Şimdi Ara

Philips Oled+ 907 (2022-2023) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shy4434 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
521
Cevap
41
Favori
36.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam güzel yorumun için teşekkür ederim. TV yi aldım geldim akşam dışarda olunca cevap yazamaya vakit bulamadım. salı gününe kuruluma gelecekler bakalım. bu kutudan nasıl bir canavar çıkacağını merak ediyorum

Philips Oled+ 907 (2022-2023)
  • hocam bu arada c1 oled ile günde ortalama 12-14 saat açık kullandım genelde de ps5 de oyun oynadım. 3-4 saate de bir 15 dk kapattım sadece bu paneller çok daha gelişmiş dediğiniz üzere inşallah bir sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 9 Ocak 2023; 0:34:29 >
  • headhunter kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Memnun kalırsınız. Güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shy4434 kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim.

• @ZvAnA hocam tv kuruldu ps5 i de kurdum ama ps5 ekran ayarlarında ALLM ve VRR için tvniz desteklemiyor diyor nasıl düzeltilir bu ama destekliyor

Lg C2 ve 907 aynı klasmanda değiller. 907'nin Lg deki karşılığı G2. Öncelikle bunu belirtmede fayda var.

Lg oledlerdeki koruma özelliklerinin birebir aynısı 907'de de mevcut.

Vrr be ALLM konusunda ps5 ile ilgili olarak bir tecrübem yok. Ama pc'de çalışıyorlar. Öncelikle kablonuzun gerçek bir HDMI 2.1 olduğuna emin olmalısınız. Tv deki monitor modunda da durum aynı mı onu da kontrol edin. Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 9 Ocak 2023; 20:21:20 >

lg de deep color adında bir hdmi ayarı var, bunu 4k ya getirmek gerekiyor. Philips te de benzer bir ayar vardır muhtemelen tam adını bilemediğim için söyleyemiyorum, onu bir kontrol edin.

• sky__walker kullanıcısına yanıt

merhaba evet mutlaka bir ayar var ama yerini bulamadım maaşsef araştırıyorum. bir de test için imax film açtım ama bu kendinden imax ı aktif ediyor mu yoksa değiştirmek mi gerekiyor bulamadım çok fazla menü olunca bir değişik geldi.

• ZvAnA kullanıcısına yanıt

evet kablo en iyisinden hmdi 2.1 sony veriyor. monitör moduna nasıl alınıyor ki hocam ? bir de imax kendinden mi devreye giriyor acaba ?

• buldum aktif ettim hepsini gerçektende görüntü kalitesi inanılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 10 Ocak 2023; 13:17:57 >
  • Arkadaşlar vatan bilgisayar dan aldığım tv horoz lojistik ile göndermişler 10 gündür gelmedi. Şimdi ise internette teslim edildi gözüküyor.
    Acaba vatan bilgisayar Servis teslim mi gönderiyor kargoyu. Ben teslim almadım. Beyaz eşya gibi servis mi getirip kuruyor. Prosedür nasıl oluyor bilen var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mna M kullanıcısına yanıt

Bana ve birçok kişiye, TV'yi Horoz Lojistik getirdi, biz servisi arayıp randevu aldık ve servis sonra geldi. Horoz Lojisitiğin gecikmesi firmanın genel performansı için normal, herkesin sorun yaşadığı bir firma. Bence durumu Vatan Bilgisayarla konuşun.

• İyi günler;

Daha önce yaptığım, linkini aşağıda paylaştığım görüntü ayarları; elde ettiğim izleme tecrübeleri ve araştırmalarım doğrultusunda güncellenmiştir.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/154729661

Herkese sağlıklı günler dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shy4434 -- 11 Ocak 2023; 21:15:31 >
  • Arkadaslar Istanbul'da bu televizyon ile teshirde yayin yapan magaza var mi?

• Vatanda 55 inç 31000 e düşmüş ilgilenen olursa.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar kumandam tutukluk yapıyordu servis değiştirdi, fakat bu gelen kumanda hareket edince ışıkları yanmıyor yani sensörlü değil. Bu sensörü açma kapama ayarı var mı yoksa bendeki eski seri bir kumanda mı sizce?

Edit: arkadaşlar sensörlü kumandam yerine sanırım daha eski bir kumanda göndermişler, dışarıdan herşey aynı ama sensörü yok. Ne yapacağımı bilen bir arkadaş varsa lütfen yardımcı olun.

Pazartesi philipsi arayacağım, servis "biz değişim istedik bu geldi " dedi. Philipsi aradığımda beni anlayacaklar mı çok merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 13 Ocak 2023; 19:3:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sawolverine kullanıcısına yanıt

İyi günler;

Kumandanın "Hareket Algılama"sını aktif etmek veya kapatmak için kullanma kılavuzunda yazanları yaptınız mı? Aşağıda yazanları uygulayıp deneyin isterseniz.

Hareket Algılama;

Uzaktan kumandada dahili hareket sensörü bulunur. Uzaktan kumandayı normal bir şekilde kaldırıp uzaktan kumanda tuşlarını kendinize doğru eğdiğinizde arka ışık 2 saniye boyunca yanar. Hareket algılama özelliği için varsayılan ayar açıktır. OK ve 0 sayı tuşlarını 3 saniye boyunca basılı tutarak bu özelliği kapabilirsiniz. Özelliği tekrar açmak için OK ve 1 sayı tuşunu 3 saniye boyunca basılı tutun.

İnşallah sorun sadece aktif/pasif etmek olsun, başka biri sorun yoktur umarım.

İyi günler hocam, öncelikle teşekkür ederim cevabınız için.

Ortadaki yuvarlak tuş ok tuşu ise, dediklerinizi denedim fakat sensör açılmadı hocam. Ok ve 1 tuşuna basılı tutmayı, tv açıkken ve kapalı iken denedim.

Bu gri kumandalarda sensörlü ve sensörsüz model çeşitleri var mı diye bir bilgiye ulaşamadım. Kullanma kılavuzunu bulamadım maalesef.

• sawolverine kullanıcısına yanıt

İyi günler;

Sizinde yaptığınız gibi kumanda bulunan ortada ki yuvarlak tuş "ok" tuşu olarak belirtilmiştir.

Ancak sanırım size bu tv'ye ait parlak metal görünümlü tuşlu kumanda yerine gri kumanda gelmiş. Size gelen kumanda özelinde "hareket algılama" ve "ışık" var mı bilmiyorum, olduğunu da sanmıyorum. Servise bu konuda ısrarcı olun ve takip edin. Sonuçta olması gereken uzaktan kumanda size gelen kumanda değil. Size gelen kumanda da büyük ihtimal mikrofon da bulunmamaktadır.

Sağlıklı günler dilerim.

Hocam yeni gelen kumanda, servise verdiğim kumanda ile birebir aynı dış görünüşe sahip, mikrofonu da var ve çalışıyor.

Ama haklısınız bu sonuçta olması gereken kumanda değil, sanırım 2021 model sensörsüz fakat arka aydınlatmalı kumanda.

Pazartesi genel merkezi arayacağım. İlginiz ve ayırdığınız vakit için tekrar teşekkür ederim. Size de sağlıklı günler. Philips Oled+ 907 (2022-2023)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sawolverine -- 14 Ocak 2023; 0:20:4 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.