Şimdi Ara

Philips Oled+ 907 (2022-2023) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shy4434 , shy4434 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
521
Cevap
41
Favori
36.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uydudan izliyorum. Yeterince hızlı. Bizde LG TV'de var, LG Philips yanında kağnı gibi kalır.  

• oceangoingoff O kullanıcısına yanıt
    2-3 sn civarı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozzn O kullanıcısına yanıt

Gecmis olsun uzucu bir durum ama su sekilde yapilabilir akliniz da olsun..

Kutu da hasar olsa bile Cagirin servisi, servis kutuda ki hasarin resmini ceker, Sonra Tv'yi cikartir inceler sorun yoksa Tv'de kurulumunu yapar..

Kutuyu servis acti, Tv ekrani kirik cikti, Servis tutanak tutar, kutu hasarliydi, Tv kirik cikti..

O Tutanak ile Mediamarkete iade edebilirsiniz mesela..Cok kutu hasarli gordum ama Tv'ler saglamdi bu forumda..

Hasarsiz kutu da gordum Tv ekrani kirikti ( Ben yasadim, basima geldi yani )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 dan beri kullandığım pioneer kuro nun bozulmasını bekledim ama hala taş gibi meret... :)

Bekle bekle nereye kadar...

Sonunda aldım bi 65 OLED 907 (kargo bekliyoruz)...

Beni de aranıza kabul ederseniz, sevinirim...

• cabri C kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin. Ben alırken bulamadım 65 inç 55 aldım. 65 ten aşağısı kesinlikle alınmaz. 2 metreden bile izlenir 65

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 55 le 65 arasında çok kaldım... herkes büyüğünü al dedi... Hoş bulduk  

• Tv değiştirmeye karar verdiğim zaman bütçe 12bindi
    Uhd lg veya Samsung alayin dedim 18bine çıkardım sonra almışken qled alayım dedim bütçe 25bin oldu vatan bilgisayara gittim oled almaya karar verdim bu vakte kadar 65 alacaktım ama arasında 12bin TL fark olunca 55 almak zorunda kaldım sonuç olarak 65 salona çok büyük olurmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar fikrinize ihtiyacım var. Önceki hafta vatan mağazasından 55" versiyonun aldım. Mağazada olmadığı için 1 hafta sonra kargoyla geldi. Kutuda açıldığına dair herhangi bir belirti görünmüyordu ancak üzerinde Türkiye'nin 4 farklı lokasyonunu gezdiğini gösteren kargo etiketleri mevcuttu. İletişime geçtim, kayıtlarda satılıp iade edildiğine dair herhangi bilgi olmadığı söylendi bende çok dert etmedim. Servis kurulumu yaptı, arka kapak çıkmadı ve kutu içindeki kumanda da ambalaj içinde değildi. Şüphelendim, lifetime testi yaptırdım kullanılmadığı görünüyordu. Servis daha öncede kutu içine konulmayı unutulan parçalarla karşılaştığından bahsedince, bende ekran testi yapıp iade işini daha sonra düşünmek istediğim için yine çok takılmadım. Bir amatör olarak ekran testlerini yaptım bir sıkıntı görünmüyor. Ancak ekranın tam ortasında 2 tane çok hafif içeri göçme mevcut. Karanlık sahnelerde ve kapalıyken belli olacak şekilde. Darbe almamış belli ama sanki güneş bir pet şişeye uzun süre vurunca yanarak içeri göçer ya aynı böyle. Televizyonun arka tarafındaki etiketler de kabarmış. Aklıma sanki uzun süre güneşte kalmış gibi bir ihtimal geldi ama emin olamıyorum. Böyle bir durumla daha önce karşılaştığınız oldu mu? Sizce ne yapmalıyım?

• ozzn O kullanıcısına yanıt

Merhaba , geçmiş olsun .Hangi şubesinden aldınız ?

• copter C kullanıcısına yanıt

Android televizyonlarda telefon gibi ,üst üste fazla program açıldıysa RAM yetersiz kalıyor ve TV kendini kapatıp -açıyor. Bu çok sık olursa normal değil ,yazılımında ya da kartında sorun var demektir.

Philipsin eski bazı modellerinde baya sıkıntı olmuştu , bizzat yaşadım .

