda gitti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar tv nin kapasitesi bu kadar ayrıca çoğu site video formatını değiştirdi o yüzden açmıyor yapacak bir şey yok
  • Çocuga oyun yükliyim dedim minion dil seçimi olan ekranda dondu. Asphalt ta yaş cinsiyet seçiminde kontrol sağlıyamıyorum sesvar hareket yok.

• thearsiv T kullanıcısına yanıt
    hangi seri tel ? asphalt ..vb oyunları tv'de oynamak sıkıntılı bir konu zaten ...

bu tip android tv'lerin islemci, donanim ,hafizaları orta sınıf bir tel kadar ..4 cekirdek 1.2 ghz, 1 gb ram, 16 gb rom buraya kadar herşey iyi de tv'ninz 1080p ancak siz oyunları en fazla 720p de oynamalısınız işte bu yüzden tv kasıyor yani telefonda kasmayacak bir oyun tv'de kasar ..https://youtu.be/Y7L9XR0thlo?t=1081

100 hz ve puk7100 üstü serilerde bu oyunlar sorunsuz calisir..burada tv oyunda nasıl kasıyor görebilirsiniz

https://youtu.be/Y7L9XR0thlo?t=839

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi streamin -- 21 Kasım 2015; 17:53:37 >

• Puk7100 kumandadan oynanırken sorun çıkıyor sanırım bir direksiyon almak lazım gibi

• Arkadaşlar bu tvlerde mause kullanma imkanı varmıdır?
    Puk7150 den bahsediyorum.
    Film izlerken tam ekran yapamadığım için böyle bir gereksinim doğdu:)
    Yada nasıl tam ekran yaparım site üzerinden izlediğim filmi?
    Not:ben normal pc de kullandığım mause yi taktım usb den ancak hiç oralı olmadı tv

• quote:

Orijinalden alıntı: zebede

Arkadaşlar bu tvlerde mause kullanma imkanı varmıdır?
    Puk7150 den bahsediyorum.
    Film izlerken tam ekran yapamadığım için böyle bir gereksinim doğdu:)
    Yada nasıl tam ekran yaparım site üzerinden izlediğim filmi?
    Not:ben normal pc de kullandığım mause yi taktım usb den ancak hiç oralı olmadı tv

olması lazım kablosuz maus takılıyor bende 8007 modeli var kablosuz mausu görüyor k.klavuzuna bakın yazar orada tam ekran genelde kumandada mavi tuştur ama her sitede işe yaramayabilir

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler deneyeceğim.

• zebede Z kullanıcısına yanıt
    daha önce Philips kullanıyordum şimdi samsung a geçtim ama bazı olaylar benzer bazı sitelerde tam ekran için cebellesiyorum yani son model tüzel samsung larda bile oluyor böyle. ..

• uzun süredir youtube uygulaması çalışmıyor anlaşmalarını sonlandrmışlar phılıps ile sanırım ne saçmalık , şimdi baktım dailymotion uygulamasıda açılıyor fakat herhangi video izlemek istendiğinde yüklemede kalıyor video açılmıyor aynı durumu yaşayan var mı bu uygulamada ?
  • simsek59 kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım, Philips 7008'de Youtube çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsek59

uzun süredir youtube uygulaması çalışmıyor anlaşmalarını sonlandrmışlar phılıps ile sanırım ne saçmalık , şimdi baktım dailymotion uygulamasıda açılıyor fakat herhangi video izlemek istendiğinde yüklemede kalıyor video açılmıyor aynı durumu yaşayan var mı bu uygulamada ?

philips 8007 model var youtube de sorun yok çalışıyor
  • Beyler philips android tv lerde playboy vb. uygulamalar var mı?

• Bende 6510 var YouTube normal kodi kurup YouTube eklentisini denerseniz muhtemelen düzelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

uzun süredir youtube uygulaması çalışmıyor anlaşmalarını sonlandrmışlar phılıps ile sanırım ne saçmalık , şimdi baktım dailymotion uygulamasıda açılıyor fakat herhangi video izlemek istendiğinde yüklemede kalıyor video açılmıyor aynı durumu yaşayan var mı bu uygulamada ?

müşteri hizmetlerine mail attım yardımcı oldular yazılım yükledim youtube sorunu çözüldü fakat diğer video sitesi dailymotion problem var uygulama açılıyor video buluyorum ama videoları açmıyor loading yüklüyor olarak kalıyor ve bekliyorum açılmıyor videolar bu konuda da mail attım cevap bekliyorum, bir de laptop da ki görüntüyü tv ye kablosuz nasıl akatarabilirim bunu yapamadım denedim olmuyor bilgisi olan var mı ? teşekkürler saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

quote:

müşteri hizmetlerine mail attım yardımcı oldular yazılım yükledim youtube sorunu çözüldü fakat diğer video sitesi dailymotion problem var uygulama açılıyor video buluyorum ama videoları açmıyor loading yüklüyor olarak kalıyor ve bekliyorum açılmıyor videolar bu konuda da mail attım cevap bekliyorum, bir de laptop da ki görüntüyü tv ye kablosuz nasıl akatarabilirim bunu yapamadım denedim olmuyor bilgisi olan var mı ? teşekkürler saygılar

800 veya 700 modellerinde kablosuz aktarım yok sadece hdm kablo ile aktarırsın

• You tube icin kablosuz tv ye aktariyorum bir kod ile eslesiyor ama sadece bu site icin diger sekilde herhangi bir internet sayfasini laptop goruntusu olmadi yapamadim

• bu Philips smartlara daha iptv uygulaması getirmeyi düşünmüyorlar mı acaba çok merak ediyorum

• mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    puk7150 'de yok mu ?
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.