Şimdi Ara

Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
24
Favori
26.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vertical band için servis çağırdım sonuç çıkmadı gözüm alıştı artık çoğu zaman farketmyo insan
  • turkay07 T kullanıcısına yanıt
    Öyle devam o zaman hocam bende düşünüyorum almayı
  • turkay07 T kullanıcısına yanıt
    hocam denedim. ayarları yaparken her şey çok güzel ama sanki ayarları kaydetmiyor gibi yayına geçince ilk halini alıyor. bu arada diğer ayarlarda sıkıntı yokken renk ayarını 0da yapsam 100de yapsam bir değişiklik olmuyor.
  • xzamazingox X kullanıcısına yanıt
    Bu sorun herkesde var mı acaba
  • TV'nin garantisi bitti şöyle bir sorunla karşılaşıyorum her açtığımda.
    Ya da bu sorun geçiyor ses var görüntü yok

Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU)
  • 75 inç almak istiyorum.

8807 ile 8007 modelleri arasında 8-9 bin liralık fiyat var.

Bu farka değer mi?

Hz dışında bir farkları var mı?

• EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt
    Hz dışında fark yok diye biliyorum oyun oynamak gibi düşüncen yoksa gereksiz para verme bence
  • kumandanın yön tuşları bir süredir kafasına göre çalışmamazlık yapıyor. yaşayan oldu mu hiç?

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    evet başıma geldi birkaç kere. kumandaya hiç güncelleme gelmedi ara sıra bakıyorum belki bundandır.
  • Son güncelleme ile kumanda kafayı yedi mavi ışık yanıyor ama işlem yapmıyor bazen yön tuşları bazen hepsi güncelleme ile nasıl bu hale getirdiler. Şikayet varda da dolu şikayet var bu şekilde.
  • arkadaşlar ben de 86 inch olan modeline bakıyorum bu televizyonun fakat buradaki yorumlara bakılırsa uzak durmam gerekiyor gibi hissediyorum :)

Bilgi sahibi olan varsa bir kaç soru sormak istiyorum..

Öncelikle ips panel mi kullanıyor 86 inch olan modeli yoksa va mı?

kullanacağım oda bolca ışık alan bir oda olacak, va panel mi ips panel mi tercih etmeliyim. Çok nadir ps5 için, çoğunlukla ise netflix izlemek için kullanacağım.

max 50.000 bütçe için daha uygun başka tv var mıdır?

• emir.ksk kullanıcısına yanıt
    Renk ayarlarını Görüntü Tarzında Kişisel üzerinden yaparsanız düzelmesi gerekiyor. Ben bu başlık içerisinde verilen ayarları girdim bayağı toparladı
  • goragora G kullanıcısına yanıt
    kumandanın sağ alt köşesinde bulunan ayar tuşundan yaptım düzeldi. ama menüdeki görüntü ayarları kısmından yaparsam hala aynı ve bu durum bana çok saçma geldi
  • SweptureX kullanıcısına yanıt

Ne gibi kötü yorumlar okunuz?

Bende 75 inch olanına bakıyorum

• 86 inch teşhir ürünü 45 bin ama VA panel imiş
    75 inch 32 bin IPS panel
    VA panel olanlar nasıl?
  • Selamlar herkese. Ps5 ile kullanan var mıdır bu tvyi? Bir yakınımda 50" modeli mevcut. 4k/120hz/hdr ve allm, vrr falan aktif etmek için ayarlarda HDMI Ultra Hd diye bir yer var. Oraya girip ilgili HDMI ayarını optimum veya optimum (oyun) yapılması gerekiyormuş.

Hem HDMI 1 ve 2, her ikisinde de ayar yapılamıyor, seçenekler silik gözüküyor ve seçilemiyor. Sebebini bilen var mıdır? Ayarı değiştirmek için şöyle bir uyarı var:

Philips PUS8807 Kullanıcıları (ANAKONU)

HDMI kaynağı zaten seçiliyken, Ps5 ana menüde veya oyun açıkken ayarlara girip değiştirmeye çalışıyoruz ama hiçbir şey seçilmiyor maalesef. Ps5 kapatıp açmayı falan da denedik. Bir şekilde bu ayarın aktif edilmesi ve değiştirilmesi gerekiyor.

Edit: Servisi aradığında birkaç çözüm söylemişler. Ne alaka anlamadım ama internet ayarlarını sildiğinde düzelmiş. Otomatik oyun modunu seçebiliyor artık HDMI ayarında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maclarens90 -- 7 Haziran 2023; 23:35:33 >

• Maclarens90 kullanıcısına yanıt
    xbox kullanıyorum herhangi bir sorun yok hatta vrr'yi kapattım.
  • EtYiyenBitki kullanıcısına yanıt

bu başlıktaki yorumlar genel olarak bana olumsuz göründü.. banding problemleri, ışık sızma problemleri, yazılım problemleri vs.. bunlar bir çok tv'de olabilir elbette ama bu başlıkta daha sık gördüm gibi geldi :) o sebeple sormuştum ben de gerçekten böyle mi yoksa bana mı o şekilde göründü diye..

Bu bahsedilen problemlerin hiçbirini yaşamadım. Gayet memnunum. Dezavantaj olarak bazı sahnelerde fps düşüşü ve karanlık sahnelerin bana çok koyu gelmesi diyebilirim.

86 inç aldım ben.

Teknosa özel fiyat veriyor.

Muhakkak gidip fiyatı zorlayın

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.