Çok sık olmaya başladıysa , servis çağırın .En azından şikayetiniz kayıt altına alınmış olsun.

• pikalos kullanıcısına yanıt
    Meydan AVM ümraniye ist

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cabri C kullanıcısına yanıt

Plazma TV izleyenleri sadece OLED TV'ler tatmin ediyor.  

Philips OLED 907 çok iyi bir seçim. Dopdolu bir TV, görüntü ve ses mükemmel.

HOŞGELDİNİZ  

• Lg C3 çıkmasını beklerken ani bir karar ile 65oled907 aldım, dün kurulumu yapıldı. TV'nin pozitif yanları bol bol yazılmış ve çoğuna katılıyorum ama TV'de beni mutsuz eden hareketli sahneler, 24 ve 30 fps yayın kaynaklarında çok belirgin stutter yapıyor, üşenmedim kendi odam da kullandığım 48" LG C1 i yan yana koydum aynı yayınları açtığımda lg'nin TrueMotion özelliğinin net bir şekilde daha iyi iş çıkardığını gördüm. Bu beni bir nebze üzdü açıkçası.

• AmigaFAN kullanıcısına yanıt

Ben böyle bir sorun yaşamıyorum.

Firmware sürümünüzü ve ayarlarınızı yazarsanız belki daha mantıklı bir yol izleyerek tartışabiliriz.

• Pazar günü bütün gün sorun nerede olabilir diye araştırdım, fark ettim ki Philips ve LG de motion özelliğini kapattığım da ikisi de aynı performansı veriyordu ama ikisini de pürüzsüz moda aldığım da philips te hiç bir tepki olmuyordu yani kapalı da açıkta hiç bir fark yoktu, orada bir içim ferahladı .. anlamıştım ki sıkıntı yazılımsal, philips sitesinden sabit sürücüyü indirip USB ile yüklemek istedim fakat sistem TV'nin kurulduğu gün yazılımı güncellediğim için bana yüklemeye çalıştığınız yazılımdan daha güncel yazılım zaten mevcut gibisinden uyarı verdi, artık tek seçenek TV'yi fabrika ayarlarına getirmek ti, kaldı ki kurulum yapan eleman üstün körü kurulum yapıp gitmişti. bütün yönergeleri takip ederek dikkatli bir kurulum yaptım ve İşte Bu! artık motion özelliği çalışmaya başlamıştı. Şu an nazar değmesin her yönden çok olumlu, tek aradığım LG' nin mause görevi gören kumandası  

• Merhaba arkadaşlar. Aylarca Kapalı kutu Sony 65a95k aradım bulamadım haydi bekledim 65a95l beklerim dedim Sony ti bölümü çekilince mecburen vazgeçtim.

Dün philips 65 oled 937 aldım teknosadan sesine hasta oldum görüntü de bir o kadar iyi geldi bana.

Sanırım yarın teslim olur çarşamba kurulur servisçe.

Bilmem gereken bir şeyler var mı arkadaşlar.
    Sony istedim ama inşallah aratmaz bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana o kadar yer varken Antalya dan gönderdiler hemde 11. gün geldi yetmedi ürün daha önce açılmış teslim almadan iade ettim. Gittim mediamrkt tan kapalı kutu aldım aynı gün kurdurdum. Benim cihazda da aynı durum var izlerken görmüyorsan sorun yok. Kutu içinden eksik çıkma diye bi durumda olmaz bence servis yalan söylemiş.

Edit: istanbul dayım 55oled907 almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 18 Nisan 2023; 1:50:37 >
  • mmustafa1 kullanıcısına yanıt

hocam hepsini kenara bırak kumanda öyleyse %99 açılmıştır o tv açılmayan tv de boşuna 4 il gezmez hiç açılmasa bile 4 kez kargo taşınmasına maruz kalmış tv yi iade edin derim...

• Mağazalarda tv kalmamış , şaka gibi :)

• Merhaba arkadaşlar. Bende Mediamarkt indirimlerinden 65" satın aldım. Bugün teslim edildi. Bayram sonrası kurulum yaptıracağım. Kurulumda dikkat etmem gereken bir şey / bir test var mı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.