Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.350
Cevap
116
Favori
111.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçtiğimiz kasım ayından beri kullanıyorum. Almaya düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Televizyon seyretmek, film izlemek, PlayStation ile oyun oynamak çok keyifli bir hal aldı. Televizyonun arkasında 3 adet Hue Play bar ile kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hedgehog!

Geçtiğimiz kasım ayından beri kullanıyorum. Almaya düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim. Televizyon seyretmek, film izlemek, PlayStation ile oyun oynamak çok keyifli bir hal aldı. Televizyonun arkasında 3 adet Hue Play bar ile kullanıyorum.
    bunun yaptıgı işi aslında bir uygulamada yapardı amac satış yapmak olsa gerek hdmbox ucuz olsa alacagım ama iki bin tl cok
    bunlar yeni cıkmış herhalde kulanan yada farkını bilen varmı...https://www.hepsiburada.com/philips-hue-akilli-led-serit-2-m-v4-bluetooth-ozellikli-guc-adaptoru-dahildir-p-HBV00000VEW5D?magaza=Hepsiburada

hdmbox almaya degermi peki...

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Uygulama ile kullanmak için bilgisayara bağlı kalıyorsunuz. Bilgisayarı açmadan kullanamazsınız. Bu yeni çıkan üründe ekstra olarak Bluetooth ile de kontrol etme seçeneği mevcut. Ancak evde hue bridge varsa Bluetooth ile kontrol etmeye gerek kalmıyor. Ben Bluetooth'lu olmayan versiyonunu kullanıyorum. Hdmi sync box kullanmak için mutlaka bridge olmak zorunda.

• quote:

Uygulama ile kullanmak için bilgisayara bağlı kalıyorsunuz. Bilgisayarı açmadan kullanamazsınız. Bu yeni çıkan üründe ekstra olarak Bluetooth ile de kontrol etme seçeneği mevcut. Ancak evde hue bridge varsa Bluetooth ile kontrol etmeye gerek kalmıyor. Ben Bluetooth'lu olmayan versiyonunu kullanıyorum. Hdmi sync box kullanmak için mutlaka bridge olmak zorunda.
    hepsi var lakin tv icinde uygulama olsa idi bu alete gerek kalmazdı bendeki kadar hue ürünü olan yok lakin o cihazı almak yerine philips tv alırım 4k daha iyi olur benim acımdan bende bridge dahil hepsi var uzun olan cubuk gibi olanda dahil

zaten telefondanda konturolü yapılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 31 Temmuz 2020; 21:29:43 >
    Bende evimde kullandığım bir çok Philips Hue ürünü hakkında sizinle aynı fikirdeyim. Uzun olan çubuk (Philips Hue Signe Akıllı Dekoratif Zemin Işığı) tv'nin yanına koymayı düşündüğüm bir üründü ancak onun yerine 3 adet play bar kullanmayı tercih ettim. Televizyon tarafında tercihim Lg olduğu için Philips tv olmayı hiç düşünmedim. Tv içinde uygulama olamaz çünkü gelen görüntünün Hdmi üzerinden geçmesi gerekiyor.

• Hedgehog! kullanıcısına yanıt
    bendede cok ürünü var misal bu yeni cıkan üründende aldım 3 metrede ek aldım lakin o hdm kutusu icinde o para verilmez düşerse ikinci ele alırım bende
    Bende bunlar var
    2 adet zemin
    2 adet play 1 adet daha ala bilirim genişleme paketini
    1 adet 3 metre led şerit
    1 adet 2 metre led şerit
    3 adet 1 metre led şerit
    1 adet bridge
    1 adet haraket sensörü

bendeki eski tv philips ambilight özellikli idi ondan tercihim olur tv şuan lg var misafir odasında bende sony var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 31 Temmuz 2020; 21:49:0 >
    Bende bulunan ürünler ise şu şekilde;
    1 adet hdmi sync box
    3 adet renkli
    2 adet gün ışığı
    1 adet 3 metre şerit led
    1 adet 2 metre şerit led
    3 adet play bar
    1 adet hue go v2
    1 adet dimli kumanda
    1 adet tap kumanda
    1 adet smart button
    1 adet hareket sensörü

• quote:

Bende bulunan ürünler ise şu şekilde;
    1 adet hdmi sync box
    3 adet renkli
    2 adet gün ışığı
    1 adet 3 metre şerit led
    1 adet 2 metre şerit led
    3 adet play bar
    1 adet hue go v2
    1 adet dimli kumanda
    1 adet tap kumanda
    1 adet smart button
    1 adet hareket sensörü
    sendede baya varmış bunu hdmi sync box ikinci elde bulursam alırım bulmaz isem tv alırım onla eşlerim play bar bir adet daha ala bilirim ben o uzun cubukların masaüstü versiyonlarınıda ileride ala bilirim tavan icin ise bunu düşünüyorum
    https://urun.n11.com/spot-lamba/philips-hue-led-4-er-buratto-spot-echo-dot-P430265357

hocam sen bunu kaca aldın

hdmi sync box

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 31 Temmuz 2020; 22:12:35 >

Ben sync box'ı geçen sene kasım ayında yurt dışındayken almıştım. Tavan için düşündüğünüz ürünün yeni modelleri çıktı. Bayağı da güzel, onlara bakın derim.

• quote:

Ben sync box'ı geçen sene kasım ayında yurt dışındayken almıştım. Tavan için düşündüğünüz ürünün yeni modelleri çıktı. Bayağı da güzel, onlara bakın derim.
    bakacagım lakin öncelik şu tiviyle ışıgı eş zamanlı kullanmak icin sync box almam gerek ucuza meraktan soruyorum

sync box hdm ile tv bağlayınca tvinin hdm cıkışına uydu cihazı bağlanıyormu yoksa direk iki hdm mi algılıyor
    Hmdi olan cihazlarınızı sync box'a bağlamanız gerekiyor. Tv'ye sadece sync box'ı bağlıyorsunuz. Sync box üzerinde 4 adet hdmi girişi ve 1 adet hdmi çıkışı bulunuyor.

• quote:

Hmdi olan cihazlarınızı sync box'a bağlamanız gerekiyor. Tv'ye sadece sync box'ı bağlıyorsunuz. Sync box üzerinde 4 adet hdmi girişi ve 1 adet hdmi çıkışı bulunuyor.
    Bu cihazı en ucuz 2 bin tl buluruz gibi yoksa daha ucuza gelmez galiba
    Evet şu anda ki satış fiyatı bu şekilde.

• quote:

bir aya kalmaz sahibindene felan düşer alırım sadece o yaptıgı işe bakınca televizyon almak daha mantıklı geliyor...
  • quote:

Hocam bu resimde siyah olan yerdeki ürün nedir kutudan cıktı takmadım ekleme yaparak 5 metre daha taktım sisteme bi beş metre daha alacagım lakin o resimdeki ürünü çözemedim ben direk blutut üzerinden degilde bridge üzerinden bağladım acaba yanlışmı yaptımPhilips Hue Hakkında

Birde üzerinde gelen bandını sevmedim philips gibi firma kalite bant kullanmazmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 4 Ağustos 2020; 14:45:26 >

• Bende hue go modelini kullanıyorum. Bridge olmadan bluetooth vasıtasıyla telefonla entegre oluyormuş sanırsam ama huebt uygulamasından bir türlü bağlantı sağlayamadım. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • letheshe L kullanıcısına yanıt
    Hue go nun 2 modeli var ilk model Bluetooth suz sizinki Bluetooth kumu

• Kutusuna baktım sadece go yazıyor. Bilseydim v2 olan versiyonunu alırdım. Tel ile bağlantı kurabilmem için sanırım bridge almam lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

Hocam bu resimde siyah olan yerdeki ürün nedir kutudan cıktı takmadım ekleme yaparak 5 metre daha taktım sisteme bi beş metre daha alacagım lakin o resimdeki ürünü çözemedim ben direk blutut üzerinden degilde bridge üzerinden bağladım acaba yanlışmı yaptım

Birde üzerinde gelen bandını sevmedim philips gibi firma kalite bant kullanmazmı

Alıntıları Göster
    İşaretli yerlerinden kesilen şerit ledin tekrar kullanılmasını sağlayan bir parça. Toplamda şerit led 10 metre oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: letheshe

Kutusuna baktım sadece go yazıyor. Bilseydim v2 olan versiyonunu alırdım. Tel ile bağlantı kurabilmem için sanırım bridge almam lazım.
    Evet bridge almanız gerekiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.