Şimdi Ara

Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.445
Cevap
125
Favori
355.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @KeklikYasin açıklıktan kastın düz gitmemesi bir noktada ekrandan uzaklaşması panel demi? Fotoğrafta tuhaflık hissediliyor ama o açıklık belli değil tam. Yoksa panelle görüntü arasında siyah bir çerçeve var ondan mı bahsediyorsun? Siyah çerçeveden bahsediyorsan görüntü formatını geniş yapınca o düzeliyor.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    Gri metal köşelerde bire bir panele yapışık ama ortya doğru açılıyor oraya kartvizit ve 2 kat a4 kağıdı giriyor. Ayrıca servise bu görüntüleri attım inceleyip merkeze sunacaklarmış panel değişebilir diyorlar, sonucu yazarım size.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KeklikYasin kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de var, köşede ve ortada tam yapışık ama ortaya giderken açıklık var. Ama bu panelin değil çıtanın eğikliği ile alakalı. Değişecek bir şey değil, değişse bile fabrikasyonu dahi eğik olan çıtayı servis hepten eğik takar. Çok konuşuldu ancak bu açıklık sorununun ileride hiçbir şeye yol açacağını düşünmüyorum.

• Servis bu ekranda normal diyecek bencede. Tüm TV lerde ekran büyüdükçe bu sorun oluyor sanırım.

• jagatai J kullanıcısına yanıt
    İzlemede sorun yok sadece göze batıyor, izleyenlere soruyorum görmüyorlar bile ama beni rahatsız ediyor, ileride sorun çıkarmaz ise bu şekilde kullanırım. Geçen gün de dediğim gibi kaliteli tv, sesine bayılıyorum hele ki

Hocam tv yi yeni mi aldınız bu beyaz leke sorunu dediğiniz lg de de vardı aynısı ayrı ayrı yerlerde tv kusunda ters olduğu için ledlerdeki sıvıdan demişler bi yerde dedim ya bende de vardı diye bakın şaka değil kardeşim ekrana hafif hafif eliyle vurdu sonrada düzeldi hiç kalmadı sizde deneyin isterseniz çok fazla vurmayın ama. Ayrıca bu olayı bi kişi daha demişti lg servisi de silmiş aynısı gibi olmuş dedilerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Allah Allah, akşam deneyim bakalım, valla taşırken mi bilmem ama olabilir, deneyip bilgi vereyim. İlk çıktığında almıştım 20 ağustos falandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeklikYasin -- 24 Kasım 2020; 16:53:30 >
  • Bak valla hafif hafif vurdu ekrana o beyazlar dağıldı dene ama dikkat et ekranı falan kırma hatta koru bezle de silmeyi dene bakalım ne olacak tekrar söylüyorum fazla bastırıp kırma paneli yoksa 2 3 binin gider aman ha.

Hocam arkadaşın bahsettiği şey doğru, aslında ips panellerde daha çok görülüyor, yumuşak bir kumaşla hafif dokunarak değişimi görebilirsiniz. Sizdeki 65” ips değilse bariz bi clouding olmaması lazım. Sorun panelin arkasındaki led diyotta olabilir, hafifçe kontrol edin ısıyla ilgili de olabilir. Eğer kumaşla hafif dokundukça düzeliyor ya da hafifliyorsa bence kurcalamayın kötü bir şeye dönüşmez.

• Denizinbabası kullanıcısına yanıt

Evet hocam tamda sizin dediğiniz gibi olabilir ama bizim paneller va ıps değildi yinede denemekte fayda var ama hafifçe yoksa panele zarar verebilirsiniz.

Kardeşim yaptı düzelince ağzımı açıp bakakalmıştım o kadar şaşırdım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 24 Kasım 2020; 17:34:45 >
  • Denizinbabası kullanıcısına yanıt
    Yaptım bastırmadan çok az görünüyor o da yerini bildiğim için, garantiyi iptal ediyim gelmesinler çok sağol 🥰

Bezle sildikten sonraki fotoğraflar
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Hocam beyaz ekranda da da deneyin olduysa bende sevindim sizin adınıza.

Bu 50pus8505 mi siyahlar nasıl beğendiniz mi ful siyah ekranda resim çekip atar mısınız video atayım ordan çekip atarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 24 Kasım 2020; 19:40:12 >
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Evet 50PUS8505 Modeli, kapalı gibi kapkara değil ama gri de değil

Tamam hocam aynen bizim modellere yakın Samsung da sony de simsiyah bizde neden böyle anlamış değilim pus8505 de eledim yine xh9096 q80t ye indirim bekliyorum. Beyazda daha çok belli olur o beyazlar hocam sizin YouTube da videolarınız var demi pes 2020 oynamışsınız o kanaldaki siz misiniz.

• Bezle sildikten sonraki beyaz ekran testi, düzelme var cidden
    Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir.

Aynen düzelmiş gerçekten bende ilk önce inanmamıştım kardeşim yaptı ağzım açıkta kalmıştı sizin yorumunuzu görünce belki yardımcı olurum diye yazmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 24 Kasım 2020; 19:58:2 >
    Allah razı olsun bilgi paylaştıkça güzel, belki ev taşırken dizin falan çarptı yada ayaklarını takarken ters tuttuk hatırlamıyorum tekrardan çok sağolun, sorular varsa alabilirim

Ne demek hocam önemli değil yardımcı olduysam ne mutlu bende ilk defa kardeşim den gördüm benim tv ye yaptı ağzım açıkta kalmıştı Philips PUS8505 kullanıcıları grubu (ilk mesaj güncelleme 30.09.2023) Android tv 11 yükseltilebilir. sonra lg servisi yapmış bende ilk önce pus8505 alacaktım kanal geçişleri yavaş dediler Android olduğu için geç açılıyor panel açıklığı ölü piksel var hatta panelde toz var diye elemiştim şuan lg un7400 aldım 2 ay oldu onda da siyahları beğenmedim o yüzden sordum size siyahlar nasıl diye ama yanlış anlamayın hemen hemen aynı neden böyle anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 24 Kasım 2020; 20:5:16 >
    Siyahtan yana sıkıntı yok sadece sıkıntım gri ekranda bu parlamaydı bu da benim tv ile alakalı, dizim çarpmış gibi duruyor taşırken, sildikçe iyice geçer inşallah, size de hayırlı olsun bu arada
  • Sağol hocam bende siyahlardan memnun değilim sanırım bütün giriş seviyesi paneller de böyleymiş. Hocam o olay bir yere çarpmasada tv yi taşırken ledlerin içinde sıvı varmış onlar hareket ediyor demişler aynı buzdolabının taşırsın ya derler 1 gün fişe takmayın içindeki sıvı dibe çöksün derler ya sanırım öyle bir şey.
    Ayrıca YouTube daki kanal sizin mi .

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.