Şimdi Ara

Philips Hue Hakkında (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.304
Cevap
112
Favori
109.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Malesef o para verilmez hocam. Daha başka çözüm çıkmadı. Ne apple tv. Ne xiaomibox. Olmuyor şuan. Ahh olsa hemen alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Malesef o para verilmez hocam. Daha başka çözüm çıkmadı. Ne apple tv. Ne xiaomibox. Olmuyor şuan. Ahh olsa hemen alacağım.
    arkadaşın dedigi uygulama televizyonda menüde calışıyor youtubede calışmıyor flim izlerken iyi olurdu artık monitöre bir hdm kablosu daha takacaz flimi oradan acıp tv yansıtacagız başka caremiz yok xiaomi yapsa idi eksiksiz olurdu ama philips işi almış gidiyor ayrı ayrı satıyor hdm box 600 tl olsa alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

arkadaşın dedigi uygulama televizyonda menüde calışıyor youtubede calışmıyor flim izlerken iyi olurdu artık monitöre bir hdm kablosu daha takacaz flimi oradan acıp tv yansıtacagız başka caremiz yok xiaomi yapsa idi eksiksiz olurdu ama philips işi almış gidiyor ayrı ayrı satıyor hdm box 600 tl olsa alırdım

Alıntıları Göster
    Philips çok uyanık. Yoksa android box için uygulama yaptırması 1 gün. Aynı şekilde apple için de. Ama bu sefer kendi boxunu satamaz. Kendi tvsini satamaz. Philips akıllı

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    Bende youtube’da çalışıyor hocam. Netflix dışındaki stremio gibi uygulamalarda da çalışıyor. Philips sync box Türkiye de satışa çıktığında tüm bu sorunları çözecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thisishaolin

Bende youtube’da çalışıyor hocam. Netflix dışındaki stremio gibi uygulamalarda da çalışıyor. Philips sync box Türkiye de satışa çıktığında tüm bu sorunları çözecektir.
    nasıl calışıyor telefona kurulunca atıyordu bende tv kurdum ama beceremedim ayarları nedir
    Herhangi bir ayarı yok direk çalıştı bende.

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    tamam yapsın yapsında hdm box bari 600 tl civarı olsa alırız ama tv box gibi bir cihaz görünümüne sahip bir alete 3 bin verilmez sadece tv icinse bin tl daha koyar tv alırım philips
  • quote:

bende olmuyor ne yapmak gerek onu bilemedim resmi cekim ekliyim buraya bakın hocam bi
    Evet fiyatı yüksek olacak ama ambilight olsun diyede gidip philips tv alınmaz. Şahsen ben almam.

• quote:

telefonda atıyordu tv kurdum calışıyor ama renkler degişmiyor icerige görePhilips Hue Hakkında
  • quote:

Evet fiyatı yüksek olacak ama ambilight olsun diyede gidip philips tv alınmaz. Şahsen ben almam.
    ama bu lanet ürünlerde başka tv ile calışmıyor bir yazılımla herşey halledilir ama para herşeyi yaptırır
  • Sadece tv arkasında güzel bir efekt yaratmak için philips hue go yeterli mi sizce.?

• quote:

Orijinalden alıntı: Teknolojikadam07

Sadece tv arkasında güzel bir efekt yaratmak için philips hue go yeterli mi sizce.?
    Yetmez.

1 led

Veya 2 play

Yeterlidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Çokta abartılı ışık istemiyorum açıkcası biraz loş olsa işimi görür yani fazla aydınlatma düşünmüyorum

• Selamlar. Acaba Philips hue sisteminde radyasyon yayma durumu var mı? Ya da bununla ilgili bilgi mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguz707 O kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir bilgim yok ancak sonuçta wifi ile iletişim kuran bir teknoloji, illaki bir radyasyon yayiyordur.

• Arkadaşlar selamlar. Philips ambilight tv ve yanında bir spot ışık başlangıç seti, bloom ve iris lamba sahibiyim.

Sorunum şu tv ayarlarindan ambilight + hue yapılandırması yapıyorum ışıklar senkronizasyon oluyor tamam ama, yapılandırma yapmış olmama rağmen Sistemi ve ya tvyi kapatıp açtığımda her seferinde aynı şeyi yapıp tv ayarlarında lambaları ampulleri seçmem gerekiyor.

Işıklar normal yanarken ben tv yi açtığımda, kendi, ışıklarla senkronize olsun istiyorum.Böyle bir seçenek ayar vs varmi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: saMetallica

Arkadaşlar selamlar. Philips ambilight tv ve yanında bir spot ışık başlangıç seti, bloom ve iris lamba sahibiyim.

Sorunum şu tv ayarlarindan ambilight + hue yapılandırması yapıyorum ışıklar senkronizasyon oluyor tamam ama, yapılandırma yapmış olmama rağmen Sistemi ve ya tvyi kapatıp açtığımda her seferinde aynı şeyi yapıp tv ayarlarında lambaları ampulleri seçmem gerekiyor.

Işıklar normal yanarken ben tv yi açtığımda, kendi, ışıklarla senkronize olsun istiyorum.Böyle bir seçenek ayar vs varmi acaba.
    Maalesef Hocam,

TV'yi kapattığınızda yada ortam aydınlatması moduna geçtiğinizde TV ile olan senkron durmakta, manüel olarak yeniden başlatmanız gerekmekte.
  • Merhaba, Philps Hue'larda ışık seviyesi (dim) dimmer switch kullanmadan uygulama üzerinden değiştirilebiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saMetallica

Arkadaşlar selamlar. Philips ambilight tv ve yanında bir spot ışık başlangıç seti, bloom ve iris lamba sahibiyim.

Bende ambilight tv yanında 2 adet bloom kullanıyorum. Bloom'lar manuel olarak açıkken tv açılınca otomatik olarak senkronize oluyor. Tv kapanınca senkronizasyondan çıkıp normal yanmaya devam ediyor. (Tv açılmadan önce lamba durumları neyse tv kapanıncada o konuma dönüyor.)
    Eğer televizyon açıksa ve senkronizasyon varsa aplikasyonu açtığınızda ışıklar senkronize uyarısını veriyor isterseniz senkronizasyondan çıkabiliyorsunuz. Ama tekrar senkronize olması için tv yi kapatıp açmak gerekiyor.

Ben sadece ışıkların kurulumunu yapıp tv pozisyonuna göre konumladım, ekstra bir ayar yapmadım. Sizin karşılaştığınız durumla hiç karşılaşmadım. Akşama tekrar bir kontrol eder extra bir ayar varsa yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.