Şimdi Ara

Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
24
Favori
26.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Selam,yıllardır conax modül kullanıyorum Phılıps tv ile,tavsiyem bir an önce kutuyu bırakıp modüle geçin görüntüde bariz iyileşme kanal değiştirirken de biraz hızlanacaktır.

• Merhabalar, yaklaşık 1 aydır 50pus8807 kullanıcısıyım. Tvden genel anlamda memnunum yalnız tek canımı sıkan şey dahili uydu kanallarında hareketlerin hızlı olduğu durumlarda fps düşüşü gibi hareketin kesik kesik oluşmaya başlaması. Örneğin sahne akıcıyken bir anda elini hızlı şekilde hareket ettiren birinin elinin akıcı olmayan bir harekette gerçekleşmesi ya da belgeselde kuruğunu sallayan bir hayvanın kuyruk hareketinin sanki 20-25 fpsde hareket ediyor gibi görünmesi. Eğer kamera kadrajı hızlı bir şekilde yön değiştirirse aynı etkinin tüm ekranda olması gibi. Tüm görüntü ayarlarını defalarca değiştirdim fakat sonuç alamadım benzer sorunu yaşayan var mı nasıl çözebiliriz sizce? Bu arada youtube dan açtığım 4k videolarda da akıcı görüntülerde bazı anlarda hafif takılmalar akıcılığın bozulduğu anlar görüyorum. Tavsiyesi olan arkadaşlar olursa çok sevinirim. Selamlar herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • banamii B kullanıcısına yanıt

Ben de 1 aydır 50pus8807 kullanıyorum. Bahsettiğiniz durum bende de var ve 5-6 bin tl lik tv lerde olmayan sorunun bu tvde olması can sıkıcı. Hızlı hareket eden her cisim her görüntü akıcılığı bozularak hareket ediyor. O fps düşüşü de gözüme çarpıyor ve canımı sıkıyor. Yavaş hareketlerde görüntü akıcı

• xzamazingox X kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var ve can sıkıcı. Ayarlarda hareket tarzını değiştirmeyi denedim ancak onunla ilgisi yok bı faydası olmadı maalesef. İlk başlarda yoktu sanki yada ben sonradan farkettim bu durumu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fabrika ayarlarına da döndüm ama sonuç farklı değil. İlk başlarda bende de yoktu sonradan oldu gibi ama emin değilim. Diğer arkadaşların aynı sorundan bahsetmemesi içime bir umut oldu umarım gözden kaçırdığımız bir ayar vs. vardır. :)

• Televizyonlarınız garantili değil mi? çağırın yetkili servisi gösterin durumu belki sorunun çözümünü biliyorlardır ya da güncelleme ile halledilebilir,bir yığın para verip böyle bir sorun yaşamak can sıkıcı.

• Merhaba, 50PUS8807 ile 2 gündür bende aranıza katıldım, şimdilik herhangi bir sorun gözüme çarpmadı. Çok memnunum tvden. Ambilight akşamları ayrı keyif veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wrotch -- 1 Mayıs 2023; 12:21:27 >
  • Arkadaşlar Philips pus8807 tv kullanıyorum. Harici apk kurmak istiyorum ancak TV Flash bellekteki apk dosyasını görmüyor. Dosya yöneticisi kurdum ama orda da görmüyor. Ayrıca iptv için uygulama öneriniz varsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • goragora G kullanıcısına yanıt
    dosya yöneticisi indirip öyle deneyin.

• Pure Evil kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Tekrar Deneyeceğim

• Arkadaşlar görüntü ayarlarınız nasıl. Özellikle hızlı görüntülerde örneğin futbol maçlarında topun gidişi biraz titriyor daha akıcı seri olması için ayarı nasıl yapmalıyım. Bilgi verirseniz sevinirim

Onun için Hareket tarzı seçeneklerini değiştirirseniz belki faydası olabilir. Standart, Film falan gibi ayarlar vardı. Ancak o titremenin sebebi bence Fps düşüşü ve bunun da bir çözümü yok diye biliyorum.

• Arkadaşlar prime video yu açtığımda filmi seçtiğimde böyle bir hata alıyorum. Çözümünü bilen var mı
    Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goragora -- 18 Mayıs 2023; 22:33:16 >
    Şimdi denedim bende hiç bir sorun yok.

• Cihaz depolama alanı 5.3 görünüyor 16 gb değil miydi

• bir de cihazın kumandasında kapatma tuşu yok mu sadece uykuya alıyor

• turkay07 T kullanıcısına yanıt
    Bende de 5.3 GB gözüküyor. Kapatma düğmesinde sorun yok

kapatma düğmesi uykuya alarak kapatıyor tam kapatma yapmıyor bekleme modu gibi düşün

• güncelleme geldi arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.