Şimdi Ara

Philips led ampul 8w 6500k 6 adet 31.92 Kargo bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepsiburada anselektrik mağazasına özel %20 indirim var kargoda bedava mağazada philips ampüller uygun fiyatta mobil olduğum için link veremedim
    Philips led ampul 8w 6500k 6 adet 31.92 Kargo bedava

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vestelin a101 deki 4.95 tl lik ve burdakinden daha çok lümen değerine sahip ampül varken bu alınmaz.
  • Evine benim gibi Vestel sokmayanlar için fırsat.

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyazid84

Evine benim gibi Vestel sokmayanlar için fırsat.

Teşekkürler.

Philipsin ne kadar çöp olduğunu anlayınca onu da sokmazsın zaten merak etme.

• Vestel 1 ay dayanmadı

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Philips'ten memnunum. Daha patlayani olmadı. Olursa da alternatifi cok. Vesteli bilmem, çevreme yaklasamaz.

Vestel olan eve iftara bile gitmiyorum.

• Lümen değeri ve lamba baya düşük. 1 yıla yakın evin çoğunda vestel kullanıyorum hiçbirinde sorun çıkmadı. Takarken birini elimden düşürdüm ona rağmen sorun çıkmadı.
  • Benim evimde de vakti zamanında internetten almış olduğum Vestel, Cata, ve Horoz marka ledler var. Cata markalardan biri 6 ay sonunda bozuldu. Vesteller ve horozlar hala saglam. 1 yili gecti hepsi de. Philipsleri tercih etmeme sebebim hem watt basina sagladigi lumen degeri dusuk, hem de buna ragmen fiyati fazla. Parayi markaya veriyorsunuz.

Kendi tecrubemden yola cikarak Vetlel ve Horoz markali ledlerin hem dayanikli hem de f/p oldugunu dusunuyorum.

Vestel`i yeri gelince kötülemesini bildigimiz gibi hakkini da teslim etmesini bilelim. Tabiki uretim hatasi da olacak, bozulacak da ariza da cikaracak. Benim bulundugum yerde vetel servisleri sorunlari hizli bi sekilde cozuyor. Daha ne isteyeyim? E teknolojik urunlerde illa ki sorun cikiyor, bugun marka degeri cok yuksek olan iphone bile alsaniz kutudan sorunlu cikabiliyor. Biraz da sans isi tabiki.

Bu temposunu korursa vestelin gelecekte cok daha iyi yerkerde olacagini ve kaliteyi yukari tasiyacagini dusunuyorum.

• 640 lümen çok az gerçekten, 9w ledler 1080 lümen oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: koagulant

Lümen değeri ve lamba baya düşük. 1 yıla yakın evin çoğunda vestel kullanıyorum hiçbirinde sorun çıkmadı. Takarken birini elimden düşürdüm ona rağmen sorun çıkmadı.

Led lamba'dan mı bahsediyorsun arkadaşım? Bu Led'den bahsediyorsanız Vestel ne model Lamba alayım? Şimdiden teşekkür ederim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurnaz satıcı fiyatı artırmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

quote:

Lümen değeri ve lamba baya düşük. 1 yıla yakın evin çoğunda vestel kullanıyorum hiçbirinde sorun çıkmadı. Takarken birini elimden düşürdüm ona rağmen sorun çıkmadı.

Led lamba'dan mı bahsediyorsun arkadaşım? Bu Led'den bahsediyorsanız Vestel ne model Lamba alayım? Şimdiden teşekkür ederim..

Aynen led ampül. Modelini bilmiyorum A101 de satılan 9w lık ampüllerden.
  • quote:

quote:

quote:

6500 k mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• geçen gün philipsin 9wattını gördüm yeni çıkmış herhalde 950 lümen yazıyordu kutuda kesinlikle 9 watt alınmalı

vestel ve bimde satılan powerkey led ampülden daha verimli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüzde 20 indirim yapıp eski fiyattan 2 kuruş daha pahalıya getirmişler. TEBRİKLER
  • quote:

quote:

quote:

quote:

6500 k mı?

6500

• TrettiofemHalf kullanıcısına yanıt
    1 yıldır halojen ampullerimi Vestel kullanıyorum, hatta 5 tl den aldığım için fazla almıştım yedekleri de duruyor. Çok şükür hiçbir şey olmadı. Gayette memnunum. Tavsiye de ederim.
    Kaldı ki 2 yaşındaki velet sürekli aç kapa yaparak ampullere zulüm etmesine rağmen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.